Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Perspektywy?
03-07-2015, 08:15 PM
Post: #51
RE: Perspektywy?
Na pewno mu się uda jeśli się wyrwie i nie da się rzucać w walkach na telefon. Ma już za sobą walki zawodowe więc początek już za nim

https://www.youtube.com/user/Nihilus168/videos
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-09-2015, 04:52 PM
Post: #52
RE: Perspektywy?
(03-07-2015 08:52 AM)Wilczekstepowy napisał(a):  Nie do uwierzenia, że tak komuś można zniszczyć karierę. Wywiad z Młodzińskim: http://www.bokser.org/content/2015/07/02.../index.jsp

Gość od ponad 3 lat nie boksuje, bo jest skonfliktowany z promotorem Krzysztofem Zbarskim. Jedyne, co pozytywne to w dalszym ciągu młody wiek Młodzińskiego oraz to, że się nie podłamuje i ma dalej wiarę w siebie. Ciekawe czy jeszcze uda mu się zrobić karierę na zawodowym ringu?

A jednak! Po latach wraca! Mam nadzieję, że z innym promotorem niż Zbarski.
Cytat:W sobotę podczas gali organizowanej na Węgrzech na ring wróci Kamil Młodziński (6-0-1, 4 KO). Rywalem Polaka na dystansie czterech rund będzie Alexander Farkas (2-11, 1 KO).

- Po 39 miesiącach rozbratu z ringiem, po długich rozmowach i ciężkich spotkaniach wracam. Jestem niezmiernie szczęśliwy i obiecuję, że nie jest to powrót po którym będę długo odpoczywał. Już są zaplanowane kolejne walki - zakomunikował Młodziński, który ostatni raz boksował w maju 2012 roku.

Pięściarz z Mysłowic do tej pory stoczył na terenie Węgier już trzy ze swoim siedmiu zawodowych walk. źródło
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-11-2015, 08:52 PM
Post: #53
RE: Perspektywy?
(28-06-2015 05:53 PM)Hugo napisał(a):  Po jednym bumie zaliczyli Damian Jonak, Dariusz Sęk i Michał Cieślak.
Niestety ale Michał Cieślak znowu zawalczy z jakimś bumem. Miał być Palacios a będzie Hamza Wandera. Sad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-11-2015, 11:03 PM
Post: #54
RE: Perspektywy?
(28-06-2015 08:52 PM)redd napisał(a):  Z kolei zawodnicy tacy jak Cieślak, Gerlecki, Matyja, czy Sęk mogą dawać dobre potyczki na arenie europejskiej.
Matyja pokonał Grafkę, który postawił mu trudne warunki. Patrząc na rekordy to wydawałoby się, że walka powinna skończyć się przed czasem na korzyść Matyji. Ale Grafka chyba wchodzi w swój prime albo ta ostatnia wygrana z Głażewskim dodała mu skrzydeł. Z kolei Matyja chyba faktycznie pewnego poziomu nie przeskoczy choć, jak widzę to facet, który może dawać dobre walki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-12-2015, 11:23 PM
Post: #55
RE: Perspektywy?
http://www.polsatsport.pl/Wiadomosc/ma/M...index.html
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-06-2016, 12:01 PM
Post: #56
RE: Perspektywy?
(28-06-2015 05:53 PM)Hugo napisał(a):  Maciej Sulęcki, Patryk Szymański i Kamil Łaszczyk stoczyli po jednym pojedynku ze schyłkowymi weteranami. Za wyjątkiem Łaszczyka wypadli dobrze, ale nic z tego nie wynika i nie wiadomo, jakie są ich dalsze perspektywy. A czas nieubłaganie ucieka.
Patryk Szymański już 2 lipca zmierzy się z Wilky Campfort i myślę, że ta walka da nam dość wyraźną odpowiedź czy przed naszym rodakiem są jakieś szersze perspektywy. Jak Wy Panowie (i Panie jeżeli jakaś to przed 2 lipcem przeczyta Wink ) widzicie ten pojedynek? I w ogóle przyszłość naszego rodaka?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-06-2016, 03:05 PM
Post: #57
RE: Perspektywy?
Szymański nudne UD? Ostatnio się dziwiłem, że Patryk jest w top15 polskiego P4P. Dla mnie Ugonoh to co najmniej o klasę lepszy zawodnik, ale jak spojrzałem w resume Izu, to powstrzymałem się od komentarza w tamtym temacie i go wymazałem. Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-06-2016, 03:06 PM
Post: #58
RE: Perspektywy?
Nie wyobrażam sobie, aby Patryk pewnie nie wygrał tego pojedynku. A na dyskutowanie o jego dalszej przyszłości przyjdzie czas po starciu z Campfortem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-07-2016, 06:06 PM
Post: #59
RE: Perspektywy?
(28-06-2016 03:06 PM)kubala1122331 napisał(a):  Nie wyobrażam sobie, aby Patryk pewnie nie wygrał tego pojedynku. A na dyskutowanie o jego dalszej przyszłości przyjdzie czas po starciu z Campfortem.
I bukmacherzy mają podobne zdanie na ten temat. 1,4 z Polaka, 2.9 za Amerykanina.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-07-2016, 09:14 AM
Post: #60
RE: Perspektywy?
Szymański wygrał prawie wszystkie rundy. Przynajmniej według sędziów. Walki jeszcze nie widziałem ale jest już w necie:

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: