Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aaron Pryor - Alexis Arguello II (1983-09-09)
22-10-2013, 08:01 PM
Post: #1
Aaron Pryor - Alexis Arguello II (1983-09-09)
Aaron Pryor vs Alexis Arguello II

[Obrazek: AP830909048_t653.jpg]

Data:1983-09-09
Miejsce walki: Caesars Palace, Outdoor Arena, Las Vegas, Nevada, USA
Stawka walki: WBA
Sędzia ringowy: Richard Steele
Sędzia punktowy 1: Chuck Minker 85-83 (Pryor)
Sędzia punktowy 2: Jimmy Rondeau 87-82 (Pryor)
Sędzia punktowy 3: James Jen-Kin 86-83 (Pryor)
Link do nagrania: http://www.youtube.com/watch?v=yvFXHCpOl6Q

O walce: Rewanz za walke z 1982, kiedy to Pryor zastopowal czasowka Alexisa w 14 rundzie.



Aaron Pryor - Alexis Arguello
1. 10 8
2. 10 9*
3. 9 10
4. 10 8
5. 9 10*
6. 10 9
7. 9 10*
8. 9 9
9. 10 9*
10. KO

Do momentu zakonczenie 86-82 Pryor

Druga walka zdecydowanie lepsza niz pierwsza i nie jest tak jednostronna. Kapitalny pojedynek, jeden z moich ulubionych, bylo tu wszystko co sprawia, ze walke sie oglada niemal na stojaco... prawdziwy old school!

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-10-2013, 08:56 PM
Post: #2
RE: Aaron Pryor - Alexis Arguello II (1983-09-09)
szkoda Alexisa..wieczna pamiec..ktos zabil biednego..Ricardo Mayorga -slynny sandinista i skandalny zwolennik Ortegi,a Aleksis w ogole dziwacka osoba-byl na poczatku w,,kontras,,,a potym stal sandynystem..jak i mayorga..mnie pomnik mu bardzo spodobal sie,w Managua..na foto..
haha..pamietam,jak bylem maly ,w roku tak 1988 czy cos tak w szkolie nauczicielka nam mowi-,,dzieci,jest takie heroiczne panstwo i narod-Nikaragua. tak oto tam lud pracujacy walcza z USA i ich najemnikami i zeby ich jakos wspierac,zawtra kazdy z was musi kupic kilko zeszytow, i t.p..dla dzieci nikaraguanskich .zrozumialo?,, a Saszko Diomin, osoba ,jaka dawno pokladla ch.j na szkola i wszystkich,glosno -,,ta nu ich w dupe, na dziabla tym murzynom zeszyty? ja nic kupowac nie bedzie..nie mam kosztow,,, ..haha...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-10-2013, 09:09 PM
Post: #3
RE: Aaron Pryor - Alexis Arguello II (1983-09-09)
Opowieści kantemira miażdżą system. Rewelacja Big Grin

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-10-2013, 09:19 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-10-2013 09:20 PM przez redd.)
Post: #4
RE: Aaron Pryor - Alexis Arguello II (1983-09-09)
(22-10-2013 08:56 PM)kantemir napisał(a):  szkoda Alexisa..wieczna pamiec..ktos zabil biednego..Ricardo Mayorga -slynny sandinista i skandalny zwolennik Ortegi,a Aleksis w ogole dziwacka osoba-byl na poczatku w,,kontras,,,a potym stal sandynystem..jak i mayorga..mnie pomnik mu bardzo spodobal sie,w Managua..na foto..
haha..pamietam,jak bylem maly ,w roku tak 1988 czy cos tak w szkolie nauczicielka nam mowi-,,dzieci,jest takie heroiczne panstwo i narod-Nikaragua. tak oto tam lud pracujacy walcza z USA i ich najemnikami i zeby ich jakos wspierac,zawtra kazdy z was musi kupic kilko zeszytow, i t.p..dla dzieci nikaraguanskich .zrozumialo?,, a Saszko Diomin, osoba ,jaka dawno pokladla ch.j na szkola i wszystkich,glosno -,,ta nu ich w dupe, na dziabla tym murzynom zeszyty? ja nic kupowac nie bedzie..nie mam kosztow,,, ..haha...

10/10 Epickie xDDDDDD
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-10-2013, 09:29 PM
Post: #5
RE: Aaron Pryor - Alexis Arguello II (1983-09-09)
'Nie mam kosztów' Big Grin Tongue

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-10-2013, 09:30 PM
Post: #6
RE: Aaron Pryor - Alexis Arguello II (1983-09-09)
Fajnie się czyta opowieści kantemira , ten polski z naleciałościami rosyjskimi ma swój urok.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-10-2013, 09:37 PM
Post: #7
RE: Aaron Pryor - Alexis Arguello II (1983-09-09)
czysta prawda..tak i bylo..Pamietam ,jest na Youtube.com komiczne video -konferencja do boju miedzy Mayorga i Cotto..i choc nie duze rozumiem hispanski,ale Mayorga w swoim stylu cos jak poczal ,,gnac,, ..pro boks,pro sebie i swoja wielkosc,potym pro Nikaragua,pro lud pracujacy i t.p.. sandynystow i t.p.. A Cotto sluchaje go,jakis zdumiony,z takim wyrazeniem twarzy,jak by chce zapytac ,,Bratanku Rikardo,co ty palisz? Daj i mnie troszke tej trawy ..zajebista trawa,moim zdaniem,odrywa glowe za raz..co ty pierdolisz..,,Big Grin

Jaki rece- piekne foto ..


Załączone pliki Miniatury
   
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-10-2013, 01:32 PM
Post: #8
RE: Aaron Pryor - Alexis Arguello II (1983-09-09)
(22-10-2013 08:56 PM)kantemir napisał(a):  szkoda Alexisa..wieczna pamiec..ktos zabil biednego..Ricardo Mayorga -slynny sandinista i skandalny zwolennik Ortegi,a Aleksis w ogole dziwacka osoba-byl na poczatku w,,kontras,,,a potym stal sandynystem..jak i mayorga..mnie pomnik mu bardzo spodobal sie,w Managua..na foto..
haha..pamietam,jak bylem maly ,w roku tak 1988 czy cos tak w szkolie nauczicielka nam mowi-,,dzieci,jest takie heroiczne panstwo i narod-Nikaragua. tak oto tam lud pracujacy walcza z USA i ich najemnikami i zeby ich jakos wspierac,zawtra kazdy z was musi kupic kilko zeszytow, i t.p..dla dzieci nikaraguanskich .zrozumialo?,, a Saszko Diomin, osoba ,jaka dawno pokladla ch.j na szkola i wszystkich,glosno -,,ta nu ich w dupe, na dziabla tym murzynom zeszyty? ja nic kupowac nie bedzie..nie mam kosztow,,, ..haha...
(22-10-2013 09:37 PM)kantemir napisał(a):  czysta prawda..tak i bylo..Pamietam ,jest na Youtube.com komiczne video -konferencja do boju miedzy Mayorga i Cotto..i choc nie duze rozumiem hispanski,ale Mayorga w swoim stylu cos jak poczal ,,gnac,, ..pro boks,pro sebie i swoja wielkosc,potym pro Nikaragua,pro lud pracujacy i t.p.. sandynystow i t.p.. A Cotto sluchaje go,jakis zdumiony,z takim wyrazeniem twarzy,jak by chce zapytac ,,Bratanku Rikardo,co ty palisz? Daj i mnie troszke tej trawy ..zajebista trawa,moim zdaniem,odrywa glowe za raz..co ty pierdolisz..,,Big Grin
Przepraszam za off-topic, ale dosłownie spadłem z krzesła ;D To jest mistrzostwo świata, haha.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-10-2013, 01:47 PM
Post: #9
RE: Aaron Pryor - Alexis Arguello II (1983-09-09)
Nie przepraszaj Szakal, bo sam od wczoraj chcialem to napisac. Kantemir, to jest jeden z lepszych userow na bokser.org.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-10-2013, 02:01 PM
Post: #10
RE: Aaron Pryor - Alexis Arguello II (1983-09-09)
Ku*wa kantemir miażdżysz ! Big Grin

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: