Ankieta: Kto wygra walkę?
Ankieta jest zamknięta.
Wilder KO/TKO 40.00% 8 40.00%
Wilder PTS 20.00% 4 20.00%
Powietkin KO/TKO 35.00% 7 35.00%
Powietkin PTS 5.00% 1 5.00%
Remis 0% 0 0%
Razem 20 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Denis Lebiediew - Victor Ramirez (i odwoł. walka Wilder -Powietkin) 21 maja w Moskwie
15-05-2016, 06:51 PM
Post: #81
RE: Deontay Wilder - Aleksander Powietkin 21 maja w Moskwie
I jest oficjalne stanowisko federacji:
Cytat:“The World Boxing Council is diligently addressing the positive test result from the Clean Boxing Program for mandatory heavyweight challenger Alexander Povetkin. Keeping the priority of safety and also the principle of justice, the WBC will continue the investigation into the case. Consequently, the event scheduled for May 21 in Moscow is hereby officially postponed."

Z walki nici, przynajmniej na ten moment. Też jestem za tym, że jeśli dochodzenie potwierdzi te wszystkie nieprawidłowości, to Powietkin powinien zostać zawieszony na pewien czas. Dobrze, że nie spełnił się czarny scenariusz, czyli dopuszczenie Rosjanina do walki, mimo wykrycia koksu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-05-2016, 08:54 PM
Post: #82
RE: Deontay Wilder - Aleksander Powietkin 21 maja w Moskwie
Szkoda tej walki, ale gala i tak będzie warta obejrzenia. Myślę, ze tym razem niespodzianek nie będzie i Rosja pokona Resztę Świata do zera. Tym bardziej, że Aleksiej Papin to kickbokser z dużymi międzynarodowymi osiągnięciami, a Raszid Kodzojew odnosił sukcesy na amatorskich ringach bokserskich.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-05-2016, 10:19 AM
Post: #83
RE: Deontay Wilder - Aleksander Powietkin 21 maja w Moskwie
Wróciło u mnie trochę zaufanie do tych testów, bo ostatnio wpadali prawie wyłącznie ci, których wygrane godziły w interesy różnych podejrzanych typków np. Browne z Czagajewem czy Durodola z Kudriaszowem. Tym razem to Rosjanom utarto trochę nosa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-05-2016, 11:15 AM
Post: #84
RE: Deontay Wilder - Aleksander Powietkin 21 maja w Moskwie
Bardzo dobrze że Ruscy ostatnio wpadają na dopingu strasznie mi to poprawia humor Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-05-2016, 11:56 AM
Post: #85
RE: Deontay Wilder - Aleksander Powietkin 21 maja w Moskwie
(16-05-2016 11:15 AM)TomaszX napisał(a):  Bardzo dobrze że Ruscy ostatnio wpadają na dopingu strasznie mi to poprawia humor Big Grin

Mnie również. Big Grin Gdzieś kiedyś pisałem, że Ruski wyglądają jak czymś szprycowani. Povetkin po Kliczce, ale i też np. Drozd...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-05-2016, 01:26 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-05-2016 01:30 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #86
RE: Deontay Wilder - Aleksander Powietkin 21 maja w Moskwie
Będzie niezła bitwa prawników... Ci od Powietkina uważają, że walka jest jedynie przełożona, ci od Wildera, że jest całkowicie odwołana. WBC mogłaby się jaśniej wyrazić o co chodzi, bo ja też nie wiem czego mam oczekiwać. Czy walki Wilder vs Powietkin za miesiąc bądź dwa czy też walki Wildera z kimś innym ale z kim? Kolejna dobrowolna obrona z jakimś średniakiem czy też obowiązkowa. A jak obowiązkowa to z kim? Na czele rankingu WBC są dwa już Wilderowi bardzo dobrze znane nazwiska: Duhaupas oraz Stiverne. Nie chciałbym walki Wildera z żadnym z nich.

EDIT: Aha. Jest przecież jeszcze próbka B. Pewnie po otwarciu i przebadaniu tej próbki wszystko się wyjaśni i dopiero wtedy WBC ostatecznie się wypowie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-05-2016, 01:31 PM
Post: #87
RE: Deontay Wilder - Aleksander Powietkin 21 maja w Moskwie
A mnie jakoś nie cieszy, bo złapanie Powietkina akurat na meldonium jest wyraźną oznaką nieskuteczności metod i procedur kontrolnych. Przecież zarówno Saszka, ale również wymieniani tu już Drozd a także Anglik Joshua sprawiają takie wrażenie, jakby zaraz mieli zacząć dosłownie świecić. Wszyscy dysponują a to nadludzką siłą, a to niespotykaną nigdzie wytrzymałością albo kosmiczną motoryką połączoną z ciałem jak z marmurowego pomnika. I takich przypadków jest więcej, weźmy sobie chociażby Kliczkę - cudownego czterdziestolatka o budowie i kondycji dwudziestoletniego mężczyzny albo Alvareza, który na życzenie potrafi zmniejszać się i zwiększać...

Przecież to nie normalni faceci, tylko postacie z komiksów Marvela. Brakuje tylko Spidermana, chociaż jakby dobrze poszukać to pewnie i taki by się znalazł. Tymczasem spośród wszystkich tych superherosów łapią jedynie Powietkina i to na jakichś nanogramach specyfiku, o którym powszechnie wiadomo, że żaden rosyjski sportowiec nie jest w stanie wstać z łóżka, jeśli go sobie nie łyknie. Krótko mówiąc po badaniu tych ludzi w normie nie powinno być absolutnie nic, tymczasem wszystko jest cacy, oprócz kilku molekuł meldonium. Oznacza to, że istnieją niemal stuprocentowe sposoby na wypłukanie z organizmu zarówno tego specyfiku, jak i czegokolwiek innego, zaś przypadkowe znalezienie śladów wspomagacza było po prostu wypadkiem przy pracy.

I teraz cały zespół Rosjanina, zatrudniwszy laboratorium naukowe badają, jaki czynnik mógł spowodować taką wpadkę, rozkładając na czynniki pierwsze każdą minutę życia Saszki przed feralnym dla niego badaniem i przyglądając się każdemu gramowi przyjętego przez niego pokarmu i napojów. Po odnalezieniu pechowego czynnika będzie można już całkiem w spokoju wyznaczać nowy termin walki, mając pewność co do "czystości" zawodnika. Jeśli coś takiego nie jest obłudnym cyrkiem, to już nie wiem co nim jest. Dlatego albo należałoby zdyskwalifikować Powietkina na minimum dwa lata, żeby wszyscy inni po prostu się bali albo skończyć z hipokryzją i zalegalizować koks, dzięki czemu po paru trupach i utracie zainteresowania kilkudziesięciu milionów fanów sytuacja unormowałaby się sama. Jeśli do walki mimo wszystko dojdzie ale w "innym terminie", żeby Powietkin zdążył odpowiednio się oczyścić to przepraszam, ale całą tę walkę z dopingiem można od razu włożyć między bajki...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-05-2016, 01:36 PM
Post: #88
RE: Deontay Wilder - Aleksander Powietkin 21 maja w Moskwie
(16-05-2016 01:26 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  A jak obowiązkowa to z kim? Na czele rankingu WBC są dwa już Wilderowi bardzo dobrze znane nazwiska: Duhaupas oraz Stiverne. Nie chciałbym walki Wildera z żadnym z nich.

Ja bym chętnie obejrzał, ale tylko wtedy, gdy Wilder będzie walczył z Duhaupas i Stiverne'm na raz w jednym ringu. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-05-2016, 04:49 PM
Post: #89
RE: Deontay Wilder - Aleksander Powietkin 21 maja w Moskwie
Właśnie to jest dziwne, na co zwrócił uwagę Fext, że złapali go na jakimś marnym meldonium a nie wykryli koksu, który sprawia, że Powietkin ma od jakiegoś czasu atomy w łapie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-05-2016, 12:52 PM
Post: #90
RE: Deontay Wilder - Aleksander Powietkin 21 maja w Moskwie
Ciekawe. Jeżeli walka się nie odbędzie to i tak Wilder dostanie kasę. Przynajmniej tak to wygląda na papierze, bo sam Riabiński zapowiada, że pieniądze Wilder dostanie dopiero wtedy, jeżeli walka się odbędzie. Ale raczej nie będzie miał nic do powiedzenia, bo kasa jest zamrożona na koncie w Stanach.

Jakakolwiek decyzja nie zostanie podjęta to i tak pozostanie niesmak.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości