Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szpilka - Jennings
25-01-2014, 09:34 PM
Post: #371
RE: Szpilka - Jennings
Głównym problemem w tej analizie Gogoliusa jest to, że plan na walkę z Jenningsem nie zawiera elementu wywierania presji. Fiodor Łapin wszystkich by wyboksował. Szpilka może i naturę swarmera posiada, ale jest ona u niego systematycznie tłumiona. Pozostaje mieć nadzieję, że jeśli boksowanie nie będzie się sprawdzać, to Artur wbrew narożnikowi przynajmniej zaryzykuje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2014, 09:41 PM
Post: #372
RE: Szpilka - Jennings
Ja oglądam bardzo dużo boksu ale w sobotnie noce to albo imprezka albo odpuszczam i w niedzielę o 9.00 wypoczęty sobie oglądam na Polsat Sport lub w necie Wink

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2014, 09:43 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-01-2014 09:45 PM przez Gogolius.)
Post: #373
RE: Szpilka - Jennings
"Głównym problemem w tej analizie Gogoliusa jest to, że plan na walkę z Jenningsem nie zawiera elementu wywierania presji. " <- dokładnie o to chodzi...
ogólnie Matys, +1

" Dwa, czyli jak upatrywać szans w ciągłej presji dla zawodnika, który sam sobie nie radzi z presją i gubi się w obronie?" <- no ja upatruję szansy w presji Szpilki w tym, że Bryant presji wywierać nie będzie. Albo będzie jabował, albo uderzy 2-3 razy i cofnie się z gardą na twarzy. Ja sobie w ogóle nie wyobrażam, żeby stroną atakującą i wywierającą presję był Bryant. On tam sobie raczej będzie dreptał jak z Lachoviczem czy Collinsem, uderzał, odskakiwał, jabował, uderzał i odskakiwał. I dreptał.
Wynik walki zależy od Szpilki. Jak obaj zawalczą na swoim poziomie to Bryant wygra, ale jak Szpilka naprawdę coś nowego zamierza pokazać + zaboksuje 2-3 ligi wyżej od przykładowego Lachovicza to dla mnie wynik będzie sprawą otwartą.

" Nie wiem dlaczego, też spodziewałem się 12. Szkoda, wielka szkoda. " <- może podświadomie widzicie już Szpilkę w walkach mistrzowskich?Big Grin

(25-01-2014 09:41 PM)Sander napisał(a):  Ja oglądam bardzo dużo boksu ale w sobotnie noce to albo imprezka albo odpuszczam i w niedzielę o 9.00 wypoczęty sobie oglądam na Polsat Sport lub w necie Wink

Na głównej za taką postawę zostałbyś nazwany Januszem Tongue
No właśnie, a ja w niedzielę to dogorywam do 15-16-tej i wstaje na siłę, żeby nie mieć problemów z zaśnięciem o 23-24 bo inaczej w poniedziałek w robocie jest dętka...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2014, 09:49 PM
Post: #374
RE: Szpilka - Jennings
Artur wygra tą walke do 4-5 rundy.
Dajcie jakiegos streama do walki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2014, 10:09 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-01-2014 10:15 PM przez Krzych.)
Post: #375
RE: Szpilka - Jennings
http://lsh.drakulastream.eu/
Będzie pisać Garcia-Burgos rzecz jasnaSmile
Kiedyś było streamhunter a nie drakulastream. Co chwilę zmieniane są adresy przez te wszystkie prawa autorskie. Kinomaniaka też ostatnio dopadli i wyłączyli i jest teraz adres zmieniony na kinoman. Zamkną kinomana to będzie co innego i tak bez końca, szkoda zachodu i pieniędzy na takie coś.
Ogólnie walkę galę polecam oglądać na ipla tv. 4,90 zł to tyle co nic a jakość HD bez nawet możliwości jakichkolwiek ścinek.

@Gogolius

No Jennings do zawodników wywierających presje na pewno nie należy ale Szpilka wywołując presję na pewno spowoduje u Bryanta większą częstotliwość ciosów, przed którymi nie będzie potrafił się obronić. A co do tych 12 rund to dla mnie takie walki powinny być obowiązkowo 12 rundowe. Walczy dwóch niepokonanych zawodników, zwycięzca będzie o krok od walki o pas, walka jest na HBO przed walką wieczoru i co ma znaczyć w takiej sytuacji 10 rund? Dla mnie to trochę niezrozumiała sytuacja.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2014, 10:17 PM
Post: #376
RE: Szpilka - Jennings
I tak przypuszczam , że ta walka nie potrwa pełnego dystansu Smile

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2014, 11:02 PM
Post: #377
RE: Szpilka - Jennings
Panowie o której wejscie?

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2014, 11:10 PM
Post: #378
RE: Szpilka - Jennings
Stawiam na czasowke na Szpilce. Nie odbieram Polakowi szans, bo Jennings to jest dla mnie wciaz enigma, jednak wydaje mi sie, ze to co wnosi do ringu Bryant powinno na Artura wystarczyc. Spodziewam sie ciekawej walki i mam nadzieje, ze sie nie zawiode

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2014, 11:23 PM
Post: #379
RE: Szpilka - Jennings
(25-01-2014 11:02 PM)RoyJonesJr napisał(a):  Panowie o której wejscie?

O 3:50 oficjalnie ma sie zaczac walka Szpilki, polecam czujność od ok. 3:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-01-2014, 12:19 AM
Post: #380
RE: Szpilka - Jennings
Jeszcze 3 godziny Sad

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości