Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
21-06-2016, 12:09 AM
Post: #3611
RE: Piłka nożna ogólnie
(20-06-2016 10:50 PM)kubala1122331 napisał(a):  Jest pewne, że zagramy ze Szwajcarią. 4 pary 1/8 finału były dokładnie znane przed turniejem, a w nich było wiadomo, że w sobotę o 15.00 w Saint - Etienne zagra 2A-2D Smile

2A-2C Smile jesteśmy w C.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2016, 04:19 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-06-2016 05:06 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #3612
RE: Piłka nożna ogólnie
Myślę, że dzisiaj Milik i Lewandowski pokażą się w lepszej formie strzeleckiej i może włączą się do rywalizacji o króla strzelców tych Mistrzostw. Wink

Ja pierdziele... Nie wierzę, że to nie wpadło... taka setka...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2016, 06:02 PM
Post: #3613
RE: Piłka nożna ogólnie
Skuteczność w ataku naszych na turnieju jest bardzo słaba, .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2016, 06:24 PM
Post: #3614
RE: Piłka nożna ogólnie
Dokładnie. Liczyłem na przełamanie a tymczasem Kuba musiał wyręczyć napastników.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2016, 06:27 PM
Post: #3615
RE: Piłka nożna ogólnie
Kuba Respekt. .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2016, 06:54 PM
Post: #3616
RE: Piłka nożna ogólnie
Lewy= zero podań, zero strzałów, zero dryblingów,zero biegania
Ukraińcy przestali go nawet pilnować, bo zorientowali się jaki to patałacha.
Po co takie coś jest powoływane do reprezentacji jak od niego to nawet Arak i Fidziukiewicz są lepsi.

Nawałka opamiętaj się człowieku i miej jaja. Nie bój się Kołtonia i Borka.Posadź tego patałacha na ławie i niech się 90 minut rozgrzewa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2016, 07:19 PM
Post: #3617
RE: Piłka nożna ogólnie
Mimo wszystko brawo za historyczny awans, choć myślałem, że to w ataku będziemy kozakami a cieniasami na tyłach. A napastnik wyceniany przez transfermarkt na 75 mln euro po prostu musi strzelać bramki w takich sytuacjach, jak ta w pierwszych minutach spotkania. Nie wiem, co jest grane. Czy Lewy jest przemęczony sezonem czy też dopiero jego forma ma przyjść na po wyjściu z grupy?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2016, 09:30 PM
Post: #3618
RE: Piłka nożna ogólnie
Turcja do tej pory najsłabszy zespół ME zdobywa drugą bramkę i już prowadzi 2-0 z Czechami.

A Hiszpanie przed chwilą nie wykorzystali karnego. Wink Nadal 1-1.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2016, 09:34 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-06-2016 09:35 PM przez saliman1.)
Post: #3619
RE: Piłka nożna ogólnie
Gramy na tych mistrzostwach niezbyt ładny, ale bardzo skuteczny futbol. Może będziemy jak Grecja w 2004 ? Na pewno zaskakująco dobrze wypada nasza defensywa i ona ratuje nam wyniki. Szczególnie imponuje mi Pazdan. Nie jestem natomiast zbyt zadowolony z naszych pomocników. Gra na środku pola wygląda dosyć karkołomnie i większość dłuższych podań jest przeraźliwie nieskuteczna. Nie zachwyca mnie też wykonywanie stałych fragmentów z których nic nie wynika. Brak klasowych rozgrywających dobija i tak słabo dysponowanych Lewandowskiego i Milika. Dzisiaj przebłyski miał Błaszczykowski. Wydaje mi się, że Lewy lub Milik w takiej sytuacji w której Kuba strzelił bramkę efektownie przywaliliby w obrońcę. Reasumując Grosicki, Kapustka czy Zieliński mogą mieć swoje atuty czy przebłyski, ale nie grają na tyle dobrze, żeby tworzyć ofensywny i skuteczny futbol. My na tych mistrzostwach jesteśmy takimi "counterpuncherami". Pozwalamy rywalowi zadawać mnóstwo nieskutecznuch ciosów i w kluczowym momencie zadajemy nokautujące uderzenie. Choć chyba każdy wolałby nas widzieć jako efektownych i efektywnych "swarmerów" i liczę, że nasza ofensywa się jeszcze odblokuje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2016, 09:46 PM
Post: #3620
RE: Piłka nożna ogólnie
Chorwacja na 2-1!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości