Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 2.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polityka ogólnie.
27-10-2013, 08:37 PM
Post: #251
RE: Rząd PO - najgorszy od 89 r. ?
kantemir to moja wtyczka w Rosyjskim wywiadzie.Tongue

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-10-2013, 11:14 PM
Post: #252
RE: Rząd PO - najgorszy od 89 r. ?
Słyszeliście kiedyś coś o Nigel Farage?
IMO świetny mówca, w większości nie sposób się z nim nie zgodzić.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-10-2013, 12:29 AM
Post: #253
RE: Rząd PO - najgorszy od 89 r. ?
Tiaa, on i Godfrey Bloom zapewniali zawsze nieco rozrywki obserwatorom nudnych debat europarlamentu. Bloom niestety zaczął przesadzać z alkoholem i obrażał wszystkich dookoła z kolegami z partii włącznie, więc został Farage. Gdybym był Brytyjczykiem, na pewno bym na UKIP głosował. U nas poza Korwinem brakuje takich barwnych postaci.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-10-2013, 07:33 PM
Post: #254
RE: Rząd PO - najgorszy od 89 r. ?
Korwin to nie barwna postać tylko pajac.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-10-2013, 11:24 PM
Post: #255
RE: Rząd PO - najgorszy od 89 r. ?
@Pakman
Dlaczego tak uważasz ?

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-10-2013, 01:11 PM
Post: #256
RE: Rząd PO - najgorszy od 89 r. ?
@Krychu

Nie zauważyłeś, że to taki człowiek, który tylko chce być w centrum uwagi niezależnie czy na niego plują czy noszą go na rękach ? Parcie na szkło większe ma chyba tylko Palikot. Pomijam to, że jego pomysły są kompletnie nierealne: broń dla każdego, rozbiórka Stadionu Narodowego itd. Zlikwidowanie przywilei socjalnych ? Lepiej zacząć od takich jak on. To, że chce wycofać naszych z misji zagranicznych to za mało aby zyskać szacunek w moich oczach. W ostatnich sondażach jego partia mocno zyskuje na poparciu, a to oznacza, że w kraju dzieje się naprawdę bardzo źle.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-10-2013, 01:58 PM
Post: #257
Bug RE: Rząd PO - najgorszy od 89 r. ?
Dokładnie, Pakman. Korwin jest tzw. "attention whore". Ma wiele ciekawych pomysłów (mniejsze podatki, redukcja aparatu państwowego etc.), ale często z nimi przegina. Całkiem sensowne postulaty przeplata kompletnymi idiotyzmami, dlatego poza garstką młodzieży nikt nie traktuje go poważnie. W różnych internetowych sondażach miewa po 80 czy 90% poparcia, a w realnych wyborach nie wyszedł poza 3% bodaj. Czemu? Bo statystyczny wyznawca Korwina nie ma prawa wyborczego, a do czasu kiedy je uzyska, to przestaje popierać pajaca w muszce. Zresztą mam wrażenie, że Korwin sam nie chce wygrać żadnych wyborów. Gdyby tak się stało, to dołączyłby do grupy tych, którym społeczeństwo dało szansę, a oni ją spieprzyli. Dlatego woli pozostać wiecznym opozycjonistą, który "walczył o wolność".

(29-10-2013 01:11 PM)Pakman napisał(a):  broń dla każdego
Ten pomysł jest jak najbardziej realny i sensowny. Tzn nie dla każdego, a dla każdego zdrowego psychicznie i niekaranego.

(29-10-2013 01:11 PM)Pakman napisał(a):  Zlikwidowanie przywilei socjalnych ?
Likwidacja to abstrakcja, ale system socjalny trzeba zrewidować, aby przestał promować nieróbstwo wśród zdolnych do pracy obywateli, a wspierał tych, którzy faktycznie nie poradzą sobie sami.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-10-2013, 10:28 PM
Post: #258
RE: Rząd PO - najgorszy od 89 r. ?
Sam mam podobne zdanie co do Korwina . On jest jak Palikot , tylko w innej otoczce . Niektóre pomysły ma ciekawe , ale to za mało .

Ostatnio zmarł Tadeusz Mazowiecki , jakie macie zdanie na jego temat ?

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-10-2013, 09:56 AM
Post: #259
RE: Rząd PO - najgorszy od 89 r. ?
(29-10-2013 10:28 PM)KrychuTMT napisał(a):  Ostatnio zmarł Tadeusz Mazowiecki , jakie macie zdanie na jego temat ?

Tadeusz Mazowiecki to wybitna postać polskiej polityki. Dziś już nie ma polityków tej klasy. Odszedł wielki patriota, wielki Polak.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-10-2013, 03:32 PM
Post: #260
RE: Rząd PO - najgorszy od 89 r. ?
Mazowiecki ? Hmmm Jedyne co mam mu za złe to poparcie reformy Balcerowicza. Nie wierzę, że nie można było rozwiązać tego w inny sposób. Z tego powodu do dziś niektóre rejony kraju są potężnie zacofane. Na pewno była to jednak bardzo charyzmatyczna postać. Takich polityków obecnie nie ma. W przeciwieństwie do Wałęsy czy Borusewicza nie miał takiego parcia na szkło. Bez porównania lepszy polityk od Tuska czy Kaczyńskiego.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości