Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
19-06-2016, 10:02 PM
Post: #3581
RE: Piłka nożna ogólnie
Ciekawy mecz Francji ze Szwajcarią ale widać, ze Francuzi mają problem ze strzelaniem bramek. W ogóle nie pada az tak duzo goli w tym turnieju i juz od 1/8 możemy mieć dogrywki i karne.....zobaczymy kto na kogo trafi w 1/8. A fajnie grająca Albania pokonała Rumunię.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-06-2016, 10:02 PM
Post: #3582
RE: Piłka nożna ogólnie
Szwajcaria gra brzydko ale skutecznie. Rumunia poza Euro, Albania mimo zwycięstwa najprawdopodobniej również.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-06-2016, 11:36 PM
Post: #3583
RE: Piłka nożna ogólnie
Albania jednak nie okazała się Australią - wygrała, choć wg mnie komentatorzy trochę zbyt wielkie gromy ciskają na Rumunię - kilka akcji było, poprzeczka, niesłuszny spalony psujący akcję. Ogólnie bez tragedii, no ale błąd bramkarza, nieudolność w ataku i jest 1:0 dla Albanii. Kto by pomyślał, że grająca tak dobrze w meczu otwarcia Rumunia kończy turniej z jednym punktem.

W drugim meczu najpierw Francja rzuciła się na Szwajcarów, Pogba szalał, ale z czasem jak gole nie wpadły to mecz się uspokoił. Oba zespoły nie chciały sobie zrobić krzywdy, wszedł Payet, zasiał ferment, ale ostatecznie gole nie padły. Szwajcaria właściwie bez konkretnej sytuacji, szczęśliwie nie stracili gola (dwie poprzeczki).

Z grupy wychodzi Francja - nie ma to jak narzekać na zespół, który kończy rywalizację grupową z bilansem 2-1-0, siedem punktów, jedna stracona bramka (i to z karnego). Wink

Z drugiego Szwajcaria - 5 punktów, ale zachwytów jeszcze mniej. Tylko jeden stracony gol... z karnego Wink
Nie ma co na nich narzekać za bardzo bo minimalnie ograli najsłabszy (teoretycznie) zespół z grupy oraz zremisowali z potentatem 0:0. Przypominają mi pewien zespół z grupy C Big Grin

Na trzecim miejscu Albania - oni już zadowoleni z historycznej bramki, punktów i zwycięstwa. Jak dobrze się ułoży sytuacja ze Słowacją i Rosją oraz Szwecją i Irlandią to mogą wyjść z trzema punktami. Mają na co czekać Smile

Rumunia - no katastrofa trochę. Tak przejść eliminacje, tak sobie wylosować rywali na turnieju i tak wtopić.
A szkoda gadać Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-06-2016, 09:18 AM
Post: #3584
RE: Piłka nożna ogólnie
(19-06-2016 10:02 PM)Martin napisał(a):  Ciekawy mecz Francji ze Szwajcarią ale widać, ze Francuzi mają problem ze strzelaniem bramek. W ogóle nie pada az tak duzo goli w tym turnieju i juz od 1/8 możemy mieć dogrywki i karne.....zobaczymy kto na kogo trafi w 1/8. A fajnie grająca Albania pokonała Rumunię.

Jeżeli Polska wyjdzie z drugiego miejsca i Szwajcaria z drugiego to najpewniej oni spotkają się w 1/8.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-06-2016, 09:36 AM
Post: #3585
RE: Piłka nożna ogólnie
No nie najpewniej, ale na 100% Wink

Dziś jak Słowacja nie wygra z Anglią, to Polska awansuje z automatu - nie wiem jak to ktoś wyliczył, ale w takim razie trzymam kciuki za Angoli, choć dużo bardziej interesuje mnie Rosja - Walia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-06-2016, 10:01 AM
Post: #3586
RE: Piłka nożna ogólnie
Słowacja musi przegrać. Jeśli tak się stanie to drużyny z grup A i B z 3 miejsc mają po 3pkt. Wchodzą 4 drużyny z 3 miejsc dalej, a 2 odpadają.

Nasi mają 4 pkt, więc obie drużyny z 3 miejsc maja wtedy mniej pkt, więc nawet gdyby był kataklizm i nasi spadają na 3 miejsce, to w tabeli drużyn z 3 miejsc są najniżej na 4 miejscu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-06-2016, 10:13 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-06-2016 10:19 AM przez kubala1122331.)
Post: #3587
RE: Piłka nożna ogólnie
Ja pisałem, że Rumuni mogą nie wytrzymać trudów turnieju i nic na nim nie osiągnąć Wink

Nie jestem jakoś mega zdziwiony wczorajszymi wynikami. Francuzom do awansu z I miejsca starczał remis i ten remis spokojnie osiągnęli. Tak naprawdę, zawsze śmierdzą mi nudne 0-0, kiedy oba zespoły ten remis urządza... Albania - Rumunia również spodziewałem się wyrównanego spotkania i choć delikatnie stawiałem na Rumunów, to ich porażka nie jest dla mnie żadną niespodzianką. Znów nie popisał się ich bramkarz, Tatarusanu. Jakby nie patrzeć, zawalił na tym turnieju aż 2 gole. Nie wypada takiemu golkiperowi. Albania ma swoje pięć minut i liczę, że zagrają w 1/8 finału. To byłoby coś.

Dziś w grupie B dwa interesujące starcia, jednak coś mi mówi, że Anglia spokojnie wygra, a Walia nie zdoła zdobyć trzech punktów. Nie liczyłem, jak to dokładnie wygląda, ale tak czy siak w tej grupie będzie bardzo ciekawie.

Sądzę, że nie ma co specjalnie się zamartwiać tym, aby Anglia dziś wygrała. I tak awansujemy Wink

Polska - Szwajcaria w 1/8 finału to może być jedno z najbardziej wyrównanych i dramatycznych spotkań. Coś mi się wydaję, że zadecyduje jedna bramka, mam nadzieję, że to my ją strzelimy, bo z przodu mamy większy potencjał. Obawiam się, że Szwajcarzy zdominują środek pola, bo są naprawdę solidni w tym elemencie, no ale nawet wtedy można liczyć na szybkie kontry, choć będzie ciężko jakąś wykorzystać - Szwajcaria potrafi się bardzo dobrze bronić.

Optymistycznie obstawiam 1-0 dla nas, ale nie wykluczam dogrywki czy nawet rzutów karnych. Nie wyobrażam sobie "jedenastek" w tym meczu,, chyba bym miał zawał Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-06-2016, 10:39 AM
Post: #3588
RE: Piłka nożna ogólnie
Cytat: Tak naprawdę, zawsze śmierdzą mi nudne 0-0, kiedy oba zespoły ten remis urządza...
Mi też... np. Polska - Niemcy Big Grin

Karniaczki w meczu Polska - Szwajcaria to byłby rarytas Wink
Ale myślę, że spokojne 1:0 po nudnym meczu to lepsza opcja.

Co do grupy B to coś mi nie pasowało, bo przecież Rosja może mieć 4 punkty, ale jak tak się stanie to Walia nie zdobędzie żadnego i zostanie z 3 punktami - więc faktycznie to da awans.
Ja mimo wszystko wolę, żeby nasi przystąpili do meczu z chłodnymi głowami (i na to się zanosi).

Podoba mi się postawa Bońka - jak go pytają o Lewandowskiego, to szybko ucina rozmowę, że dla niego to on jest zajebisty, robi dobrą robotę i kij go obchodzą pytania czy jest w formie czy nie bo nie strzela goli i że jak chcą dziennikarze gadac o takich rzeczach to niech gadają ze sobą Wink

Lewandowski sam wspomniał, że nie spodziewal się zeby Boateng którego zna zdąży go tak zablokować w meczu z Niemcami - myślał, że jest wolniejszy Wink

Szczęsny nie brał udziału we wczorajszym treningu = nie zagra w meczu z Ukrainą. Jak Fabian nie zawali sprawy, to spokojnie powinien bronić do finału.


Czy Wasz też zaczyna irytować oficjalna muzyczka Euro? Nie chodzi mi o piosenkę tej szwedki, ale to takie pitu-pitu-brzędku-brzędku przed/po studio/reklamach itd. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-06-2016, 11:29 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-06-2016 11:30 AM przez Wilczekstepowy.)
Post: #3589
RE: Piłka nożna ogólnie
Ponoć Glik blisko Monaco. Niezła opcja i bardzo dobrze płatna - 2 mln euro za sezon. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-06-2016, 12:16 PM
Post: #3590
RE: Piłka nożna ogólnie
Wszelkie bajki transferowe można dać na wstrzymanie do końca turnieju. Chyba nie ma mniej pewnego okresu na plotkowanie o tym niż teraz Wink

Juve postawiło cenę za Pogbę 160mln, a i tak są chętni Tongue
Albo 100mln + Kroos - oferta dla Realu Wink

Za tydzien Pogba łamie nogę (odpukac!) i jest nicniewarty.
I na odwrót, zaraz się okaże, że Milik zostanie królem strzelców, mistrzem europy i zamiast 15milionów będzie kosztował 55 milionów i nie pójdzie do jakiegos Monaco tylko PSG Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 199 gości