Ankieta: Kto i w jaki sposób wygra walkę?
Pacquiao przed czasem (TKO, KO)
Mayweather Jr. przed czasem (TKO, KO)
Pacquiao na punkty
Mayweather Jr. na punkty
Remis
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
30-04-2015, 07:01 PM
Post: #751
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
Żadnych wymówek nie będzie, przynajmniej nie z mojej strony. Stawiam na Floyda, bo tak wynika z zimnej analizy i też bardziej podoba mi się jego styl, no i też nie ma co ukrywać, że zabiegi promotorskie/manipulacyjne Boba podczas kariery Pacmana były tak genialne że aż irytujące, zaczynając od doboru przeciwników i limitów a kończąc na promocji pozaringowej, tu dochodzimy do pactardów (co jest określeniem na psychofanów Pacmana ślepo w nim zakochanych, którzy stracili kontakt z rzeczywistością, a nie na wszystkich którzy mu kibicują, jakby ktoś jeszcze nie wiedział) którzy mnie irytowali przez długi czas, do tego dochodzą jeszcze wałki w walkach Pacmana z Marquezem które też w jakiś sposób wzbudziły lekką niechęć do Pacmana, bo Juan to jeden z moich ulubionych bokserów. W każdym razie jestem fanem boksu i pracy Floyda, a nie jego samego, więc żadnych wymówek nie będzie, bo nie jestem psychofanem Floyda i będę w stanie uznać wyższość Pacmana jeżeli wygra, co się jednak nie wydarzy.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-04-2015, 07:30 PM
Post: #752
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
Krzych,
remis ?
Remis też nie wchodzi w grę, przecież 47-0-1 też będzie wyglądało do dupy dla Floyda, .

Mam nadzieję że głupich tłumaczeń nie będzie z jednej i z drugiej strony po walce, każdy Mistrz jak i każdy fan, jest prawdziwym mistrzem czy też fanem, jak będzie potrafił przyznać się do porażki, ,
Manny jest kapitalnie przygotowany i Mayweather również, wygra lepszy , ,,
Bardzo wierzę i jestem przekonany że będzie to Manny "Pacman'' Pacquiao.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-04-2015, 07:42 PM
Post: #753
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
Co do tej presji jaka ciąży na Floydzie, to ostatnio trafiłem na dziwny tekst.

O ile zdanie "Po tej walce ciągle będę najlepszy" jest zrozumiałe w jego ustach to końcówka już nie "niezależnie od tego, czy walkę przegram czy wygram, jedna walka nie zmieni mojej kariery".
Nigdy bym się nie spodziewał takich słów, a już na penwo nie przed taką walką.

I jeszcze wczoraj po konferencji, pytają go o ten pojedynek, a on "to jest biznes, to najważniejsze", jakby wynik sportowy mało go obchodził.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-04-2015, 08:24 PM
Post: #754
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
Daj link lub wklej cała wypowiedź.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-04-2015, 08:28 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-04-2015 08:29 PM przez Krzych.)
Post: #755
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
Z jednej strony to rzeczywiście wygląda dziwnie, ale z drugiej strony ciężko sobie wyobrazić Floyda obojętnego na wynik walkiBig Grin Ale ogólnie od początku promocji tej walki można zauważyć, że wszyscy tylko się cieszą, że do tej walki doszło i tylko o tym mówią, a co się stanie podczas walki to już średnio ważne, tak jakby to miało być wydarzenie stulecia, ale już nie walka stulecia. Można odnieść wrażenie, że tylko Roach to wziął na poważnie i poczuł ducha walki, a reszta spoczęła na laurach po ogłoszeniu walki. Mogli uznać, że walka jest już wypromowana i tak dalej, ale jakoś tak niemrawo to wszystko wygląda.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-04-2015, 08:29 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-04-2015 08:52 PM przez Wietnam.)
Post: #756
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
Mało go obchodzi, bo poraz pierwszy, widzi tak prawdopodobne widmo, , porażki, , już się tłumaczy, czyli jest mądrzejszy od Flomos, Jest znakomitym, pięściarzem, ale wie że spotka się z prawdziwym Fighterem, znacznie szybszym
od jego ostatnich 8 rywali, w dodatku widzi jaka pewność siebie i rozluźnienie, biją od Pacmana, jest samozwańczym TBE,
i cały czas odczuwa strach, że ten mit spłynie szybko do kanału ściekowego przy MGM Grand, .
Jego zdenerwowanie jest troszkę nie nienormalne, , już podczas marcowej konferencji wyglądał na gościa który nie jest pewny swojej decyzji odnośnie walki z Pacquiao, ,

Krzych, nikt z nas Kibicujących Pacquiao nie jest jego psychofanem, i nikt nie będzie skakał z okna, Mamy 1000 ważniejszych spraw na tej ziemi, boks to jest tylko pasja czy też hobby, będące urozmaiceniem, codziennych spraw,,.
Świat nie kończy się na tej walce, ,Zastanów się dobrze , czy aby osoba Floyda tak na ciebie nie działa, na/w tej twojej pyskòwce, bo wymówki w stylu:
"Podoba mi się jego styl, nie są zbyt przekonujące, ,,flomos podoba się jego styl bycia na codzień, To jak podćiera się dolarami,
Szanuje umiejętności Mayweathera, to że jest niepokonany, i tyle, człowiekiem jest zagubionym,i niezbyt dającym się akceptować jego zadufanym fanom, którzy zapożyczają jego ego, a potem nawet nie chcą na sali, go dopingować, bo wstydzą się wypowiedzieć regułke Money, Money, ,żeby poderwać go do walki, może dlatego ma taki defensywny styl,,, Wink
Mi podoba się styl, Pacquiao, jego serce do walki, i to jakim jest człowiekiem,-czy to znaczy że jestem PsychoFanem? Smile I mam w dupie ten wałek z Marquezem którego moim zdaniem nie było, w dupie mam błędy w tym poście, ,, nie wiem czym się kierujesz nazywając Pactardòw, psychofanami,
tym że bronie Pacquiao w każdym poście, ty robisz tak samo w kierunku FM, jeszcze bardziej dobitnie, przeszkadza ci to że mam
w sygnaturze Pacmana? A co mam mieć królika bugsa? Smile

Po porażce Pacquiao, zależy jak to się ułoży, w zależności werdyktu, , możliwego wałka, ,
przyznam że Mayweather był lepszy, jeśli będzie lepszy, ,.,. w co oczywiście wątpię, Wink kilka postów , statystyk, i kierujemy się już w stronę Alvarez vs Kirkland, .
Pzdr. ...
kończę już te wylewanie pomyj, zajmuje się walką, .

p.s Liczę na kapitalną walkę,
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-04-2015, 08:31 PM
Post: #757
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
No Roach jest świetnie nastawiony psychicznie Big Grin.Sam chętnie dojebał by Floyda.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-04-2015, 08:31 PM
Post: #758
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
Tekst z delfinami to już dla mnie klasyk Big Grin co do tyc słów Floyda,to nie wydaje mi się żeby zaczynał odczuwać strach,owszem,jakiś tam stres przed taką walką na pewno jest,w końcu mierzy się z takim swoim Nemezis jednak Big Grin,to zrozumiałe
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-04-2015, 08:35 PM
Post: #759
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
Ring zweryfikuję wszystko, ostatnio Broner czy Gary Russel Jr byli "zesrani" czy tam "niepewni" na konferencjach, a walki rozstrzygnęli na swoją korzyść.
ps.Wietnam Krzysiu chyba nie kierował słów o pactardach do nikogo na forum :v.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-04-2015, 08:51 PM
Post: #760
RE: Manny Pacquiao vs Floyd Mayweather Jr. 2.05.2015
Jeżeli nie kierował, to nie będę tego przeciągał, .
Skoro jednak pisze że go cały czas irytowali. .,.to pewnie ma na myśli," dlatego poprostu to krótko sprostowałem Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości