Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
10-12-2014, 01:30 AM
Post: #951
Bug RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Klatę też golicie? Może jeszcze chodzicie do solarium i do manikiurzystki? Poziom spedalenia dzisiejszych... hmmm... samców to jakaś katastrofa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-12-2014, 01:54 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-12-2014 01:58 AM przez BMH.)
Post: #952
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
(10-12-2014 01:30 AM)Metzger napisał(a):  Klatę też golicie? Może jeszcze chodzicie do solarium i do manikiurzystki? Poziom spedalenia dzisiejszych... hmmm... samców to jakaś katastrofa.

Wprawdzie mojej babie nie przeszkadzaly wlosy na kalcie, ale i ja sam czuje sie lepiej bez sweterka. Raz w miesiacu maszynka do wlosow w reke, i obcinam wlosy na 1mm. Wiesz chce byc jak bokserzy ktorych ogladam.Wink Wszystko jest dla ludzie Metzger, grunt to nie robic nic wbrew sobie.
Co do reszty tych "spedalonych" rzeczy. Nie mam z tym problemu, ze ktos chodzi na solarium. Co mnie interesuje? Nie jestem uposledzony, zeby oceniac kogos za to na co wydaje hajs, jezeli nie krzywdzi tym innych. Sam bylem kilka razy w zyciu na solarium, i choc nie czuje sie z tym gorzej, to juz raczej tego nie powtorze.

Skoro mowa o spedlaniu, to chyba lepiej jest ogolic pachy, albo klate dla siebie samego, niz oceniac urode innych chlopow, tak jak to kiedys Ty robiles. Gdzie jest teraz ta granica spedalenia? Co kto lubi Metzger, co kto lubi.

(10-12-2014 01:30 AM)Metzger napisał(a):  Klatę też golicie? Może jeszcze chodzicie do solarium i do manikiurzystki? Poziom spedalenia dzisiejszych... hmmm... samców to jakaś katastrofa.

"Bo? Bo ktoś wydziela się z szarej masy i żyje tak jak chce?"Rolleyes

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-12-2014, 04:08 AM
Post: #953
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
uwierzcie mi znałem nawet gościa który włosy na rękach golił, Spedalony nie był bo kobitki koło niego chodziły,
Niektórzy ludzie mają poprostu tak w naturze, być może z nadmiaru hajsu, C.Ronaldo nawet paznokcie od rąk maluje na czarno.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-12-2014, 06:40 AM
Post: #954
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Nie rozumiem jak można nie golić nóg,pach i torsu(włosy na rękach czasem jak mam czas).
Ps jajka to co innego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-12-2014, 07:20 AM
Post: #955
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Golić nogi? A po jakiego hoja? W sumie pisałeś ze w rurkach chodzisz wiec nic mnie nie zdziwi.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-12-2014, 08:07 AM
Post: #956
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
I w rozciągniętych sweterkach,nosze okulary na pół twarzy i pijam kawusie w starbuksie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-12-2014, 09:35 PM
Post: #957
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Hahahahahahahahahhahahahahahahhahah
Smile Tongue Big Grin
Wiedziałem, że nie pożałuję wejścia na główną orga i zajrzenia w komentarze o zatrrzymaniu Wacha, Wilka i Łaszczyka, jebłem Smile

Autor komentarza: MLJ
Data: 10-12-2014 19:38:42
Może chcieli zrobić "metodą na wnuczka" Babcię Maline Wink

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-12-2014, 12:44 AM
Post: #958
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
:Lubie to!:

Autor komentarza: boxing
Data: 11-12-2014 13:15:59
Ludzie nie róbta histeria bo tak już na poważnie to na ile te 200gr wystarczy w treningu na dwa miesiące a potem co


Autor komentarza: owenn1988
Data: 11-12-2014 15:52:51
Ja osobiście nie wierze w w jakaś akcje konkurencji. Po prostu Wilku chciał sobie dorobić, po stracie Masternak niewiele kasy wplywa na jego konto, a z czegoś trzeba zyc.


Autor komentarza: nocotytato
Data: 11-12-2014 16:43:04
A co robi policja z przechwyconymi narkotykami? Wrzuca je do specjalnego sedesu, czy jak? Skoro te narkotyki należą do mafii to powinni mafii zwrócić, to chyba oczywiste.


Autor komentarza: OutLaw
Data: 11-12-2014 17:31:17
Ktoś wyżej napisał że się nie opłaca. A kto karze podkładać czysty towar ? Robisz z 10 gram 200 i finito. Nie za jakość jest wyrok a ilość.
Kiedyś we Wrocku podrzucili chłopaki w nocy jednemu fetę do auta i dali cynk na psy. Z rana wsiadła żona gościa do samochodu i została zwinięta. Facet został z dwójką dzieci. Żeby małżonka wyszła musiał powiedzieć że to jego... nic to jednak. Choć było to kilka czy kilkanaście lat temu, jedno zapadło mi w pamięci, ilość 200 gram.


Autor komentarza: Grzelak
Data: 11-12-2014 17:39:06
Oho, widzę gimba kwitnie. Każdy najmądrzejszy, lepiej obeznany od prawnika, policjalna i dilera w jednym. Jak to gimbus.


Autor komentarza: OjciecZradioMaryja
Data: 11-12-2014 19:05:46
Redakcjo a gdzie news dnia ze marcin najman boker zawodowy i zawodnik mieszanych sztuk walki podpisal kontrakt i bedzie plasal w tancu z gwiazdami

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-12-2014, 02:23 AM
Post: #959
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Pamiętam jeden taki zajebisty komentarz z początku roku, pod jednym newsem na temat Spekulacji dotyczących walki Pac-Money, nie pamiętam który użytkownik to napisał
"Pacquiao mógł walczyć z Mayweatherem w 2009 roku ale nie chciał zgodzić się na testy olimpijskie bo wtedy ostro się dopingował
z kolei w 2010 ponownie mogło dojść do ich walki, ale tym razem to Floyd nie chciał się zgodzić na testy, bo on ostro się dopingował, A Manny był czysty, , Big Grin czysta poezja.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-12-2014, 11:54 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-12-2014 11:56 PM przez BMH.)
Post: #960
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Autor komentarza: OjciecZradioMaryja
Data: 13-12-2014 23:51:23
Tak na ringu jest dziewczyna
Krew mi burzyć się zaczyna
Ciemne oczka ma i włoski
Muszę przyznać obraz boski

Nosek mały ma zadarty
Pewnie też jest grzechu warty
Ma makijaż delikatny
Do urody adekwatny

Gdy się śmieje, promienieje
Optymizmem od niej wieje
Biżuterii nie ma żadnej
Lecz kobiecie takiej ładnej
Nie potrzeba srebra, złota
Na nią zawsze jest ochotaSmile

Rollinsik w temacie o smierci przyjaciol Floyda


Autor komentarza: Rollins
Data: 13-12-2014 18:38:44
Pewnie podczas tej videorozmowy na FaceTime Mayweather znowu wyskoczył jak to chciałby zawalczyć z Pacquiao, ale "system" mu stoi na przeszkodzie, i...
koleś nie wytrzymał :-)

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości