Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
23-02-2014, 01:48 PM
Post: #491
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Na forum brakuje kontrowersji, brakuje takiego capa na forum.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-02-2014, 01:51 PM
Post: #492
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Przecież jest/był RSC-2. RedHawk też się stara Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-02-2014, 01:54 PM
Post: #493
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
RSC-2, i jego roznych wirtualnych wcielen to byc moze jest sporo. On jest jak duch, nigdy nie wiesz, czy to wlasnie z nim nie piszesz.Wink

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-02-2014, 02:07 PM
Post: #494
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
BMH
http://www.bokser.org/content/2014/02/21.../index.jsp
Tutaj szorowanie po betonie czołem Smile
Bestia
Po kiego Ci kontrowesje na forum? Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-02-2014, 02:22 PM
Post: #495
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
@BESTIA
Kontrowersji czy głupoty/żenady?
Bo Ci którzy za te kwestie odpowiadali/odpowiadają na tym forum często mylili pojęcia...

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-02-2014, 02:27 PM
Post: #496
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
@Sander
Dokładnie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-02-2014, 02:50 PM
Post: #497
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Kontrowersje napędzają dyskusje.(Jeśli ktoś pisze kontrowersyjnie to nie oznacza że pisze glupio i wulgarnie).

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-02-2014, 03:00 PM
Post: #498
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 15-05-2013 13:32:37
NietrzezwyTomasz
taka szmatę jak szybko bym spacyfikował ale w necie napinać się możesz bo cwaniaka dawać nie jest wyczyn na odległość...w oczy nic bys mi nie powiedział bo jesteś zwykła parówa i frajer napinacz przez odległość.Moge się chwalić moją piękna kobieta chuj ci do tego szmato nie wpierdalaj się w nie swoje sprawy nędzna kurwo.chuj ci do dupy i widelec w oko precz stąd kurwo precz!!!szkoda ze na bokser.org nie ma zdjęć przy loginach bo zapamiętałbym cie jebany napinaczu i ciwnaiczku w oczy powiedziałbyś mi wszystko jak taki jesteś
mądrala szmaciarzu.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-02-2014, 03:01 PM
Post: #499
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Bestia
Coś w stylu Oscar wygrał z Floydem?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-02-2014, 03:02 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-02-2014 03:04 PM przez Pakman.)
Post: #500
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
@Krychu

W jakim to temacie ? Big Grin

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości