Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Internetowe streamy
29-12-2013, 10:32 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-12-2013 10:33 PM przez kubala1122331.)
Post: #71
RE: Internetowe streamy
Cytat:Macie jakieś walki do nadrobienia lub odświeżenia na najbliższe dni? Może macie zamiar dorzucić coś przy okazji do LPW?

Mam tego ze sto, ale jakoś nie mogę się porządnie przysiąść. Na brak czasu nie narzekam (teraz będzie gorzej. Tak, sesja Tongue ), ale jakoś nie mogę się wziąć. A LPW? Punktując walkę nie mogę skupić się na nim samym.

Cytat:Często oglądacie boks w zaciszu domowym niekoniecznie na żywo w weeknd ale w ramach dokształcania w ciągu tygodnia?

Ja dość rzadko ostatnio. Wolę poczytać o boksie, dowiedzieć się kilku ciekawostek o których zwykły śmiertelnik nie ma pojęcia Tongue Ja lubię boks na żywo najbardziej, w ostatnich miesiącach muszę nawet oglądać gale z soboty na niedzielę live, bo jakoś nie mogę później zmusić się by nadrobić taką zaległość Smile

Zresztą klimat akademicki nie sprzyja skupieniu się na walce...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-04-2014, 11:07 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-04-2014 11:08 PM przez kubala1122331.)
Post: #72
RE: Internetowe streamy
Tak się zastanawiałem nad Orange Sport, czemu nie pokazują gal Showtime. No i okazało się, że nie przedłużyli tych praw, choć cena jaką zażądało GBP nie była wcale wyższa. Ja to się modlę, aby Polsat jak najszybciej wykupił gale Showtime, bo krótko mówiąc nie pooglądam tych gal. A Borek kiedyś powiedział, że raczej nie mają tego w planach...
Co do Orange Sport, to ponoć na przełomie czerwca/lipca kończą nadawanie. Szkoda, jeszcze pół roku temu lubiłem na to popatrzeć. Bardzo fajnie pod względem merytorycznym, klika ciekawych praw, jak UFC, boks GBP, I liga polska w piłkę, liga portugalska, puchar Niemiec, Francji później Puchar Anglii... Fajnie to wyglądało...

Martwi tym bardziej, że walki Polaka o mistrzostwo świata z udziałem Polaka nie zobaczymy w polskiej telewizji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-04-2014, 03:30 PM
Post: #73
RE: Internetowe streamy
(17-04-2014 11:07 PM)kubala1122331 napisał(a):  Martwi tym bardziej, że walki Polaka o mistrzostwo świata z udziałem Polaka nie zobaczymy w polskiej telewizji.

No ale będzie Wawrzyk, Bińkowski i Najman!!Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-04-2014, 07:26 PM
Post: #74
RE: Internetowe streamy
Panowie, promotor Fonfary Leon Margules ma "w ręku" prawa telewizyjne do pokazania walki ze Stevensonem w Polsce. W jego interesie leży, by Polacy zobaczyli walkę Fonfary w krajowej TV. O to się nie martwcie...
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-04-2014, 12:40 AM
Post: #75
RE: Internetowe streamy
O samą walkę Fonfary to się szczególnie nie martwię, bo nawet jak nie będzie w polskiej TV, to zawsze mogę mieć jakieś dodatkowe obowiązki na studiach i nie wrócić do domu na weekend Big Grin
Chodzi o inne gale. Choćby dzisiejszą. Czy 3 maj - Mayweather - Maidana.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-11-2014, 10:02 PM
Post: #76
RE: Internetowe streamy
Panowie Smile
W związku z tym, iż zbliża się gala w Krakowie, a filantrop każe sobie bulić to my go olejemy. Mamy temat streamów więc w sobotę wrzucamy tu linki żeby każdy mógł sobie to na spokojnie obejrzeć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-11-2014, 06:10 PM
Post: #77
RE: Internetowe streamy
Na meczykach z pewnością będzie kilka linków, http://livetv.sx/pl/eventinfo/268410_tom...r_szpilka/ tutaj też coś się pojawi...

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-11-2014, 06:30 PM
Post: #78
RE: Internetowe streamy
Ja polecam z kolei:
http://www.fromhot.com

Tutaj są linki do wszystkich transmitowanych wydarzeń sportowych. Nawet Leapai - Scott było Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-11-2014, 08:51 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-11-2014 08:53 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #79
RE: Internetowe streamy
Tutaj właśnie oglądam powtórkę Gali: http://darmowetv.pl/weblinks.php (na Polsat Sport)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-11-2014, 10:21 PM
Post: #80
RE: Internetowe streamy
Są streamy, pełno. Ja tylko wykupuję na Ipli takie już najlepsze walki, gdzie na prawdę nie chcę myśleć o niczym innym niż o walce i mieć wszystko w najlepszej płynności i jakości. A takie tam gale jak choćby w sobotę Kliczko-Pulev to ciągle na streamach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: