Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Waga ciężka - POLSKA
20-02-2014, 08:27 PM
Post: #161
RE: Waga ciężka - POLSKA
Botha ma spore szanse na pokonanie Wawrzyka.Chociaż faworytem pozostaje Cycu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-02-2014, 09:52 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-02-2014 09:52 PM przez Krzych.)
Post: #162
RE: Waga ciężka - POLSKA
Oj dobra nie ma się tutaj co rozwodzić co mu da walka z Bothą. To nie jest żaden perspektywiczny zawodnik żeby wymagać od niego jakichś sensownych walk. I tak nic z niego nie będzie, został sobie w boksie po to żeby obić parę przebrzmiałych nazwisk, potem dostać jakąś dobrą walkę i lanie za dobrą kasę, potem znów nazwiska, potem znowu lanie i tak dalej. Dajmy mu spokojnie sobie zarabiać na życie, przecież oczekiwań wobec niego żadnych nie ma to co za różnica z kim walczy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-02-2014, 10:26 PM
Post: #163
RE: Waga ciężka - POLSKA
W sumie racja @Krzychu niech zarabia na chleb...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-02-2014, 03:52 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-02-2014 03:53 PM przez Krzych.)
Post: #164
RE: Waga ciężka - POLSKA
No dokładnie, przecież ma jakąś tam popularność, dobry rekord, pozycje w rankingach, może sobie spokojnie zabijać rekord i dostawać co jakiś czas dobre walki. Przecież nie pójdzie nosić cegieł za 500 zł miesięcznie jak może sobie zarabiać dużo więcej na swojej pasji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-02-2014, 05:19 PM
Post: #165
RE: Waga ciężka - POLSKA
A Rekowski ma walczyc z Malujda - rewanz za dawne czasy, gdy Malujda znokautowal rywala w pierwszej rundzie.
Gdyby Malujda wygral to moze wyjdzie co McCalla?Big Grin

Nie doceniacie Wawrzyka - jego oboz mowi wprost, ze to nie ten bokser co w walce z Povietkinem. Mysle ze chlopak dopiero wchodzi w swoj prime - i bardzo dobrze bo potencjalnych rywali cala masa (Minto, Mollo, Binkowski no i moze zrobi za testera Wlodarczyka wybijajac mu HW z glowy).



TongueTongueTongueTongueTongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-03-2014, 01:57 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-03-2014 01:57 PM przez Sander.)
Post: #166
RE: Waga ciężka - POLSKA
Pod koniec maja na gali w Lublinie ma dojść do walki Andrzeja Wawrzyka z Albertem Sosnowskim. Niewykluczony podczas tej samej gali jest również powrót Mariusza "rozmyśliłem się" Wacha.

@BMH będziesz miał okazję na żywo looknąć trochę boksu zawodowego Wink A w ogóle co Wy tam za halę macie?

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-03-2014, 03:01 PM
Post: #167
RE: Waga ciężka - POLSKA
Jedyne miejsce w LBN gdzie mozna by zrobic taka gale, to hala Globus-nic innego nie przychodzi mi do glowy.Smile

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-03-2014, 10:11 PM
Post: #168
RE: Waga ciężka - POLSKA
Panowie, co byście powiedzieli o Adamie Kownackim? Kawał chłopa, wyróżnia się też idealnym rekordem, niezłymi warunkami, ale też nadwagą. Nie wiem za bardzo na co go stać, bo widziałem go tylko z tym Holmesem i raczej ciężko wyciągać jakieś wnioski. Może ktoś z was widział go w większej ilości walk i może powiedzieć coś konkretnego?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-03-2014, 08:26 PM
Post: #169
RE: Waga ciężka - POLSKA
Widziałem tylko ostatnią jego walkę i oszczędzę sobie komentarza bo nie chcę tutaj nikogo obrażać. Wypaliło mi oczy, prawie oślepłem. To jest dokładnie to co nazywamy tragedią przez wielkie T.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-03-2014, 08:40 PM
Post: #170
RE: Waga ciężka - POLSKA
(30-03-2014 10:11 PM)kubala1122331 napisał(a):  Panowie, co byście powiedzieli o Adamie Kownackim?

Właśnie ostatnio próbowałem się o nim czegoś więcej dowiedzieć. Gość jeszcze młody, ale wygląda mało przekonująco.....Rzadko walczy, 6 walk w 5 lat zawodowej kariery, rozumiem że miał przerwę spowodowaną jakąś kontuzją?
Generalnie za wiele o nim nie wiem, ale nie wiążę z nim nadziei na jakieś sukcesy...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości