Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
08-12-2013, 05:46 PM
Post: #241
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
BMH
To wszystko kłamstwa.
Poddaję się.

Myślałem że chodzi Ci o boks

Te stwierdzenia były napisane jako porównania i ironia ,aby zdyskredytować Mayweatera.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2013, 09:21 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-12-2013 01:42 PM przez BMH.)
Post: #242
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
RSC 2 sie dziwi, ze ktos moze nie miec ochoty na takie dyskusje...Big Grin


Autor komentarza: UsAtmel Data: 09-12-2013 19:58:32
Tak sobie tu piszecie , oki , a Mnie interesuje ten kołodziej jak kał mojego kota zostawiony gdzieś w ogrodzie !

Autor komentarza: simsam1 Data: 09-12-2013 18:50:13
drewno pewnie sie wycofa z walki tydzien przed galą z powodu jakiejs nibykontuzji i caly rok zacznie obijac czechow na przetarcie po kontuzji , potem dostanie wypalonego boksera z nazwiskiem z ktorym wygra bo przyjechal po wyplate tylko i odejdzie w chwale jako niepokonany 40-0 z ktorym czolowka bała sie walczyć. Smile

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-12-2013, 09:37 PM
Post: #243
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
@BMH

Takie wpisy można omijać szerokim łukiem.

Jest taka możliwość na Bokser.org ,że rozmawiasz tylko z tymi którzy Ci odpowiadają

[Ja nie dziwię się że ktoś nie ma ochoty.
Ja chciałem dowiedzieć się jedynie dlaczego nie ma ochoty.]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-12-2013, 10:42 AM
Post: #244
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
O zdjęciu Szpilki w chustce na facebooku :

Autor komentarza: BYKZBRONXU2011
Data: 10-12-2013 09:26:27
On mysli ze tą chusta przestraszy Jenningsa? TYpa z Filadelfii gdzie na kazdym rogu ma dilera z klamka i w chu przestepstw hehehe

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-12-2013, 12:56 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-12-2013 01:43 PM przez BMH.)
Post: #245
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Fajne.Smile

Autor komentarza: puncher48 Data: 11-12-2013 11:56:59
Floyd był jeden
taki wielki
umiał wszystko,
był też miękki

opowiadał dydrdymały
kto to jest
ten gościu mały

ja go nie znam
nie chce walczyć
ja chce Khana
już odhaczyć

i w rekordzie
mieć Amira
toż to jawna
tu jest kpina

a Pacqauio
niech poczeka
jestem lepszy
niezła beka


Autor komentarza: SkazanyNaInstynktSNI
Data: 11-12-2013 09:14:14
RSC2 aka 'wiem ale nie powiem' - moze chcialbys cos powiedziec na temat tej sytuacji ?? Skoro bardzo dobrze "znasz" Floyda, ktorego nie trawisz, to w analogicznej sytuacji, z Pacmana powinienes czytac jak z otwartej ksiazki ... wiec wiesz czy to prawda czy nie... lol

(RSC 2 aka 'wiem ale nie powiem' hah...)Big Grin

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-12-2013, 04:10 PM
Post: #246
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Autor komentarza: paxo Data: 11-12-2013 15:50:15
Nie lubię ani jednego ani drugiego ale prawda jest jedna Floyd sra w gacie od dekady przed Packiem i to trwa do dziś, Chu....a mu da bilans 45-0 jak każdy go będzie pamiętał z tego że całe życie spierd....ł przed Mannym tak samo jak nasz "elokwentniak" bezmózg Michalczewski przed Royem

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-12-2013, 07:10 PM
Post: #247
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Niektórzy z tego forum wiecej czasu poświęcają na czytanie komentarzy na Bokser.org niż na Forum.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-12-2013, 07:53 PM
Post: #248
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
RSC-2
Jest coś złego w czytaniu strony głownej?
Jest coś zlego w odawaniu postów z bokser.org do tego tematu?

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-12-2013, 08:40 PM
Post: #249
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
@BESTIA

Nie napisałem ,że jest to coś złego.

Zastanowiło mnie tylko jaka jest różnica miedzy czytaniem tych komentarzy , a pisaniem w tych komentarzach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-12-2013, 08:45 PM
Post: #250
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
@RSC-2
A może Ciebie boli, że takich głupot to na tym forum nie przeczytasz, jak w tych niektórych komentarzach? Bo ewidentnie masz z tym problem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości