Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szpilka - Jennings
27-12-2013, 08:39 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-12-2013 08:39 PM przez RSC-2.)
Post: #101
RE: Szpilka - Jennings
mejłeter robił te pompki na stojąco. [przy kracie więziennej, może przy okazji chciał ją wyrwać]
I dlatego taki wynik.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-12-2013, 11:13 PM
Post: #102
RE: Szpilka - Jennings
Ale trzeba przyznać, że Szpila ma sparingpartnerów wyjątkowo solidnych. Ja jednak nie spodziewałem się nazwisk typu Johnson czy Oquendo. Bardziej stawiałem na jakichś "dobrych Węgrów bądź Słowaków o dobrych warunkach fizycznych". Także jestem pozytywnie zaskoczony Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-01-2014, 04:12 PM
Post: #103
RE: Szpilka - Jennings
Zaskakujące lecz nie oficjalne info: Podobno Zimnoch ma pomóc Szpilce w przygotowaniach do Jenningsa (ze względu na to, że z nim sparował itd) .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-01-2014, 04:28 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-01-2014 04:31 PM przez szalonyAli.)
Post: #104
RE: Szpilka - Jennings
Nie uwierzę póki nie zobaczę .To prawda są w jednej grupie promotorskiej
( KnockOut & Babilon) Smile.Ale jakoś nie wyobrażam Sobie współpracy obu panów .Zresztą jak Zimnoch miał pomóc Szpili , jakimś Jego trenerem od Jennigsa zostać .Z drugiej strony ten konflikt Szpilka -Zimnoch to taki cyrk wyłącznie pod publikę .Jednak aby Zimnoch od razu zaczął pomagać Arturowi .Nie wiem czy Szpila mimo wszystko by na to przystał . To info może stąd ,że doszło do połączenia obu grup i ktoś po prostu podchwycił taki pomysł i puścił w obieg .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-01-2014, 04:39 PM
Post: #105
RE: Szpilka - Jennings
@RedHawk
Ta informacja jest naprawdę dziwna, nie potrafię sobie wyobrazić Zimnocha przyjeżdżającego na sparing do Szpilki...


(01-01-2014 04:28 PM)szalonyAli napisał(a):  Z drugiej strony ten konflikt Szpilka -Zimnoch to taki cyrk wyłącznie pod publikę .

A mi się wydaje, że ich konflikt to nie żaden cyrk pod publikę, oni naprawdę za sobą nie przepadają, delikatnie mówiąc...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-01-2014, 04:52 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-01-2014 04:54 PM przez Sander.)
Post: #106
RE: Szpilka - Jennings
(01-01-2014 04:12 PM)RedHawk napisał(a):  Zaskakujące lecz nie oficjalne info: Podobno Zimnoch ma pomóc Szpilce w przygotowaniach do Jenningsa (ze względu na to, że z nim sparował itd) .

Jest to jeden z bardziej kosmicznych argumentów jakie można sobie wyobrazić @RedHawk.
To, że Zimnoch sparował z Jenningsem w żaden sposób nie wpływa na to, że teraz Krzysztof może imitować Bryanta. Wpaść na obóz Szpilki i rzucić kilka uwag co do boksu Jenningsa - ok, to bym rozumiał. Ale tak jak mówię co ma piernik do wiatraka?
Wach sparował z Powietkinem więc gdyby przykładowo Adamek miał zawalczyć z Rosjaninem to mógłby poprosić Wacha o sparingi bo ten wcześniej sparował z Saszą? Wink
Mając w perspektywie walkę z Zimnochem i biorąc pod uwagę, że Zimnoch boksersko nie przypomina Jenningsa za bardzo to ta informacja jest dla mnie zabawna.

Chyba, że pisząc "ma pomóc w przygotowaniach" nie masz na myśli sparingów - to okey.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-01-2014, 04:57 PM
Post: #107
RE: Szpilka - Jennings
(01-01-2014 04:39 PM)Martin napisał(a):  @RedHawk
Ta informacja jest naprawdę dziwna, nie potrafię sobie wyobrazić Zimnocha przyjeżdżającego na sparing do Szpilki...


(01-01-2014 04:28 PM)szalonyAli napisał(a):  Z drugiej strony ten konflikt Szpilka -Zimnoch to taki cyrk wyłącznie pod publikę .

A mi się wydaje, że ich konflikt to nie żaden cyrk pod publikę, oni naprawdę za sobą nie przepadają, delikatnie mówiąc...
Ale dobór Zimnocha na rywala Szpili był nieźle przemyślany .Szpilka Swego czasu mocno uderzał do Adamka .Ale stwierdzono ,że to za wysokie progi i postanowili mu znaleźć jakiegoś innego polskiego rywala . Tak , aby przyciągnąć polskich kibiców taką Polsko-Polską wojną .No i padło na Zimnocha , który na amatorskich ringach pokonał Szpilkę .Doszły do tego najpierw słowa Zimnocha o Szpilce , potem Szpilki o Zimnochu .No cóż Szpila sytuację zaognił , a Zimnoch wcale Jej nie uspakajał .I tak wyszło to co wyszło .Gdyby nie zaplanowanie walki Szpilki z Zimnochem to raczej żadnego konfliktu między Nimi by nie było.
Ale obaj się wkręcili , no i jak najbardziej za Sobą nie przepadają .Ale początkowo wszystko było głównie pod publikę .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-01-2014, 10:21 AM
Post: #108
RE: Szpilka - Jennings
Jeżeli Szpilka tą walkę wygra to i tak nie będzie odpowiedzi jaką wartość przedstawia .
Szpilka w dalszym ciągu nie walczy z zawodnikiem ,który definitywnie zweryfikuje jego umiejętności.
Takim bokserem byłby Haye, który wznowił treningi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-01-2014, 02:26 PM
Post: #109
RE: Szpilka - Jennings
Właśnie się dowiedziałem że Kevin Johnson i Jennigs to bardzo dobrzy przyjaciele i często ze Sobą trenują .I teraz się zastanawiam czy zaproszenie na sparingi przyjaciela rywala było mądrym posunięciem .Bo w zasadzie Johnson to główny sparingpartner Szpilki , Artura czekają jeszcze wprawdzie sparingi z Oquendo ,ale jednak Johnson sporo o Szpilce się dowiedział .Nie wyobrażam Sobie , aby Kevin podczas sparingów zaczął zdradzać jakieś prawdziwe informacje dotyczące Bryanta .O wiele bardziej prawdopodobne ,że Jennigs dostanie dużo świeżych informacji odnośnie Artura .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-01-2014, 03:42 PM
Post: #110
RE: Szpilka - Jennings
Rezczywiście jest to sytuacja z podtekstami...
Kto wie czy Johnson do 25 nie przesparuje paru rund i z Jenningsem skoro zdarza się im to na co dzień... Skoro go jednak zaprosili to musieli wiedzieć kogo biorą.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości