Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Manny Pacquiao - Chris Algieri
22-11-2014, 02:59 AM
Post: #71
RE: Manny Pacquiao - Chris Algieri
Widziałem, widziałem Smile Lubię Pakmana, chyba jedyny na tym forum cenię zarówno Manny'ego jak i Moneya, i zyczę mu jak najlepiej, ale nie zmienia to jednak faktu, że jutro będzie miał piekielnie trudno. Wygląda imponująco, ale on nigdy źle nie wygląda, a z formą bywa różnie. Kto by nie wygrał jutro płakać nie będę, ale szykuję już długopis, bo jednak 12 rund, trzeba będzie wypunktować Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-11-2014, 03:18 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-11-2014 09:50 AM przez Wietnam.)
Post: #72
RE: Manny Pacquiao - Chris Algieri
Ja też cenie zarówno Pacmana jaki i Floyda obaj są, byli, i będą wielkimi Mistrzami.
Czuje że Pacquiao zaprezentuje jutro pokaz boksu, , osobiście liczę na nokaut, lecz nie wymagam, mam nadzieję że na mojej karcie łatwo i przyjemnie, długopis będzie dźiargał 10-9, każdą runde dla Mannego, ,z uwzględnieniem 10-8,, Chris to ambitny Chłopak, życzę mu wszystkiego najlepszego, ale jutro Lepszy będzie Manny"Pacman"Pacquiao,,
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-11-2014, 09:57 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-11-2014 10:04 AM przez Krzych.)
Post: #73
RE: Manny Pacquiao - Chris Algieri
Obaj wyglądają przezajebiście, zobaczymy jak forma w ringu.

https://www.youtube.com/watch?v=jKDh2oO83hQ#t=205

Po dwóch godzinach 143.6, więc chyba nie było problemu. Widocznie zbyt pewnie do tego podszedł za pierwszym razem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-11-2014, 10:19 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-11-2014 10:25 AM przez Wilczekstepowy.)
Post: #74
RE: Manny Pacquiao - Chris Algieri
Obydwaj wyglądają, jakby przed chwilą wyszli z warsztatu rzeźbiarskiego. Wink Do tego Pacman ma niesamowite łydki, czego mu bardzo zazdroszczę. Wink Tongue Co do samej walki to wiem, że Manny jest legendą, ale ja jeszcze jego żadnej walki nie widziałem. Więc nawet nie próbuję przewidywać rozstrzygnięcia.

EDIT: A o której jest przewidywana ta walka i gdzie ją będzie można zobaczyć? I czy nie będzie kolidować z galą w Liverpool?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-11-2014, 11:15 AM
Post: #75
RE: Manny Pacquiao - Chris Algieri
(22-11-2014 10:19 AM)Wilczekstepowy napisał(a):  EDIT: A o której jest przewidywana ta walka i gdzie ją będzie można zobaczyć? I czy nie będzie kolidować z galą w Liverpool?
Obie gale, , będą na żywo transmitowane w Polsacie sport, Gala z Liverpoolu od godz 18.30
Główna walka programowo od godz 22.30, Gala z Makao od godz 3.00 w nocy z soboty na niedzielę,Pacquiao standardowo Smile, około 6.00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-11-2014, 01:08 PM
Post: #76
RE: Manny Pacquiao - Chris Algieri
To może uda mi się główne dania obydwóch gal obejrzeć o ile wstanę w niedzielę przed szóstą rano. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-11-2014, 01:25 PM
Post: #77
RE: Manny Pacquiao - Chris Algieri
Ej no Kubala, co to za monopol sobie dajesz na lubienie obu czempionów Tongue

Algieri sie zmiescil po godzince. Dla mnie ten umowny limit to chyba faktycznie proba stopniowego zejscia Manny'ego do 140 funtów.

Samym PacManem najbardziej zachwycony wydaje sie byc... Oscar de la Hoya Big Grin

Ogolem wszystko fajnie, nie jest to moze Fonfara-Stevenon gdzie nawet nie myslalem o punktowaniu, ale dla mnie kubala to tym dlugopisem to bedziesz sie drapal po glowie widzac co PacMan wyprawia w ringu Wink


Pacquaio via KO.

Co do godzin to dokladnie tak, najpierw liverpool potem drzemka i od 4tej HBO Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-11-2014, 01:32 PM
Post: #78
RE: Manny Pacquiao - Chris Algieri
kto obstawia że Zou Shiming znowu punktowym zakończy? Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-11-2014, 01:52 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-11-2014 01:53 PM przez Tar-Ellendil.)
Post: #79
RE: Manny Pacquiao - Chris Algieri
Ile razu już słyszeliśmy, że wróciła najlepsza wersja Pacquiao. Jak dla mnie prime Pacmana skończyło się w walce z Margarito i od tamtej pory zrobił regres. Kiedyś Pacquiao robił dużo większe wrażenie na treningach i w samych walkach, ale na tle Algieriego to może wyglądać wystarczająco dobrze.

Pacquiao w junior półśredniej może odzyskać część atutów i jego ciosy będą wyrządzać więcej krzywdy.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-11-2014, 02:35 PM
Post: #80
RE: Manny Pacquiao - Chris Algieri
na treningach przed Algierim wyglądał wyśmienicie, no ale co innego trening a co innego walka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: