Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
07-03-2014, 09:35 AM
Post: #561
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
cop, to zwykly pospolity troll, spamer, i... oszust! Podejrzewam, ze jego kazda historia, jest zmyslona tak samo jak wiele innych rzeczy ktore staral sie wmowic innym, a ktore moge obalic powolujac sie na jego wlasne cytaty. Przyklad potwierdzajacy, ze cop to zwykly pospolity klamca:

(06-03-2014 06:01 AM)cop2 napisał(a):  Witam. Andre. Newton, MA. USA
BU. Marketing
Boxing & Boxing & Boxing
36 years old.

Dwa lata temu pisal tak:

Autor komentarza: cop Data: 23-12-2012 21:57:36
masz dobra pamiec. ja nawet tojego "user name" nie pamietam. Moze to juz te moje 41 lat...lol....
Moja babka urodzila sie w USA, ale jej rodzice przyjechali w 19 wieku z Polski. Druga czesc rodziny pochodzi z Wloch a konkretnie z okolic Turynu. To trak by pomoc wam w zgadywankach....

Klamie, albo cofa sie rowzoju, i z uplywem czasu robi sie mlodszy.Big Grin Jest tu jeszcze ktos, ktory wierzy w te bzdury? Jak widac cop sam sie placze w zeznaniach, a te dwa posty ewidentnie pokazuja, ze cop moze wymyslac wszystko.. poczawszy od wieku, a konczac na tych walkach ktore oglada przy ringu, czy walkach ktore chroni przed korupcja.



ps. Ja juz na lotnisku(pisze z tel)... czekam na Sandera i reszte ekipy bokser.org(Matys, juz najebany jak bombowiec lata po lotnisku, a Joker nacpany zaczepia jakies AzjatkiWink) bo lecimy na walke Alvarez-Angulo. Szkoda, ze nie bedzie copa. Juz dzwonuil Krzycho, ze zaraz dojedzie, i Gogolius ktory podbnie jak Matys, chce najwidoczniej zerwania filmu na lot do USA.Big Grin

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-03-2014, 10:01 AM
Post: #562
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Panowie tak na zdrowy rozum - czy ktoś kto lata po galach bokserskich, ma zajebistą robotę i w chuj wolnego czasu, rozmawia z Andre Wardem itp mógłby żyć tylko i wyłącznie tworzeniem mitycznej postaci na portalach bokserskich w Polsce???? Sam Dudas wspominał, że jak go kiedyś zbanował to copowi zawalił się cały świat i pisał masowo maile o odblokowanie konta... Ten człowiek nie ma nic poza chorą wyobraźnią i czerpaniem radości z zagęszczania atmosfery na bokser.org.
Współczuję Ci cop ale odpuść...

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-03-2014, 11:54 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-03-2014 01:01 PM przez BMH.)
Post: #563
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Okej, zachecony tym co pisali inni, przestudiowalem tworczosc copa na glownej stronie bokser.org. Jak juz udowodnilem.. w przypadku wieku cop klamie, wiec zapewne kalmie ze wszystkim co pisze... taka cecha mitomanow. Nawet jak sie wskaze palcem na oczywiste fakty(w tym przypadku klamstwa), to on i tak bedzie klamal, a jednoczesnie w wiekszosci postow pisal o... sobie. Klasyczny przyklad slownikowego mitomana. Patrzac na to co ma ten aspoleczny osobnik do przezkazania, to lapie sie za glowe.

Big Grin(Zenada.. to jest forum o boksie, czy dlugiosci wackow?)
Autor komentarza: cop Data: 23-12-2012 22:12:25
Z pewnoscia gdybym mial 8cm przekonalbym twoja dziewczyne, ze nie liczy sie rozmiar a technika. Na szczescie nie musze tego robic...lol...

Big Grin(Ludzie z jego otoczenia, to chyba jacys gangsterzy.)
Autor komentarza: cop Data: 24-12-2012 00:12:52
Jakbys kogos u nas w barze nazwal "misiu" odsrzeklilby ci glupi gejowski leb...lol...

Big Grin(Jak brak merytorycznych argumentow, to zaczyna sie ostry pojazd)
Autor komentarza: cop
Data: 11-03-2013 19:15:18
Tak sie wlasnie donmyslalem, ze musiales byc wykorzystywany jako dziecko. I'm sorry dude...lol... Ciagle dupcia boli?

Big Grin(Poczekamy na ta korone.. poczekamy. Broner=niewatpliwie krol P4P. Jezeli brac pod uwage kryteria copa, to moze juz jest tym krolem, tylko nikt jeszcze o tym nie wie)Big Grin
Autor komentarza: cop Data: 12-03-2013 00:17:18
Tacy jak Adrien, z w boksie zawodowym zdarzaja sie niezbyt czesto, wiec radze ogladac, cieszyc sie z kazdej szansy i podziwiac... Broner to n iewatpliwie przyszly krol P4P.

Big Grin(Kto nie lata na walki do Stanow, ten jest januszem... co za tupet.)
Autor komentarza: cop Data: 21-12-2013 01:41:14
Tylko tacy kibice sie licza, ktorzy placa za emocje. Reszta, to niestety niedzielni "janusze" jak ich sami nazywacie...lol..

Big Grin(cop, ktory w ktoryms temacie na glownej pisal, ze na ok. 230 walk pomyli sie jedynie 5 razy(hahah ale bezwstydnik!!!Hahahah, dawno sie tak usmialem), ponizej za*ebal dwa babowle na trzech walkach. Dorzucic do tego Broner-Maidana/Rigo-Donaire i juz jest 4 pomylki. Ale co tam.. na ponad 200 walk, pomylil sie tylko w pieciu przypadkach-jak sam stara sie wmowic innym.
Ide o zakald z kazdym i o kazde pieniadze, ze cop nigdy nie udowodni, ze na glownej poprawnie wytypowal te ponad 200...ba, ja watpie, ze chocby polowe z tych wymyslonych walk mogl udowodnic. Gdzie wiec tu wiec 230?? Wniosek-cop to rasowy zakompleksiony mitoman)Big Grin

Autor komentarza: cop
Data: 01-11-2013 21:24:55
Powiem szczerze, ze najbardziej interesuje mnie walka GGG ze Stevensem, ale Abdusalamov-Perez & Janik-Alofabi to rowniez bardzo, bardzo dobre zestawienia. Moje typu to Golovkin, Abdusalamov & Janik... Szkoda tylko, ze nie zobacze Polaka w akcji.

Big Grin(Nie moge... gosc[Tarver] jest dzis niemal bankrutem. Ale co tam, jak cop pisze, ze znakomity biznesmen, to tak "musi" byc-czytaj, jest odwrotnie.)
Autor komentarza: cop Data: 22-08-2011 19:19:31
Tarver to znakomity biznesmen


To byloby na tyle. Po tym co przedstawilem powyzej jest PEWNE, ze zarowno jezeli chodzi o wiek, jak i o ponad 200 dobrze wytypowanych walk na org'u, to bzdury! Jednym slowem, cala ta wirtualna postac copa, to jedno wielkie... klamstwo. Wink

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-03-2014, 02:33 PM
Post: #564
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
A może cop to Krzysiu Ibisz i z roku na rok jest coraz to młodszy ? Big Grin
Btw Azjatki bardzo miłe panie Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-03-2014, 02:49 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-03-2014 02:50 PM przez BMH.)
Post: #565
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
(07-03-2014 02:33 PM)Joker napisał(a):  A może cop to Krzysiu Ibisz i z roku na rok jest coraz to młodszy ? Big Grin
Btw Azjatki bardzo miłe panie Wink

Na gali w pierwszych rzedach, tylko takie beda z nami siedzialy na gali Alvarez-Angulo. My, cala ekipa na walki do Stanow, a januszki przed tv.Big Grin

AngelAngel
Autor komentarza: cop
Data: 21-12-2013 01:36:00
Baw sie dobrze, ale zapytam sie o fakty: jak wiele razy wirtualny cop pomylil sie w ostanich 3 latach?Z tego co ja widze, to tylko 5 razy na ponad 230 walk.

Jeszcze ktos ma zastrzezenia do jego stanu psychicznego?

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-03-2014, 03:04 PM
Post: #566
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
(07-03-2014 02:49 PM)BMH napisał(a):  Na gali w pierwszych rzedach, tylko takie beda z nami siedzialy na gali Alvarez-Angulo. My, cala ekipa na walki do Stanow, a januszki przed tv.Big Grin

Słyszałem, że jak cop przechodzi koło pierwszych rzędów, to nawet sam Al Haymon ustępuje mu miejsce i mówi mu per "sir". Cieszcie się, że taka persona pisze na forum, mimo że roi się tu od ignorantów, którzy nawet nigdy na żywo nie oglądali Holyfielda... What a shame, lol.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-03-2014, 03:24 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-03-2014 03:29 PM przez BMH.)
Post: #567
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
(07-03-2014 03:04 PM)redd napisał(a):  Cieszcie się, że taka persona pisze na forum,

Nie byle jaka persona.. nie byle jaka. Na 230 walk, tylko pieciokrotnie nie udalo mu sie poprawnie wytypowac zwyciezcy..?! Wow. Gosc, moglby zyc z samych zakladow bukmacherskich, i ustawilby sie lepiej niz niejeden bokser.Cool

Juz mitoman odkreca to co pisal? To jest wlasnie RASOWY MITOMAN.Big Grin Jak wskazesz fakty/dowody, to zaraz zacznie sie zalosne odkrecanie tego co pisal kiedys. To jest tak... lapiesz drania na klamaniu, a on zeby wybrnac, pograza sie w kolejnych klamstwach, przez co kazdy ograniety dojdzie do jednakowych wnioskow. Chory czlowiek.Big Grin

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-03-2014, 03:31 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-03-2014 04:11 PM przez BMH.)
Post: #568
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Redd, Sander... ktokolwiek.. Wydawalo mi sie, czy jakas mucha scierwica pierdnela.. Slyszal ktos cos? Widzial? Eeee... wydawalo mi sie chyba.

cop, i jego wyimaginowany swiat ktory go otacza:
[Obrazek: min_prod_883_1.jpg]

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-03-2014, 03:47 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-03-2014 03:54 PM przez redd.)
Post: #569
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
@BMH

Widzisz, obnażył Ciebie - wcale nie ma 36 lat, tylko dałeś się złapać na jego arcyintelektualną prowokację...lol... Powinieneś złożyć samokrytykę i w jej ramach pójść pooglądać walki Jacka Johnsona w blue ray.

U copa w mieście pozamykali wszystkie zakłady bukmacherskie. Tak ich zdzierał z kasy, że doszli na skraj bankructwa. Podobno do dzisiaj liżą ran. Biedaki ^^

(07-03-2014 03:21 PM)cop2 napisał(a):  Jak na kogos kto mnie niby ignoruje, strasznei sie mna kolego sympatyczny interesujesz. Dlaczego np. mnie twoja postac nie ciekawi absolutnie. Zawsze podkreslam, ze polemizuje tylk z pogladami a nie konkretnymi uzytkownikami. Najwyrazniej jednak widac, ze wielu z was tutaj sledzi nie boks a wirtualnego copaSad

Zapomniałeś dodać dude, że boks to biznes.

Cóż, bardzo się cieszę, że będąc zupełnie nic nie znaczącą personą, ktoś taki jak ty zawsze znajdzie czas, aby mi odpisać. Sugeruję jednak, abyś tego nie robił - skoro moje wypowiedzi są pozbawione opinii o tematyce bokserskiej, a przejawiają jedynie personalne przesłanki to, jako ktoś kto dyskutuje z opiniami a nie użytkownikami, nie powinieneś odpowiadać na moje zaczepki. Skoro jednak cały czas to robisz, to albo jesteś hipokrytą, albo po prostu taka atencja bardzo ci odpowiada^^

W każdym bądź razie walcząc z ludźmi, którzy "interesują się" tobą poniekąd walczysz ze swoją "legendą", która została zbudowana na wszechobecnym hejcie i personalnych wycieczkach userów z głównej względem ciebie. Cóż, nie ma nic gorszego niż sranie we własne gniazdo, ale rozumiem że wrodzona przyzwoitość każe zachować ci pozory i wypisywać jak bardzo negujesz takich userów jak ja, czy milion gości z głównej.

W każdym razie wiem, że zwracając na Cb w moim poście tyle uwagi, poniekąd spełniam twoje założenia, ale co tam, grunt to samoświadomość. Jednak, aby nie było Ci tak dobrze nie będę robił tego zbyt często. Co za dużo to niezdrowo kolego sympatyczny ^^
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-03-2014, 03:57 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-03-2014 04:04 PM przez BMH.)
Post: #570
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
(07-03-2014 03:47 PM)redd napisał(a):  Widzisz, obnażył Ciebie - wcale nie ma 36 lat, tylko dałeś się złapać na jego arcyintelektualną prowokację...lol

Mozna bylo sie tego spodziewac po takim "bystrzaku".. Prowokacja, i sprawa wyjasniona.Ja glupi dalem sie nabrac.Big Grin Zaraz sie okaze, ze te 225/230 popranie wytypowanych walk, to kolejna prowokacja, tak jak te wszystkie gale ogladane z pierwszych rzedow... a my, mu "wierzylismy".Rolleyes Zapewne, te piec blednie wytypowanych walk, to tez byla prowokacja. Thurman, ktory po wygarnej z Karassem, awansowal do top8 P4P to... oczywscie prowokacja. Hhahaha, nie moge... przeciez to kaftan, i pokoj bez klamek.

(07-03-2014 03:47 PM)redd napisał(a):  U copa w mieście pozamykali wszystkie zakłady bukmacherskie. Tak ich zdzierał z kasy, że doszli na skraj bankructwa.

A, nie psychiatryczne? lol Cool

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości