Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dawid Kostecki
12-06-2013, 06:45 AM
Post: #21
RE: Dawid Kostecki
@Metzger
Biorąc pod uwagę fakt, iż jest kilka sensownych federacji to mistrzem świata mógłby zostać, pokonując np. Fonfarę
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-06-2013, 09:27 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-06-2013 09:41 AM przez Metzger.)
Post: #22
Bug RE: Dawid Kostecki
(12-06-2013 06:45 AM)Martin napisał(a):  @Metzger
Biorąc pod uwagę fakt, iż jest kilka sensownych federacji to mistrzem świata mógłby zostać, pokonując np. Fonfarę
Ja bym jednak widział faworyta w Fonfarze już teraz, a nawet gdyby Cygan nie poszedł do pierdla, to czas działałby na korzyść Andrzeja. Fonfara jest młody i się rozwija, a Cygan jest w zaawansowanym wieku i choć ma dużo walk, to głównie z anonimami.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-06-2013, 10:46 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-06-2013 10:46 AM przez Adammobp.)
Post: #23
RE: Dawid Kostecki
(11-06-2013 08:07 PM)Sander napisał(a):  Kasacji nie będzie.

Nie, nie. Nie tak. Kasacja była. Już o to prawnicy Wasilewskiego się postarali. Ale Sąd Najwyższy ją oddalił jako oczywiście bezzasadną.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-06-2013, 06:31 PM
Post: #24
RE: Dawid Kostecki
Ciekawi mnie co dalej z Cyganem.
Gwiazdą LHW i tak by nie został ale tyle lat boksowania bez wielkiej walki i wypłaty. Szkoda mi go trochę tak po ludzku. Kto wie czy wróci do boksu wogóle.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-06-2013, 08:20 PM
Post: #25
Bug RE: Dawid Kostecki
(30-06-2013 06:31 PM)Sander napisał(a):  Ciekawi mnie co dalej z Cyganem.
Wyjdzie, obije kilku kelnerów i spróbują mu znaleźć jakieś nazwisko na wypłatę życia, po czym zakończy karierę.

(30-06-2013 06:31 PM)Sander napisał(a):  Szkoda mi go trochę tak po ludzku.
Ludzie litują się nad dilerami i sutenerami. I don't want to live on this planet anymore.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-06-2013, 08:40 PM
Post: #26
RE: Dawid Kostecki
No nie mówię że robił dobrze czy pochwalam sutenerstwo ale całej tej jego kariery, niedoszłej walki z Royem i głupot jakich narobił. Szkoda i on pewnie też teraz żałuje. Mógł osiągnąć więcej.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-06-2013, 09:47 PM
Post: #27
RE: Dawid Kostecki
Sander
Piszesz z moich myśliTongue Też jest mi szkoda Dawida, mógł coś w boksie osiągnąć, ale nie ma wybacz dla takich rzeczy jak sutenerstwo. Zastanawia mnie jednak, że wielu ludzi tępi "Cygana", a na przykład ceni takiego Kaczora (nie mam na myśli nikogo z forum). Dlaczego? Czyżby niedoszły morderca był "lepszy" od takiego Kosteckiego... Ale to Polska, kraj bezprawia, tutaj gwałciciel dostaje 3 latka (nieraz w zawieszeniu), a bezdomny za ukradnięcie chleba, czy obrazę premiera dostaje 5 lat. Ot sprawiedliwość.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-07-2013, 05:06 PM
Post: #28
RE: Dawid Kostecki
(30-06-2013 09:47 PM)kubala1122331 napisał(a):  Ale to Polska, kraj bezprawia, tutaj gwałciciel dostaje 3 latka (nieraz w zawieszeniu), a bezdomny za ukradnięcie chleba, czy obrazę premiera dostaje 5 lat. Ot sprawiedliwość.
Nie no, nie przesadzajmy, tak to nie ma. Nie pisz takich pierdół, bo wejdzie 10-latek na forum, weźmie to na poważnie i w to uwierzy, potem będzie rozpowiadał po szkole.

Co do Kosteckiego, Wasilewski nie załatwił mu porządnej walki w jego najlepszym okresie (nie liczę walki z Royem Jonesem, za którą ani by wiele nie dostał, ani nic nie zyskał). Stąd nie wierzę, by po wyjściu z więzienia coś się odmieniło. Chyba, że Cygan przejdzie do ciężkiej i Wasyl wywalczy mu pozycję w piętnastkach, to kto wie, kto wie Big Grin W ciężkiej cuda się dzieją.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-07-2013, 08:00 PM
Post: #29
RE: Dawid Kostecki
Adammobp
Chciałbym przesadzać, ale nie przesadzam, niestety, mówię tylko fakty, choć jeśli uważasz, że są one za brutalne, mogę je skasować. Przykłady?:

http://www.wykop.pl/link/1266647/zgwalci...al-3-lata/
http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia...sadem.html
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-07-2013, 08:51 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-07-2013 08:51 PM przez Matys.)
Post: #30
RE: Dawid Kostecki
Obraza premiera nie jest ścigana z urzędu, musiałby premier wnieść prywatne oskarżenie o zniewagę.

Co do linków i tej dziecinady - dostał ten bezdomny 5 lat jak piszesz? Dostał w ogóle cokolwiek? Odpowiem Ci, postępowanie zostało umorzone, a pan Hubert jeszcze sobie sporo zarobił na wywiadach i zainteresowaniu jego osobą.

Czytaj zawsze takie dziennikarskie newsy nastawione na sensację z dużą dozą podejrzliwości, bo im zależy na sensacji, a nie na merytoryce. Za ukradnięcie chleba będziesz mieć sprawę jeśli się włamiesz do sklepu i ten chleb zabierzesz (kradzież z włamaniem), albo na ulicy powiesz komuś - dawaj chleb albo w ryj (rozbój), za zwykłą kradzież - w życiu. Tylko dziennikarze to mieszają. Inna sprawa, że i tak zostanie to raczej umorzone albo skończy się jakąś grzywną, ale dziennikarzyny zdążą napisać - Był głodny i ukradł chleb - grozi mu 12 lat więzienia!

Co do tych 3 lat (i 9 miesięcy i BEZ ZAWIASÓW) za gwałt - nie znamy sprawy, skoro prokurator wnioskował jedynie o 5, to coś musiało być na rzeczy, bo to jest możliwe chyba tylko przy nadzwyczajnym złagodzeniu, pewnie przyznał się, zgodził na leczenie, może biegli orzekli o ograniczonej poczytalności, a poza tym z łatką pedofila będzie mieć ciepło przez te parę lat w więzieniu. Generalnie jednak tendencja jest taka, że bardzo trzeba się dzisiaj postarać, żeby w ogóle dostać karę bezwzględnego pozbawienia wolności.

Kostecki poszedł do pierdla przede wszystkim za kierowanie grupą przestępczą o ile mi wiadomo + miał przeszłość w kryminale, nie wnikałem nawet czy mu się to zatarło, ale chyba recydywy już tutaj nie było. Generalnie był głupi, jak masz normalną, legalną pracę, dzieci, żonę, chcesz robić karierę sportową - to po kiego grzyba bawisz się w coś, za co możesz pójść do pierdla? Kij czy to jest palenie gandzi czy oszustwa podatkowe czy kierowanie burdelem, a potem obrona typu - inni też to robią, a się ich nie czepiają, a pan policjant to od innych bierze łapówki, a ja nie chciałem dać to mnie udupił + robienie z siebie ofiary.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości