Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
03-08-2013, 02:53 PM
Post: #111
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Autor komentarza: Lombard
Data: 03-08-2013 11:27:06
Guinn odchudzał się jeżdżąc rowerem do McDonalda.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-08-2013, 03:37 PM
Post: #112
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
@red
Hahahahaha
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-08-2013, 03:49 PM
Post: #113
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Autor komentarza: StonkaKartoflana Data: 03-08-2013 14:49:08
- jestem zdrowy
- jestem szybki
- to moja naturalna waga
- Roger powiedział
- pan Bóg mi da
- z Witalijem nie byłem sobą
- Nie mówmy o tym
Roger chyba zapomniał zmienić płyty i to od paru lat Smile)))

Autor komentarza: StonkaKartoflana Data: 03-08-2013 14:57:59
Wiara Adamka (i paru meksykańskich bokserów jest na poziomie jaskiniowy) - rozumiem, że bóstwo mogło pomóc najebać mamuta spalić wioskę sąsiada, zgwałcić ich kobiety itd.
Ale jeśli Adamek jest chrześcijaninem i przeczytał nowy testament to powinien wiedzieć, że Jezus nie popierał by tłuczenia się po mordzie przy tłumie pijanych chamów, hazardzie, dziwkach za ciężkie pieniądze. Dodajmy, że w prawie zawsze po karierze kończy się to utratą zdrowia danego od Boga..

Autor komentarza: Hugo Data: 03-08-2013 15:05:16
Adamek chyba wierzy, że uda mu się prześlizgać po kilku journeymanach typu Harris, Grano, Fields do title shota i milionowej kasy. Nie ma takiej opcji. Żeby dostać walkę od Władimira trzeba przedtem pokonać 2 bokserów klasy Haye'a, Pulewa, Powietkina,Fury'ego, Solisa, Stiverne'a.

Autor komentarza: Osvald7 Data: 03-08-2013 15:10:23
Adamek nie nadaje sie do wywiadów hehe. Na nonsensopedii zresztą opisałem całą jego konstrukcje ^^

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-08-2013, 04:48 PM
Post: #114
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Na nonsensopedii jest dużo takich ciekawych rzeczy Big Grin przykładowo komentarze Andrzeja Kostyry :

http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Cyta...ej_Kostyra

albo o Adamku najbardziej mi się to spodobało "Jego etatowym sparingpartnerem jest Kelly Pavlik. Z nim też znalazł wspólną pasje bynajmniej nie sportową. " Tongue

Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-08-2013, 02:11 PM
Post: #115
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Oto trzech fanatyków i adamkoprzychlastów. Ten pierwszy już wie, że Adamek nigdy nie będzie leżał na deskach (chociaż już leżał wcześniej hahaha).

Autor komentarza: bambam
Data: 04-08-2013 14:32:01
voutan madralo, co tak pierdolisz bez poczatku i konca, jest akurat tak ze najpowazniejszym sportowo i nie tylko jest USA, i mozesz sobie nie wierzyc w tym zazdrosnym leniwym polskim lbie, ale i pieniadze sa tam najlepsze. Adamek jak narazie dostal bedzki od Vitka ale nie lezal i lezec juz do konca kariery nie bedzie.


A tutaj drugi, wyjaśnił nam wszystkim dlaczego tak naprawdę Adamek jest waciakiem:


Autor komentarza: Krzyzak
Data: 04-08-2013 14:34:03
Hejterzy jak Adamek zacznie się skupiać na uderzaniu pojedynczych ciosów ze skrętem żeby były jak najsilniejsze to po pierwsze zada mało celnych ciosów.I po drugie będzie łątwiejszym celem dla przeważnie większych i silniejszych chłopów więc na co mu taka taktyka. Idzcie tępaki się przewietrzyć bo wam mózgi sie gotują chyba znaffcy


A tu trzeci, tak na koniec, ekspert od analizy stylu i typowania, pewnie kuzyn copa malinowskiego:

Autor komentarza: sugarleonard
Data: 04-08-2013 15:18:47
Prawda jest taka, że Adamek prócz braci może wygrać z każdym a jak ktoś mówi, że spękał przed Pulevem to mi się śmiać chce.


Nie ma to jak poczytać sobie w niedziele komentarze pod newsami na orgu. Idioci nigdy nie zawodzą.

[Obrazek: dec13f89a383bd20gen.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-08-2013, 04:31 PM
Post: #116
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
@ManagerSilnego
Największym idiotą to jesteś Ty... a komentarze, rzeczywiście brednie. Adamek nie leżał w walce z Witem ba, nawet nie był ani razu zamroczony, przeważnie Witalij stawał mu na stopę albo Tomek ślizgał się w narożniku (kto wie czy to nie sprawka Niemców) zresztą sam Witalij na to się załapał i sam wylądował na dupie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-08-2013, 04:42 PM
Post: #117
Bug RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
(04-08-2013 04:31 PM)AdamekFightPL napisał(a):  Tomek ślizgał się w narożniku (kto wie czy to nie sprawka Niemców) zresztą sam Witalij na to się załapał i sam wylądował na dupie.
Teoria spiskowa o śliskim ringu? Tego jeszcze nie było Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-08-2013, 05:39 PM
Post: #118
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
@Metzger
Bo o tym się nie mówi Big Grin

Świetny komentarz do tego fragmentu tekstu ''Kosedowski nie widzi szans Adamka na wygrane z Władimirem lub Witalijem Kliczko. Wolałby zobaczyć go w ringu z Davidem Haye'em (26-2, 24 KO).''

Autor komentarza: voutan Data: 04-08-2013 15:01:00
Odradzać Adamkowi Kliczków, a życzyć walki z Haye'em, to jak utopić kogoś zamiast powiesić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-08-2013, 08:23 PM
Post: #119
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
haha dobree Tongue Są tam błyskotliwi goście bez dwóch zdań.
Co do śliskiego ringu - ponoć ktoś z obozu Vita zamierzał w przypadku prowadzenia Adamka na punkty po 11 rundzie rozpuścić sztuczną mgłę i wykorzystując zamieszanie podmienić sędziowskie karty. Więc tylko KO ratowało Adamka.
Sprawą ma się zająć Antoni Macierewicz.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-08-2013, 08:21 AM
Post: #120
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Pod newsem, który mówił o tym, że zdaniem Pacquiao Marquezowi w ich ostatniej walce sprzyjało szczęście, ktoś dodał link do tego obrazka:
[Obrazek: 995943_10151633653862839_832185425_n.png]
Rozwaliło mnie to ;D
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości