Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
28-04-2016, 01:30 PM
Post: #3231
RE: Piłka nożna ogólnie
Fakt faktem. Pisałem o hiszpańskich ale myślami chyba byłem przy angielskich. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-04-2016, 10:03 PM
Post: #3232
RE: Piłka nożna ogólnie
Coś Czerczeszow nie może pozbierać tej Legii do kupy. Grają w kratkę. Dziś baty od Zagłębia Lubin 0-2. Lech z Lechią bezbramkowy remis. Myślałem, że w grupie mistrzowskiej Legia zdystansuje rywali a tymczasem Piast jest ciągle w grze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-05-2016, 05:02 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-05-2016 05:03 PM przez kubala1122331.)
Post: #3233
RE: Piłka nożna ogólnie
Mieliśmy fajny finał Pucharu Polski. Mieliśmy...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-05-2016, 05:40 PM
Post: #3234
RE: Piłka nożna ogólnie
Co się stało na tym finale?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-05-2016, 05:45 PM
Post: #3235
RE: Piłka nożna ogólnie
Czyli marne szanse na europejski puchary dla Lecha.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-05-2016, 07:16 PM
Post: #3236
RE: Piłka nożna ogólnie
Legia zdobędzie mistrzostwo a to bardzo prawdopodobne,
jak nie wpali z Piastem,
to Lech w eliminacjach Ligi Europy zagra, jako finalista Pucharu Polski.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-05-2016, 07:20 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-05-2016 07:21 PM przez kubala1122331.)
Post: #3237
RE: Piłka nożna ogólnie
Wietnam
Czwarty w lidze będzie grał w eliminacjach Ligi Europejskiej, a nie finalista Pucharu Polski.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-05-2016, 08:27 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-05-2016 08:30 PM przez Wietnam.)
Post: #3238
RE: Piłka nożna ogólnie
Masz rację pomyliłem się.
Jeszcze trzy lata temu Lech miałby szansę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-05-2016, 10:13 PM
Post: #3239
RE: Piłka nożna ogólnie
W zeszłym roku PZPN zmienił tę zasadę po pierwszym meczu półfinałowym Błękitnych z Lechem, gdzie było poważne zagrożenie, że ekipa z 3. ligi będzie nas prezentowała w pucharach.

Szanse na awans do Ligi Europejskiej jeszcze matematycznie są. Ale nie oszukujmy się; nie ma formy, nie ma atmosfery i nie ma chęci, aby to uczynić. Ten sezon jest przegrany, a w przyszłym czeka Lecha rewolucja, bowiem z tego co wiem z klubu latem na pewno odejdą: Lovrencics, Linetty, Sisi, Kamiński, Arajuuri, Vołkov, Kotorowski, do tego zgodę na transfer dostał też Kownacki. Mówi się też sporo o odejściu Trałki, Nielsena, a nawet Kędziory. Lech będzie latem w niezłej rozsypce i nawet nie wiem, czy te puchary byłyby wskazane. Niestety, z mistrzowskiej drużyny pozostały jedynie zgliszcza, pewien przepis na sukces się zakończył i trzeba zrobić ostre przewietrzenie szatni. Z trenerem na czele.

Legia dziś nie zachwyciła, jak dla mnie w tej formie będą mieli w niedzielę bardzo duże problemy, bowiem Piast wrócił do formy z jesieni. Na ten moment grają najlepszy futbol w lidze. Do tego kontuzja wyeliminuje Prijovicia. Będzie ciekawie w niedzielę.

Dzisiaj najbardziej szkoda mi Pucharu Polski. Przez zachowanie niedojebów umysłowych z Poznania prawdopodobnie była to ostatnia edycja na Narodowym i za rok spotkamy się w jakimś Sosnowcu czy innym Chorzowie. Szkoda, praca wielu ludzi została zniszczona przez jakichś... ech, szkoda słów nawet.

PS. Leicester mistrzem Anglii!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-05-2016, 10:44 AM
Post: #3240
RE: Piłka nożna ogólnie
Właśnie! Gratulacje dla "Lisów"! A u nas to być może będzie Piast. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości