Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
07-07-2016, 06:02 PM
Post: #3921
RE: Piłka nożna ogólnie
Póki co Lech prowadzi z Legią w meczu o Superpuchar Polski 2:1. Spotkanie jest ogólnie słabiutkie, martwią natomiast kontuzje z jednej i drugiej strony. Aleksandrov i Pawłowski zeszli z kontuzjami mięśniowymi, a to byli wyróżniający się zawodnicy w okresie przygotowawczym obu drużyn. Martwi kontuzja Legionisty. Niby Zrinsjki Mostar nie jest wybitnym zespołem, ale zaczynam się lekko obawiać tego dwumeczu... Z boiska zszedł też Masłowski po debilnym faulu kretyna Trałki. Ale akurat to zachowanie tego pajaca mnie kompletnie nie dziwi. Idiota zawsze pozostanie idiotą.

Zagłębie Lubin prowadzi też ze Slavią Sofia 1:0. Niech jeszcze dołoży coś i nie będzie całkowitej kompromitacji dzisiaj w eliminacjach Ligi Europejskiej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-07-2016, 06:22 PM
Post: #3922
RE: Piłka nożna ogólnie
W końcówce Legionistów dobił Formella a więc Superpuchar Polski dla Lecha. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-07-2016, 06:48 PM
Post: #3923
RE: Piłka nożna ogólnie
Piękny wynik, oby to jakoś przełożyć na cały sezon, superpuchar oczywiście cieszy, ale to taka rozgrzewka przed sezonem jedynie.

Zagłębie 3-0 ze Slavią. Cracovia musi to powtórzyć!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-07-2016, 09:39 PM
Post: #3924
RE: Piłka nożna ogólnie
Martin coraz bliżej realizacji kuponu. Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-07-2016, 10:11 PM
Post: #3925
RE: Piłka nożna ogólnie
Cracovia zaś euro wpierdol 1:4 w dwumeczu, wstyd.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-07-2016, 09:19 AM
Post: #3926
RE: Piłka nożna ogólnie
Tak wszyscy chwalą ten półfinał, ale jakoś nie odniosłem wrażenia, żeby to był nie wiadomo jaki kapitalny mecz. Jasne, że był jednym z lepszych na turnieju, ale arcydzieło to nie było.

Fajny początek Francuzów i wlaściwie dominacja Niemców przez pół godziny pierwszej połowy. Neurer i Lloris pokazywali że są w top5 najlepszych bramkarzy na świecie. Sytuację ustawił ten karny - ja bym tego w życiu nie gwizdnął, ale z drugiej strony sędzia miał do tego prawo. Tak jak sugerowali ludzie w studio - sędzia najpierw gwizdnął, a potem podjął decyzję dlaczego. Musiała byc gorąca linia na łączach z liniowym i bramkowym.

Co mnie zdziwiło to fakt, ze Niemcy tak długo przeżywali tę akcję. Ponoć w szatni, w tunelu też było głośno, nie mówiąc o tym, że na drugą połowę wyszli zdekoncentrowani. Spodziewałem się jednak po takiej drużynie czegoś więcej - pierwszy raz w turnieju przegrywali i zupełnie nie mogli sobie z tym poradzić. Strzelili sobie gola na 2:0 popełniając trzy błędy z rzędu - była to pierwsza warta uwagi akcja w drugiej połowie. Potem Niemcy zanotowali kilka groźnych strzałów, było spojenie, było kilka interwencji Llorisa, ale bramka nie wpadła.

Koniec końców zasłużone zwycięstwo Francji - jakoś zespołem nie była lepszym, ale trochę szczęścia + dobra forma Griezmanna, wsparcie Pogby i Payeta i wystarczyło.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-07-2016, 09:30 AM
Post: #3927
RE: Piłka nożna ogólnie
Bardzo ucieszyłem się z wygranej Francji bo abstrahując ze przed turniejem postawiłem na trójkolorowych to po prostu nie przepadam za drużyną Niemiec. Podopieczni Loewa zagrali całkiem dobre spotkanie. Po szalonym początku trójkolorowych szybko do głosu doszli Niemcy i to oni prowadzili grę ale nic z tego wynikało. Natomiast gole stracili po fatalnych błędach swoich graczy.
Wielkie rozstrzygnięcie Portugalia - Francja już w niedzielę, zagrają dwie drużyny które z przebiegu mistrzostw najbardziej zasłużyły na finał.

Co do polskich drużyn w pucharach to Cracovii już dziękujemy, ośmieszyli się jak mało kto. Krety z Lubina zrobiły to co należało i grają dalej.

Lech pokonał Legię w superpucharze i są chyba dobrze przygotowani do sezonu, a za tydzień w piątek Śląsk inauguruje rozgrywki ligowe właśnie z pyrami. Nie będzie łatwo o zwycięstwo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-07-2016, 10:13 AM
Post: #3928
RE: Piłka nożna ogólnie
Spokojnie można już założyć, że Francja jest Mistrzem Europy. Portugalia nie ma najmniejszych szans, zostanie zmiażdżona przez Le Blues .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-07-2016, 02:06 PM
Post: #3929
RE: Piłka nożna ogólnie
Karny dla Francji był ewidentny. Schweinsteiger zablokował strzał rękami niczym Boateng z Włochami. Ja rozumiem, że są kontrowersje, bo "jedenastka" dla gospodarzy w doliczonym czasie gry pierwszej połowy przy 0:0 zawsze brzmi podejrzanie, ale bardziej klarownej sytuacji być nie mogło. Sędzia skrzywdziłby "Trójkolorowych" jakby nie wskazał na wapno. Tomaszewski trochę się skompromitował w studiu mówiąc, że najlepszym zawodnikiem Francji jest włoski sędzia, który od początku trzyma wynik, a na pytanie czy Niemcy będą w stanie wyrównać odpowiedział, że "sędziowie nie dadzą" Big Grin

Niemcy mogą mieć pretensje tylko do siebie, stworzyli sobie kilkanaście sytuacji bramkowych i zawsze pudłowali. Dla mnie to wciąż najbardziej kompletna drużyna w Europie na trzech pozycjach. No ale kompletny brak napastnika na przyzwoitym poziomie musi nieraz odbić się czkawką.

Cieszy zwycięstwo Francji na którą stawiałem zdecydowanie przed turniejem. No i wreszcie dostaje szansę Umtiti, do którego mam sentyment, bo od FM2012 co roku stanowi trzon każdej mojej defensywy Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-07-2016, 02:25 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-07-2016 02:27 PM przez Gogolius.)
Post: #3930
RE: Piłka nożna ogólnie
No ja nie myślę, żeby był ewidentny - jasne, że pozycja Szwajniego była nienaturalna, ale on to tam ledwo musnął.
Boateng ewidentnie zatrzymal lot piłki i wszystko było klarowne. Szwajni skoczył do góry i de facto na jego pozycję wpłynął Francuz obok - jasne że można było skakać z rekoma przy sobie - ale dla mnie jakby karnego nie było to by się nic zlego nie stało - nie takie reki/faule były pomijane.

Co do Niemców...i tak są niesamowici, chyba najlepsza drużyna dziesięciolecia 2006-2016 - trzy mundiale, trzy euro - złoto, srebro, cztery brązy, zawsze w top4, absolutna klasa. Dla mnie to nawet lepszy motyw niż trzy złota Hiszpanów (i dwa ćwierćfinaly oraz grupa). Kapitalna robota niemieckiego systemu szkoleniowego.
Loew trochę przekombinował, ze nie miał zastępstwa dla Gomeza, a Muller okazał się być bez formy. Ale za dwa lata mogą śmiało myśleć o obronie tytułu mistrzowskiego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 22 gości