Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Magomed Abdusalamov
29-08-2013, 03:33 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-08-2013 03:38 PM przez Sander.)
Post: #21
RE: Magomed Abdusalamov
Perez journeymanów jak dotąd obija. Z dobrym skutkiem. Walkę z Walkerem muszę obejrzeć. Mago też szału poza silnym ciosem nie robi, ciekawa konfrontacja. Warunki fizyczne dla Mago Ciekawe jak u Pereza ze skracaniem dystansu a u Abdusalamowa z walką z mańkutem będzie.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-08-2013, 03:42 PM
Post: #22
RE: Magomed Abdusalamov
(29-08-2013 03:33 PM)Sander napisał(a):  Perez journeymanów jak dotąd obija. Z dobrym skutkiem. Walkę z Walkerem muszę obejrzeć.
Daj sobie spokój, że to była bardzo nudna walka to delikatne stwierdzenie...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-08-2013, 07:46 AM
Post: #23
RE: Magomed Abdusalamov
Moim zdaniem Perez jest o wiele lepiej wyszkolony technicznie (jak to Kubańczyk). Mago przebija go siłą, chociaż nikogo wybitnego nie położył. Stawiam na Pereza, ponieważ wydaje mi się, że właśnie techniką ukaże wszystkie braki Mago, a przecież jego obrona jest fatalna, atakuje i się odsłania i przy okazji dostaje kontry. Mago nie robi na mnie wrażenia.

Mój typ: PEREZ Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-08-2013, 08:01 AM
Post: #24
RE: Magomed Abdusalamov
Perez jest kiepściutki, ale też nie uważam aby Mago był jakimś wybitnym bokserem. Zwykły ruski ''bijok''.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-08-2013, 08:08 AM
Post: #25
RE: Magomed Abdusalamov
Może i "kiepściutki", ale mi tam się podoba Tongue. Zobaczymy jak będzie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-08-2013, 10:09 AM
Post: #26
RE: Magomed Abdusalamov
Error
Brzydki nie jest.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-08-2013, 10:34 AM
Post: #27
RE: Magomed Abdusalamov
(30-08-2013 10:09 AM)RedHawk napisał(a):  Error
Brzydki nie jest.

Nie w tym sensie Dodgy . Ogólnie panowie nie są w moim typie Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-08-2013, 11:36 AM
Post: #28
RE: Magomed Abdusalamov
Obejrzałem po kilka ich walk i jestem teraz mądrzejszy co do ich starcia.

Abdusalamow -
Technika na poziomie Wałujewa. Lewy sierp choć silny to ciągnięty z pod samej Syberii, sygnalizowany i mając na uwadze fakt , że szybkich rąk Mago nie ma to na wysokim poziomie takiego spustoszenia nim nie zasieje. Nieprecyzyjne ciosy tak na góre jak i na dół. Prawy prosty słaby, brak kombinacji.. Dziurawa garda niesłychanie.
Żadnych szans na podbicie HW nie ma ten Mago. Brak bazy czysto bokserskiej.

Mike Perez -
Lepszy technicznie, nieco dynamiczniejszy, nieźle skraca dystans, umie przyśpieszyć.
Ale wad ma bez liku. Obrona słaba, często odkryty, atakując zapomina o defensywie. Dużo ciosów nieprzygotowanych, bitych niepotrzebnie..

Obydwaj nie osiągną nic w HW a w ich ewentualnym starciu stawiam minimalnie na Pereza.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-08-2013, 12:55 PM
Post: #29
RE: Magomed Abdusalamov
Magomed Abdusalamov to tragedia. Technika na poziomie... albo inaczej-brak techniki, kiepska obrona, pracy nóg też brak. Rekord robi wrażenie ale z kim on walczył? Z zawodnikami, którzy mają kondycję na 2 minuty. Po 2 minutach stają przy linach i dają się ubić bo już nie mają siły na dalszą walkę. Nic z niego nie będzie a Perez zrobi mu krzywdę
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-08-2013, 04:26 PM
Post: #30
RE: Magomed Abdusalamov
Abdusalamov jest tragiczny, ale ma cios. Jednak jeśli przypomnę sobie walki dwie ostatnie Pereza, to jednak stawiam na Rosjanina. Dla mnie Perez jest nikim w HW i będzie nikim. Może Wawrzykowi dałby wyrównany pojedynek...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości