Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 2.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polityka ogólnie.
01-09-2014, 03:58 PM
Post: #781
RE: Polityka ogólnie.
@Martin

Ciężko mi mieć inne zdanie o Tusku, skoro bez żadnych oporów odbiera nagrodę im. Walthera Rathenaua, jednego z największych wrogów Polski i twierdzi, że polskość to nienormalność. Zresztą bardziej chodziło mi o to, że on dostał tą fuchę z polecenia Merkel, a zwykły Polak praktycznie tego nie odczuje.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-09-2014, 04:08 PM
Post: #782
RE: Polityka ogólnie.
@Pakman
Nikomu nie odbieram prawa do krytyki Tuska. Sam go często krytykuje za masę rzeczy, ale nie można pisać, że jako szef RE będzie przedstawicielem Niemiec bo brzmi to idiotycznie nie uważasz? Zawsze lepiej najpierw się zastanowić a dopiero potem coś napisać niż na odwrót.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-09-2014, 04:13 PM
Post: #783
RE: Polityka ogólnie.
Ja uważam, że Tusk przedstawicielem interesów Niemiec był jeszcze wcześniej, praktycznie od momentu kiedy jego partia była finansowana z niemieckich środków na początku lat 90, o czym Piskorski pisał, więc nie jest to tak, że staje się nim dopiero teraz.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-09-2014, 04:15 PM
Post: #784
Bug RE: Polityka ogólnie.
(01-09-2014 03:58 PM)Pakman napisał(a):  twierdzi, że polskość to nienormalność.
A czytałeś całą tą jego wypowiedź czy poprzestałeś na wyrwanym z kontekstu fragmencie, bo pasuje Ci do obrazu Tuska - wroga Polski?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-09-2014, 04:25 PM
Post: #785
RE: Polityka ogólnie.
Tak czytałem, ale samo takie zdanie napisane niezależnie w jakim kontekście uważam za mocno niestosowne, szczególnie przez jedną z najważniejszych osób w państwie.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-09-2014, 04:49 PM
Post: #786
RE: Polityka ogólnie.
Stanowisko-wydmuszka bez realnego wpływu na istotne wydarzenia wewnątrz UE. Czym takim wyróżnił się pan Van Rompuy będąc poprzednim przewodniczącym? Za rok już nikt poza Belgią nie będzie pamiętał o istnieniu tego dżentelmena.

A Tusk? Cóż, zawsze to dobrze, że nie będzie go już tutaj, choć mącić zapewne będzie nadal. Jego miejsce jest za kratami, a nie na salonach. I to nie z powodu sprzyjaniu interesom państw ościennych, tylko za zagrabienie majątku obywateli (podwyżki podatków, setki tysięcy nowych stołków w administracji, kradzież gigantycznych pieniędzy ze składek na OFE).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-09-2014, 05:21 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-09-2014 05:40 PM przez Metzger.)
Post: #787
Bug RE: Polityka ogólnie.
(01-09-2014 04:25 PM)Pakman napisał(a):  Tak czytałem, ale samo takie zdanie napisane niezależnie w jakim kontekście uważam za mocno niestosowne
Słowo nienormalność jest niestosowne? Przecież tam to było ujęte w niemalże pozytywnym znaczeniu. Polecam więcej dystansu, bo jeżeli dzisiaj jako młody człowiek czepiasz się o takie błahostki, to strach pomyśleć co będzie kiedy będziesz stary Smile

(01-09-2014 04:25 PM)Pakman napisał(a):  szczególnie przez jedną z najważniejszych osób w państwie.
O ile mnie pamięć nie zawodzi, to Tusk nie należał w latach '80 do najważniejszych osób w państwie Wink

(01-09-2014 04:25 PM)Maynard napisał(a):  setki tysięcy nowych stołków w administracji
Ile dokładnie było tych "setek tysięcy" stołków?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-09-2014, 05:36 PM
Post: #788
RE: Polityka ogólnie.
1. Tak, czepiam się o takie "błahostki", taki już jestem.
2. Oczywiście, że nie należał, ale powinien przynajmniej przeprosić wszystkich, których te słowa uraziły bez względu na kontekst. Byłoby to na pewno w dobrym tonie.
3. To chyba do kolegi @Maynarda.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-09-2014, 05:44 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-09-2014 05:44 PM przez Metzger.)
Post: #789
Bug RE: Polityka ogólnie.
(01-09-2014 05:36 PM)Pakman napisał(a):  1. Tak, czepiam się o takie "błahostki", taki już jestem.
To wrzuć na luz, a ułatwisz życie zarówno sobie jak i innym Wink

(01-09-2014 05:36 PM)Pakman napisał(a):  2. Oczywiście, że nie należał, ale powinien przynajmniej przeprosić wszystkich, których te słowa uraziły bez względu na kontekst.
Przepraszać za to, że ktoś nie zrozumiał jego wypowiedzi? Bo jeżeli kogoś uraziły te słowa, to albo nie zrozumiał ich znaczenia, ale ma bardzo dużo złej woli.

(01-09-2014 05:36 PM)Pakman napisał(a):  3. To chyba do kolegi @Maynarda.
Sorry, już poprawione.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-09-2014, 05:52 PM
Post: #790
RE: Polityka ogólnie.
Nie chodzi mi o całą wypowiedź, a o konkretnie te słowa. Mógłby wytłumaczyć o co chodziło w całym tekście, tak żeby nie było niedomówień, przeprosić tych, którzy poczuli się urażeni tymi słowami. Każdy tekst można dowolnie interpretować przecież.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości