Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
07-05-2015, 07:55 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-05-2015 08:04 PM przez KrychuTMT.)
Post: #1271
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Ktoś tu nie rozumie na czym polega trash talk :v

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-05-2015, 08:09 PM
Post: #1272
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Ktoś tu jest zaślepiony Floyde (lol x2) SmileWinkBig Grin:3:o:vxD
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-05-2015, 12:16 AM
Post: #1273
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Powrot krUla


Autor komentarza: RSC2
Data: 09-05-2015 22:46:28
Mecz w piłkę nożną .
Dwa zespoły przez 90 minut stoją w miejscu , Żaden zawodnik nie zrobił ani kroku w kierunku piłki.
A dziennikarz relacjonujący ten mecz pisze tak:
Pozostawmy głupią bieganinę za piłką widzom bez wyobraźni, oni nigdy nie zrozumieją, jak doniosłym spektaklem był ten mecz. Zobaczyliśmy taktyczną wojnę na niewiarygodnie wysokim poziomie, apogeum piłkarstwa jako sztuki.
Wszystko rozgrywało się w głowach a nie w nogach.
Taktyka i ciągłe myślenie na stojąco. Bez zbędnego biegania. Stanie w miejscu przez 90 minut, bo piłka nożna to nie maraton czy bieg z przeszkodami, a szachy na wysokim poziomie.
Wciąż analizuję każdą sekundę tego meczu, słucham również wypowiedzi obu stron. Nie czuję się jeszcze gotowy do przedstawienia swoich wniosków.
Taki mecz w piłkę nożną na stojąco to sedno piłkarstwa niespotykane dotąd na żadnym innym stadionie. Wszystko jest procesem, wszystko wymaga czasu'. Potrzebuję go więcej niż kiedykolwiek.
Obie drużyny były cierpliwe i kompletne.
PS
Ja jak czytałem ten tekst to też jestem cierpliwy. Bo należało napisać bardziej dosadnie.
Panie Jakubie , czy pan czytasz się czasem?

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-05-2015, 02:39 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-05-2015 02:40 AM przez Krzych.)
Post: #1274
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Niech sobie pisze na tej głównej co chce, jest tam wśród swoich, a nawet wśród nich brylujeBig Grin Nam tutaj liczba pomyleńców spadła praktycznie do jednego osobnika i to też nie aż tak skrajnego jak RSC, mimo że się stara, ale to nie jest takie proste jak widać, także czy się komuś podobała walka stulecia czy nie, swoje dla forum zrobiła we współpracy z KryhemSmile Komentarze RSC i tak nikogo nie obchodziły i nikt się tym nie przejmował, ale widzieć je co chwilę, a nie widzieć ich w ogóle przez pół roku... wybór jest prosty.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-05-2015, 08:29 AM
Post: #1275
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Rsc
Piszę prawde a was boli dupa i tyle.
Ps Krzych oszczędź sobie nazywanie mnie pomylencem,bo zajmie mi to caly dzien ale znajdę twoje posty przepełnione hipokryzją i idiotyzmami,nie będzie tyle śmiechu.Gdzie spierdoliłeś jak @Adam wywołał Cię do odpowiedzi w sprawie gdy pisales ze Goły jest upośledzony,co pisales o technikum a potem pouczałeś ccc co do szufladkowania,jakie pzdury piszesz o catchweightach,jakiej tu nie grasz figury?Chł6pak Ci napisał na priv wiadość a Ty udostępniłeś ją dla śmiechu-świnia jesteś.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-05-2015, 09:12 AM
Post: #1276
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
(10-05-2015 08:29 AM)Joker napisał(a):  Rsc
Piszę prawde a was boli dupa i tyle.



Boli Nas dupa bo brakuje na forum takiego eksperta od boksu jak RSC-2. Teraz na glownej przez to poziom podskoczy do gory.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-05-2015, 09:29 AM
Post: #1277
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
W takim razie pokracznie zrozumiałem(przynajmniej Ciebie) kolego Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-05-2015, 10:32 AM
Post: #1278
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Z mojej strony jest Gicio.Wink

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-05-2015, 11:47 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-05-2015 11:55 AM przez Krzych.)
Post: #1279
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Nie ma sprawy Jokerku. Jak chcesz spędzić cały dzień na forum na liczeniu postów do rankingu kserokopiarki tak jak RSC, którego tak bronisz, to na prawdę nie ma sprawy. Nie interesuję się boksem zbyt długo, więc chętnie sobie przypomnę co pisałem wcześniej i sam się pośmiejęSmile Inne rzeczy jak to technikum są sprostowane na pewno kilka postów niżej, a żaden psychofan nie będzie mnie wywoływał do tablicy, chyba oszalałeśBig Grin

Niesamowite że w ogóle pamiętasz takie rzeczy... Masz jakąś obsesję? Grasz świadomego prowokatora, a reagujesz tak jakbyś był totalnie chaotyczny i pomylony, stąd właśnie pomyleniecSmile Aż dziw bierze że dałem Ci się ten raz sprowokować, musiałem mieć na prawdę słaby dzień. Albo po prostu przekroczyłeś wszelkie granice, to tak w kontekście tej świniSmile

No cóż, miłego przeszukiwania forum. Możesz się czuć w tym swobodnie, bo nie będę kontrował Twoimi postami, bo po pierwsze jest wiele lepszych i mniej żałosnych rzeczy, którymi mogę się zająć, po drugie w Twoim przypadku nie trzeba niczego udowadniać, a po trzecie sam fakt że będziesz przeszukiwał te posty jest już na tyle zabawny i żałosny, że już na starcie nie widzę sensu udowadniania czegokolwiek ani powodu by bardziej Cię dobijaćSmile Czekam na wyniki Twojego wywiaduBig Grin Powodzenia.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-05-2015, 12:02 PM
Post: #1280
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Czym Ty mnie możesz dobić?Jesteś w sobie tak zadufany i próżny że głowa mała.Jedz warzywa,nazywaj innych głupcami i mniej rozwin4ętymi tych co jedzą mięso.Co do postów-mam doskonałą pamięć i nie chodzi tylko o cb ale dobrze pamiętam co pisali inni,co mówil mój brat,pani itp.
Boli Cię świnia?Wiem zapomniałem że nie dorosłeś do mięsa :# Niech bedzie dwulicowa marchewka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości