Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szpilka - Jennings
12-01-2014, 12:58 PM
Post: #151
RE: Szpilka - Jennings
Polsat po prostu chroni nas przed napływem laików na fora bokserskie. Jeszcze by się jacyś gówniarze boksem zainteresowali, na co to komu? Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-01-2014, 12:58 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-01-2014 12:59 PM przez Martin.)
Post: #152
RE: Szpilka - Jennings
Jeśli faktycznie ta walka będzie w ppv to mam nadzieję, że tego NIKT nie wykupi. Inaczej, oby wyniki sprzedaży były beznadziejne, najgorsze w historii ppv. Tego życzę panu Wasilewskiemu i Solorzowi!

Co do walki, to oczywiście obejrzę ją na streamie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-01-2014, 01:07 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-01-2014 01:09 PM przez BMH.)
Post: #153
RE: Szpilka - Jennings
Szpilka, jest wyraznie oburzony tym faktem(ppv). Na RP jest wywiad, gdzie Polak wyraznie sie zagrzal jak o tym uslyszal. Pewnie nie ma placonego % od ppv i sie mocno zirtowal. Troche niepowazne, ze gosc ma za kilka dni walke zycia i zamist sie na tym koncentrowac, to dojdzie teraz niepotrzebny stres i byc moze zlosc/zal do promotora/tv.

Komentarz jednego usera z konkurencji:

Jakby Papież-Polak żył to pewnie też by zrobili PPV

Nic dodac, nic ujac.Big Grin

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-01-2014, 01:13 PM
Post: #154
RE: Szpilka - Jennings
@Martin
Ja wykupię Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-01-2014, 01:18 PM
Post: #155
RE: Szpilka - Jennings
(12-01-2014 01:13 PM)RedHawk napisał(a):  @Martin
Ja wykupię Tongue

A kupuj co tylko chcesz, oby podnieśli cene tego badziewia zamiast 40zł np 400zł...

STOP PPV !!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-01-2014, 01:23 PM
Post: #156
RE: Szpilka - Jennings
A ja nie. Wystarczy. Wszystko bedziemy oglądać w PPV? Tylko Wojaki będą dostępne w otwartej telewizji? Cóż, jeżeli tak robią to widocznie im się to opłaca. Niemniej, życzę organizatorom aby pakiety wykupiła garstka osób.
I do tego transmisja o 4 w nocy... Sorry panowie, ja wysiadam z tego waszego pociągu PPV. Jedźcie sobie dalej sami.

ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-01-2014, 01:25 PM
Post: #157
RE: Szpilka - Jennings
Mi takie ppv nie wadzi, bo jakbym mial tv, to sam bym kupil. Jednak w mojej sytuacji, to zostaja streamy.Smile

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-01-2014, 01:33 PM
Post: #158
RE: Szpilka - Jennings
@Martin
Tak, tak, sranie w banie, już takie STOP PPV jest od walki Adamka z Kliczko i jakoś nie zanosi się na to żeby Polsat z tej formy zrezygnował.... prawda jest taka, że Polsat zarobi na PPV tak czy siak, nie ważne czy wykupi 10 tyś osób czy 100, oni i tak będą na plusie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-01-2014, 01:49 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-01-2014 01:50 PM przez Sander.)
Post: #159
RE: Szpilka - Jennings
Z PPV nie zrezygnują bo choćby teraz sprzedali mało pakietów to przecież następnym razem mogą sprzedać więcej prawda? Wink
PPV proponują nam tak często więc widocznie kilka milionów ludzi przed tv w otwartym paśmie daje mniejszy przychód niż średnia sprzedaż pakietów PPV...

Ja chyba wykupię. Na streamie nie będę mógł oglądać a chcę obejrzeć ten pojedynek bardzo. 40 zł nie fortuna.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-01-2014, 02:04 PM
Post: #160
RE: Szpilka - Jennings
A jednak nie będzie PPV.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości