Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fajne filmy, które polecacie
08-10-2014, 11:05 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-11-2014 04:24 PM przez thematt2202.)
Post: #281
Sad RE: Fajne filmy, które polecacie
(08-10-2014 09:30 AM)rambo355 napisał(a):  Uwielbiam horrory, do moich ulubionych należą Inni i Blair Witch Project. Nie najnowsze, ale nadal straszne

ja też bardzo lubię te horrory

____________________
Nie tylko dym gryzie w oczy http://hossa.blogx.pl/ nasze ceny też!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-10-2014, 12:06 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-11-2014 02:14 PM przez lashandra77.)
Post: #282
Tongue RE: Fajne filmy, które polecacie
A ja oglądam ostatnio z dziewczyna komedie romantyczne i jakieś wyciskacze łez, kiedyś w ogóle nie oglądałem takich filmów ale przyznam szczerze że niektóre nawet mi się podobają

____________________
Czego szukasz, znajdziesz  tu http://kapitalnewnetrza.blox.pl/html prawda że ciekawa oferta!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-11-2014, 11:17 AM
Post: #283
RE: Fajne filmy, które polecacie
Mam pytanie głównie do @Kubali1...3,mianowicie chodzi mi o filmy w stylu ,Zapach Kobiety' czyli coś pod dramat itp
Masz/macie coś ciekawegog?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-11-2014, 01:32 PM
Post: #284
RE: Fajne filmy, które polecacie
Joker
Trudno znaleźć film podobny do "Zapachu kobiety", bo jakby nie było to kawał dobrego kina. Jeśli miałbym jednak coś zaproponować to może nie oglądałeś "Młodych gniewnych" z Michelle Pfeiffer? Jeśli nie, polecam zobaczyć. Poziomem do ww. tytułu oczywiście brakuje, ale mi się nawet miło i przyjemnie kilka lat temu oglądało.
Mogę też zaproponować w ogóle pierwszy film z tego tematu, "Witamy u Rilleyów". Z tym, że ta produkcja zwz. na swój minimalistyczny klimat może wielu osobom nie podejść.
No i oczywiście po raz kolejny polecam "Przebudzenia" z Robinem Williamsem i Robertem deNiro w rolach głównych Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-11-2014, 02:59 PM
Post: #285
RE: Fajne filmy, które polecacie
Przebudzenia oglądałem,w takim razie lukne na tą Fajfer.Dzięki Kuba
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-11-2014, 05:52 PM
Post: #286
RE: Fajne filmy, które polecacie
Przetrwać w Nowym Jorku z Di Caprio, warto obejrzeć czy nie??

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-11-2014, 06:17 PM
Post: #287
Bug RE: Fajne filmy, które polecacie
(02-11-2014 05:52 PM)BESTIA napisał(a):  Przetrwać w Nowym Jorku z Di Caprio, warto obejrzeć czy nie??
Całkiem porządny film dość dobrze odwzorowujący realia uzależnienia od narkotyków.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-11-2014, 06:47 PM
Post: #288
RE: Fajne filmy, które polecacie
Widziałem wczoraj Kwiat Pustyni czy coś takiego. Dobre kino i ciekawy temat.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-11-2014, 09:03 PM
Post: #289
RE: Fajne filmy, które polecacie
(02-11-2014 11:17 AM)Joker napisał(a):  Mam pytanie głównie do @Kubali1...3,mianowicie chodzi mi o filmy w stylu ,Zapach Kobiety' czyli coś pod dramat itp
Masz/macie coś ciekawegog?
Co prawda pytanie nie do mnie, ale z dramatu z kobietą w tle to polecam film "Gorączka" z 1995 roku. Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-11-2014, 09:25 PM
Post: #290
RE: Fajne filmy, które polecacie
Wczoraj przełączałem kanały w TV i akurat leciał "Ostatni Samuraj". Pomijając wszelkie nieścisłości historyczne, zawsze na mnie robi wrażenia scena w której Katsumota i samurajowie szarżują na karabiny Gatlinga, nieważne ile razy ją zobaczę to prawie zawsze chcę uronić prawilną łezkę.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości