Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 2.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polityka ogólnie.
09-06-2014, 05:53 PM
Post: #551
RE: Polityka ogólnie.
Panowie czemu PiS jest zły a Macierewicz śmieszny?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-06-2014, 05:56 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-06-2014 05:57 PM przez Martin.)
Post: #552
RE: Polityka ogólnie.
(09-06-2014 05:37 PM)Metzger napisał(a):  Kolejna mądrość Korwina: Wolałbym, żeby moja córka trafiła w ręce pedofila, który po pupie pogłaszcze, niż poszła na lekcję edukacji seksualnej.

Tego pana to może lepiej nie cytować, chociaż od dawna wiadomo, że debili na tym świecie to nie brakuje.

(09-06-2014 05:53 PM)Joker napisał(a):  Panowie czemu PiS jest zły a Macierewicz śmieszny?

Pytasz poważnie czy jaja sobie robisz?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-06-2014, 06:01 PM
Post: #553
RE: Polityka ogólnie.
Typowa dzisiejsza dziewczyna:
Ładna buzia, wygadana, lecz nie zawsze mająca coś ciekawego do powiedzenia.Gdyby powiedziała, że Tusk to najgorszy premier od 89, to nikt od idiotki by jej nie wyzywał, miała by argumenty na swoją obronę.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-06-2014, 06:04 PM
Post: #554
RE: Polityka ogólnie.
Poważnie.Koleszka zajnteresował się polityką tydz temu i teraz jest takim prawakiem że hej.Sokołowska i Macierewicz go inspiruje,mnie nazywa psem Tusk itp Gość zawsze miał dobrze z głową a teraz majaczy jak pojebany.Proponowałem mu rozmowe na forum z wami(lepiej si3 na tym znacie)mówiłem że załatwilibyscie go w5minut to napisał że szkoda czasu na *****.Lubiłem go a teraz to już nie wiem co mu tak beret szczesało.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-06-2014, 06:08 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-06-2014 06:12 PM przez KrychuTMT.)
Post: #555
RE: Polityka ogólnie.
@Joker
#prowo? Żaden pisowiec nie jest prawakiem #potwierdzone #info.

PS. Lekcje "edukacji seksualnej" to taka dawka lewacko - tęczowych idiotyzmów, że chyba tylko ludzie z IQ na minusie mogą brać je na poważnie Big Grin.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-06-2014, 06:14 PM
Post: #556
RE: Polityka ogólnie.
Dam reputa jak ktoś przedstawi wszystkie idiotyzmy Macierewicza Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-06-2014, 06:20 PM
Post: #557
RE: Polityka ogólnie.
@Joker
Takiego nie znajdziesz. Tych idiotyzmów przez te ostatnie lata narobiło się tyle, że trzeba by tu poemat napisać. Wystarczy poczytać/posłuchać co mówi o Smoleńsku i w zasadzie wystarczy....od razu wiadomo z kim mamy do czynienia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-06-2014, 06:25 PM
Post: #558
RE: Polityka ogólnie.
[Obrazek: 2njkaxd.jpg]

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-06-2014, 06:26 PM
Post: #559
RE: Polityka ogólnie.
Najlepsze jest to że to ta dziewuszka wywołała w nim takiego pompowanego prawaka. Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-06-2014, 06:26 PM
Post: #560
RE: Polityka ogólnie.
KrychuTMT
U mnie na WDŻ nauczycielka próbowała wmówić, że homosie są normalni itd, to spytałem czy chciała by mieć takie normalne dziecko, na tym dyskusja się skończyła.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości