Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieści z wyższych kategorii wagowych
08-11-2015, 09:46 AM
Post: #331
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Na gali w Monte Carlo walki stoczyli m. in. Rusłan Prowodnikow i Youri Kalenga.
Jeden i drugi znokautowali swoich rywali. Prowodnikow w 4 rundzie Jesusa Rodrigueza, a Kalenga w 9 rundzie Roberto Bolonti.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-11-2015, 11:49 AM
Post: #332
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
(07-11-2015 10:32 PM)Martin napisał(a):  Masternak vs Bellew - 12 grudnia w Londynie o pas EBU!
Trzeba koniecznie założyć nowy temat. Wink
(08-11-2015 12:20 AM)Wietnam napisał(a):  Dan Rafael na portalu społecznościowym:
Czar Glazkow może być rywalem Deontaya Wildera w kolejnej obronie tytułu WBC 16 stycznia 2016.

ciekawy kandydat, nareszcie ktoś z topu dla Wildera jeżeli to okazało by się prawdą.
Ciekawe. On nie będzie wolał poczekać na Kliczkę? Mam pytanie. Jeżeli teraz podjąłby się tej walki to, co z walką z rodakiem? Przechodzi mu bokiem?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-11-2015, 11:58 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-11-2015 11:59 AM przez Martin.)
Post: #333
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
(08-11-2015 11:49 AM)Wilczekstepowy napisał(a):  Trzeba koniecznie założyć nowy temat. Wink

Myślę, że tak jak zasugerował @Hugo możemy o tej walce pisać w temacie Joshua vs Whyte.

(08-11-2015 11:49 AM)Wilczekstepowy napisał(a):  Ciekawe. On nie będzie wolał poczekać na Kliczkę? Mam pytanie. Jeżeli teraz podjąłby się tej walki to, co z walką z rodakiem? Przechodzi mu bokiem?

Zobaczymy jak się rozwinie sytuacja. Pokonanie Wildera również może prowadzić do starcia z Kliczko. Władimir walczy 28 listopada, a więc w ringu pojawi się zapewne nie wcześniej niż w kwietniu/maju przyszłego roku. Jeśli miałoby dojść do walki Głazkow vs Wilder w styczniu to w sumie chyba nie przeszkadzałoby to w zorganizowaniu pojedynku Kliczko vs Głazkow np. w czerwcu. Wtedy wszystko zależy od rozstrzygnięcia pomiędzy Głazkowem a Wilderem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-11-2015, 02:34 PM
Post: #334
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Jak Glazkow będzie walczył z Kliczko to straci mandatory do Kliczki, analogicznie do Jenningsa (tylko tutaj to było w drugą stronę, ale przepisy WBC są chyba jeszcze bardziej restrykcyjne niż IBF).
Kliczko może wtedy olać Glazkowa i unifikować z Wilderem albo walczyć z Povietkinem bez oglądania się na IBF.
Co ja gadam...przecież Kliczko w przyszłym roku nie będzie miał żadnego pasa... Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-11-2015, 04:57 PM
Post: #335
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Będzie miał wszystkie pasy w drugiej połowie roku 2016.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-11-2015, 05:16 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-11-2015 05:18 PM przez Joker.)
Post: #336
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Przecież Piczko obleci wpier*ol od Furego,po czym spotka się z Powietkinem i będzie andispiuted i andefided.

Oczywiście Tyson spotka się z Saszą,Biczko przeca nie jest nie pokonany.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-11-2015, 05:44 PM
Post: #337
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Amerykanin Daniel Martz (14-2-1, 11 KO) będzie kolejnym rywalem świetnie zapowiadającego się pięściarza wagi ciężkiej Josepha Parkera (16-0, 14 KO). Pojedynek odbędzie się 5 grudnia w Hamilton w Nowej Zelandii.

23-letni Parker ma już zaplanowany także następny ringowy występ. 23 stycznia coraz wyżej notowany w światowych rankingach pięściarz skrzyżuje rękawice z leworęcznym Jasonem Bargmannem (25-11-2, 16 KO), który w ubiegłym roku spędził kilka tygodni w Polsce, sparując z Tomaszem Adamkiem. całość tutaj
Rywale nie z najwyższej półki. Wydaje mi się, że mogli by postawić na przeciwko Nowozelandczyka kogoś kto by był dla niego większym testem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-11-2015, 11:27 PM
Post: #338
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Trwają zaawansowane rozmowy w sprawie zakontraktowania pojedynku mistrza świata federacji WBC w wadze ciężkiej
Deontaya Wildera (35-0, 34 KO) z dobrze znanym polskim kibicom Wiaczesławem Głazkowem (21-0-1, 13 KO) . Do pojedynku obu pięściarzy może dojść 16 stycznia w Barclay Centre w Nowym Jorku. Negocjacje z obozem "Brązowego Bombardiera" potwierdził już menedżer Ukraińca, Egis Klimas.
"Bardzo chcemy tego pojedynku. To byłaby wspaniała walka dla całej wagi ciężkiej i mam nadzieję, że do niej dojdzie." - powiedział Klima
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-11-2015, 10:57 AM
Post: #339
Bug RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
(09-11-2015 11:27 PM)Wietnam napisał(a):  Trwają zaawansowane rozmowy w sprawie zakontraktowania pojedynku mistrza świata federacji WBC w wadze ciężkiej
Deontaya Wildera (35-0, 34 KO) z dobrze znanym polskim kibicom Wiaczesławem Głazkowem (21-0-1, 13 KO) . Do pojedynku obu pięściarzy może dojść 16 stycznia w Barclay Centre w Nowym Jorku. Negocjacje z obozem "Brązowego Bombardiera" potwierdził już menedżer Ukraińca, Egis Klimas.
"Bardzo chcemy tego pojedynku. To byłaby wspaniała walka dla całej wagi ciężkiej i mam nadzieję, że do niej dojdzie." - powiedział Klima

Dobór przeciwnika świadczy o tym, że team Wildera zaczyna powoli uświadamiać sobie, że przed Powietkinem nie da się uciekać w nieskończoność.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-11-2015, 12:06 PM
Post: #340
RE: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Glazkov nie ma atutów na Wildera, dla Ukraińca ktoś taki jak Deontay to koszmar. Jak dla mnie czasówka na Ukraińcu.

W półciężkiej telenowela z eliminatorem IBF trwa, po Beterbijewach czy Hopkinsach tego świata, wydaje się że ostatecznie o prawo walki z Kovalewem stanie Karo Murat i Barrera. Ten drugi jest dla mnie faworytem, gdyby wygrał realizacja walki byłaby banalna bo zarówno Barrera jak Kovalev to Main Events.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości