Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mayweather vs Khan
13-02-2014, 07:50 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-02-2014 07:54 PM przez Tar-Ellendil.)
Post: #21
RE: Mayweather vs Khan
On sobie wyszczekał tą walkę bo w ringu go nie było od roku. Czemu mu tak zależy teraz na Floydzie? Powinnien dążyć do rewanżu ze swoimi pogromcami, ale on woli poczekać na wypłatę.

Oni nie bez powodu tyle czekają bo jakby przegrał z Devonem to o tej walce w ogóle by się nie zastanawiano.


"It would b an honour to share the ring with @FloydMayweather who will be loyal to his word and to the fans, to fight the winner of his poll".
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
13-02-2014, 07:56 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-02-2014 08:13 PM przez BMH.)
Post: #22
RE: Mayweather vs Khan
(13-02-2014 07:50 PM)Tar-Ellendil napisał(a):  On sobie wyszczekał tą walkę bo w ringu go nie było od roku. Czemu mu tak zależy teraz na Floydzie? Powinnien dążyć do rewanżu ze swoimi pogromcami, ale on woli poczekać na wypłatę.

No i? Czy to wyklucza bark woli zwycistwa, a jedynie celowanie w hajs? Hah, akurat pasujacy stylowo Floydowi, Maidana nie chcialby wyplaty... wazniejsza jest walka.. z cala pewnoscia, tak sobie mozesz tlumaczyc.Rolleyes Kazdy kto wychodzi do Floyda liczy na wyplate, i to w zadnym wypadku nie musi byc jednoznaczne z-nie wychodze po wygrana, a liczy sie tylko hajs. Szczegolnie ze piszesz o Khanie.. gosciu ktory nigdy nie wyszedl do ringu by sie podlozyc. Tyle w temacie.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
13-02-2014, 08:00 PM
Post: #23
RE: Mayweather vs Khan
Maidana zaproponował Khanowi rewanż i to była najlepsza opcja, ale skoro Amir wygrał 1 z głosowań ( bo resztę przegrał) to szkoda ryzykować.

Khan da z siebie wszystko, ale tak zrobiłby każdy na jego miejscu.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
13-02-2014, 08:09 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-02-2014 08:19 PM przez BMH.)
Post: #24
RE: Mayweather vs Khan
Dobrze Khan zrobil, tzn. to calkiem logiczne posuniecie. Na miejscu brytola tez wolabym walke z Floydem, o gruby hajs, i prestiz, niz rewanz z Maidana, za duzo mniejsze pieniadze. Kazdy z nas by wolal taka opcje, a juz na bank zdecydowana wiekszosc. Kogos to w ogole dziwi?Smile
Okej, teraz piszesz, ze Amir da z siebie wszystko-ja sie pod tym podpisuje... dwa posty wczesniej pisales, ze nie wyjdzie po wygrana, a po hajs... to jest wlasnie dyskretydowanie goscia, ktory nigdy nie wyszedl tylko hajs, a zawsze walczyl ile mial sil.


Tak na marginesie, to Floyd jeszcze nie podpisal kontaktu.Wink Byc moze padnie na Amira jak wielu/wiekszosc twierdzi, a ja nie bede zaskoczony wyborem Maidany. Dla mnie wciaz 50na50... Amir, moze i wygral w jakiejs zabawie dla fanow, ale to Marcos jest mistrzem, i to wygranie z nim daje "Moneyowi" wiecej.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
13-02-2014, 08:27 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-02-2014 08:36 PM przez Krzych.)
Post: #25
RE: Mayweather vs Khan
Szkoda, że nie bardzo jest ktoś trzeci w kolejce. Floyd mógłby wybrać jeszcze kogoś innego a rewanż Khan-Maidana, najlepiej na tej samej gali, byłby eliminatorem do walki z Floydem na jesień. Mógłby zawalczyć np. z Andrade. To też mocno przereklamowany zawodnik co pokazała ostatnia jego walka ale to panujący mistrz świata, to byłaby walka o pasy WBC/WBA/WBO w 154lbs, to zawsze lepiej niż Khan. W sumie to nawet ściągnięcie Castillo z emerytury albo rewanż ze świeżo znokautowanym Ortizem to lepsze opcje niż KhanBig Grin No może nie lepsze ale są niedorzeczne tak jak walka z Khanem, mniej czy bardziej to i tak nadal niedorzeczne więc można je wrzucić do jednego worka. Coś na wzór HW. Jest Kliczko i reszta, której nie ma co klasyfikować bo wszyscy i tak są za słabi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
13-02-2014, 08:35 PM
Post: #26
RE: Mayweather vs Khan
Nie wiem dlaczego Amir mialby wskoczyc na miejsce Bronera? Nie ma sie co czarowac.. Khan nie zasluzyl na walke z Floydem.. wie o tym kazdy... jednak na walke z Maidana tez nie zasluzyl.Smile Jezeli nie Maidana-Mayweather, to niech Broner wraca, i probuje odebrac to co bylo jego.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
13-02-2014, 08:39 PM
Post: #27
RE: Mayweather vs Khan
Pewnie, że nie zasłużył na walkę z Maidaną. Pisałem już wcześniej, że Khanowi się nie należy nawet eliminator do walki o jakikolwiek pas. Ale jak już ma być wybór między Maidaną a Khanem to niech to się rozstrzygnie w ringu a nie w jakimś głosowaniu, które wygrał Khan bo w UK mają więcej komputerów niż w Argentynie...Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
13-02-2014, 08:41 PM
Post: #28
RE: Mayweather vs Khan
(13-02-2014 08:39 PM)Krzych napisał(a):  które wygrał Khan bo w UK mają więcej komputerów niż w Argentynie...Big Grin

Miazdzysz mi jaja tym tekstem!!Big GrinBig GrinBig Grin

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
13-02-2014, 09:20 PM
Post: #29
RE: Mayweather vs Khan
Choćby nie wiem jak kto lubił Khana to zasługuje on na walkę z Mayweatherem tak samo jak Pianeta z Kliczko...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
14-02-2014, 08:51 AM
Post: #30
RE: Mayweather vs Khan
Nie no Khan to jest pomylka, juz predzej Devon Alexander bardziej zasluguje na taki pojedynek.
Nie boksowac przez dlugi czas, nigdy nie walczyc w tym limicie, notowac w ostatnich walkach porazki i mierne zwyciestwa: dla mnie to siara ze w ogole Floyd bierze kogos takiego pod uwage.
Jasne ze mistrz moze sobie raz za czas wybrac kogos lzejszego, ale czy mi sie zdaje ze ostatnie walki Floyda to tylko dobrowolne obrony?
Ja bede rozczarowany wyborem Khana - jak Floyd chce faktycznie byc wysoko whistorii to powinien kasowac mistrza za mistrzem do konca kariery.


Lare dajcie, Lare! (ale nie Croft Tongue)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: