Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
10-07-2016, 02:36 PM
Post: #3941
RE: Piłka nożna ogólnie
Za kilka godzin finał EURO 2016.
Gospodarz turnieju Francja zagra z Portugalią. Wielu już koronuje Francuzów jako mistrzów Europy. Ja bym się do ostatecznego rozstrzygnięcia jeszcze wstrzymał. Oczywiście Francuzi (od początku turnieju) byli moimi głównymi faworytami do wygrania ME, ale Portugalczycy z pewnością nie położą się przed gospodarzami i będą grać o zwycięstwo. Szykuje się mam nadzieję świetny mecz. Liczę na Francję, ale głupotą byłoby odbierać szanse Portugalczykom jeszcze przed pierwszym gwizdkiem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-07-2016, 04:49 PM
Post: #3942
RE: Piłka nożna ogólnie
Chyba nigdy żaden finał mistrzowskiej imprezy reprezentacyjnej w piłce nożnej nie był mi tak obojętny jak ten. Spotykają się dwie przeciętne drużyny, z których wygra mniej słaba Francja po nudnym meczu. Jeszcze dobija fakt, że naprawdę niewiele brakło, abyśmy dzisiaj w Paryżu oglądali Polaków...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-07-2016, 10:36 PM
Post: #3943
RE: Piłka nożna ogólnie
Portugalia mistrzem Europy !!! Niesamowita sprawa...

Sam finał trochę rozczarował, widać było potworne zmęczenie graczy tym turniejem i całym sezonem.
Francja płacze, Portugalia się raduje, cóż taka jest piłka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-07-2016, 10:41 PM
Post: #3944
RE: Piłka nożna ogólnie
Ból dupy raz dwa trzy Portugalia !!!!
Martin pozdrów jedyny z Wilczkiem który nie miał bólu dupy o Portugalię! !
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-07-2016, 10:44 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-07-2016 11:03 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #3945
RE: Piłka nożna ogólnie
Kto by się spodziewał, że taka Portugalia sięgnie po złoto? U nas na forum może jedynie Wietnam. Wink Chyba też nie bez znaczenia było to, że Portugalia miała jeden dzień odpoczynku więcej od Francuzów. Najgorsze jest to, że ponownie wygrała brzydota. I nie chodzi mi o nudny finał tylko w ogóle nudny styl Portugalii, podobnie jak 12 lat temu Grecji.

(10-07-2016 10:41 PM)Wietnam napisał(a):  Ból dupy raz dwa trzy Portugalia !!!!
Martin pozdrów jedyny z Wilczkiem który nie miał bólu dupy o Portugalię! !
No i okazało się, że Portugalia nie była taka słaba tylko taka sprytna. Wink Wszystkie mecze grali "na cwaniaka" czyli bardzo ergonomicznie, co też mogło być powodem, że zachowali tyle sił na finał. Nie wyglądało to przepięknie dla oka ale złoto na szyjach Portugalczyków już tak. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-07-2016, 11:25 PM
Post: #3946
RE: Piłka nożna ogólnie
To nie taktyka tylko mierna gra Portugalczyków,gdyby dziadek miał wąsy na wysokosci żopy,Polska była by mistrzem Europy...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-07-2016, 12:10 AM
Post: #3947
RE: Piłka nożna ogólnie
Nawet na Interii można znaleźć nie Januszy a kibiców z prawdziwego zdarzenia.


" Niektórzy kibice nie znają postawowej zasady futbollu tzn. W FUTBOLLU DECYDUJE ILOŚĆ STRZELONYCH BRAMEK A NIE "PIĘKNO" GRY. Ludzie futboll to nie sport "piękna" tylko skuteczności
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-07-2016, 07:59 AM
Post: #3948
RE: Piłka nożna ogólnie
Wietnam
Czyli krytykowanie Portugalii np. po meczach grupowych to nie była realna ocena jej gry tylko ból dupy?

Gratulacje dla Portugalii. Wygrać mistrzostwa Europy z bilansem 1-6-0, niebywałe. Fatalnie zaczęli te rozgrywki, w grupie wyglądali tragicznie, w spotkaniach z Chorwacją i nami niewiele lepiej. Ale z meczu na mecz wyglądali coraz lepiej. Trzeba docenić pracę trenera Santosa, który znakomicie zorganizował tę drużynę, zrobił fantastyczne zmiany (Sanches i Fonte przecież zaczynali turniej na ławce, a w fazie medalowej grali kapitalnie) i przede wszystkim wykorzystał wszystkie najmocniejsze strony drużyny, jednocześnie zaciemniając ich największe mankamenty. Musiał sprawić, żeby Portugalia zawsze słynąca z ofensywnej, wesołej piłki zaczęła się bronić i grać z kontrataku. Ale brawo, opłaciło się. Wczoraj zagrali zdecydowanie najlepszy mecz na turnieju. Francja stworzyło sobie przez 120 minut raptem 2-3 sytuacje bramkowe co spowodowało, że z minuty na minuty było widać ich coraz większą frustrację. A Portugalia grała prostą piłkę, długa piłka do napastnika, który miał ją przytrzymać i spróbować coś wykreować. Znakomitym pomysłem było wpuszczenie Edera, bowiem Nani był zdecydowanie zbyt słaby fizycznie do takiej gry. Zresztą paradoksalne, że bohaterem kraju został chyba najbardziej krytykowany gość w reprezentacji, który miał nie mieć umiejętności na ten poziom. Bramka kapitalna.

Fajnie, że coś z drużyną narodową wygrał sobie Cristiano. Nie przepadam za nim, ale gości z tak wielką ambicją i serduchem zawsze trzeba szanować. Zawsze imponuje mi, kiedy widzę go w reprezentacji. Może trochę gwiazdorzy, ale mam wrażenie, że wynika to z tego, że za bardzo chce. Wczoraj jak trenował drużynę wespół z Santosem - kapitalne! Smile

Szkoda mi Francji, ale wczoraj zagrała bez pomysłu. Mam wrażenie, że zabrakło też im sił. Griezmann od drugiej połowy był totalnie wypompowany, inni lepiej nie wyglądali. Szkoda sytuacji Gignaca z doliczonego czasu, bo zachował się naprawdę wyśmienicie, ogrywając Pepe jak dzieciaka. Ale wczoraj Francja była gorsza, gorzej zorganizowana i bez pomysłu na przedarcie się przez zasieki obronne zbudowane przez Santosa.

Wczoraj naszła mnie taka myśl, że Portugalia jest najsłabszym czempionem mistrzowskiej imprezy odkąd śledzę piłkę nożną (powiedzmy od Euro 2000). Ogólnie mam wrażenie, że turnieje mistrzowskie nie mają już tej magii, jaką miały jeszcze 4-8 lat temu. Największe gwiazdy coraz częściej są wykończone sezonem i zwyczajnie nie mają sił, aby zaprezentować pełnie swoich możliwości. Same mecze są słabe, przewidywalne i nudne, emocji jak na lekarstwo. Tegorocznych mistrzostw nie czułem praktycznie w ogóle. Jeszcze 2 lata temu w Brazylii obejrzałem wszystkie mecze, a teraz może tylko trochę więcej niż połowę. Nie ekscytowała mnie specjalnie żadna faza turnieju, nawet wczorajszy finał był mi w zasadzie obojętny. Ogólnie jestem zawiedziony EURO 2016, reprezentacyjne imprezy mistrzowskie nie są już świętem jak dawniej. Jeśli imprezę takiego kalibru wygrywa tak przeciętna drużyna jak Portugalia (nic im nie ujmuję, po prostu nie wytrzymuje porównania z żadnym innym mistrzem w XXI wieku), to jednak pozostaje niesmak. Nie wiem, być może to wynika też z mojego podejścia i dość trudnego czerwca, a może zwyczajnie sport przestaje mnie bawić, ale fakty są takie, że "to już nie to" Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-07-2016, 08:35 AM
Post: #3949
RE: Piłka nożna ogólnie
Bilans naszej kadry na tych mistrzostwach , ktoś mi poda?
Ile meczów wygraliśmy a ile zremisowlismy? Kubala jak myślisz?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-07-2016, 08:40 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-07-2016 08:42 AM przez kubala1122331.)
Post: #3950
RE: Piłka nożna ogólnie
Ale my nie zostaliśmy mistrzem Europy.

Swoją drogą wygraliśmy o jeden mecz więcej Wink 2-3-0
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 19 gości