Ankieta: Jak zakończy się ta walka?
Ankieta jest zamknięta.
Diablo wygra przed czasem 30.43% 7 30.43%
Czakijew wygra przed czasem 13.04% 3 13.04%
Diablo wygra na punkty 13.04% 3 13.04%
Czakijew wygra na punkty 43.48% 10 43.48%
Razem 23 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Włodarczyk vs Czakijew
22-06-2013, 06:41 AM
Post: #111
RE: Włodarczyk vs Czakijew
@Splinter
W emocjach mógł różne rzeczy krzyczeć. Może to było do Czakijewa? albo do Masternaka? Big Grin boje się, że to było do mnie bo ja wcześniej pisałem, że Włodarczyk przegra...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
22-06-2013, 07:33 AM
Post: #112
RE: Włodarczyk vs Czakijew
(22-06-2013 01:32 AM)Splint3rPL napisał(a):  No i mam nową ksywkę dla naszego mistrza - Krzysztof 'eta wsio' Włodarczyk.
Hehe, dokładnie. Tu mamy ten moment
http://youtu.be/7w4yfU8grpY?t=30m58s

No i leżał ryjem do ziemi jak mówiłem Tongue

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
22-06-2013, 07:49 AM
Post: #113
RE: Włodarczyk vs Czakijew
Teraz pojawia się problem, kto ma walczyć z Krzyśkiem w CW. Rewanż z Czakijewem raczej mało prawdopodobny. Huck w życiu nie wyjdzie do Krzysztofa, to samo Hernandez i Lebiediew. Wg mnie walka z Guillermo Jonesem byłaby możliwa do zorganizowania nawet w Polsce, podobnie jak z Rossem. Ktoś z tej dwójki będzie pewnie następnym rywalem Diablo.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
22-06-2013, 08:12 AM
Post: #114
RE: Włodarczyk vs Czakijew
A jak WBC każe walczyć z Fragomenim Big Grin ?

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
22-06-2013, 08:22 AM
Post: #115
RE: Włodarczyk vs Czakijew
To do ciężkiej !

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
22-06-2013, 08:37 AM
Post: #116
RE: Włodarczyk vs Czakijew
Dla nas Polaków walka była niewątpliwie emocjonująca.

Diablo zrobił swoją robotę, mimo że był anihilowany przez pierwsze 4 rundy.

Ogromny szacunek dla Czakijewa, jego aktywność w ringu nakręcała akcję w tej walce, facet będąc pół przytomnym jeszcze wyprowadzał serie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
22-06-2013, 09:46 AM
Post: #117
RE: Włodarczyk vs Czakijew
po pierwsze rispekt dla userów co prawidłowo przewidzieli przebieg walki
sam nie miałem jakiejs sprecyzowanej wizji, obawiałem sie ze Czakijew obskoczy zestresowanego Diablo

po drugie Czakijew minus za taktyke, nie moze facetowi aspirującemu do pasa odciac prąd juz w połowie walki, jezeli ma duzy gorset mięsniowy (koniecznosc solidnego natleniania) to powinien ekonomiczniej rozkładac siły z perspektywą walki 12 rundowej
tymczasem facet sie prawi sam przewracał a po przedostatnim nokdaunie juz sie odwrócił plecami na znak rezygnacji ale chyba sędzia go "przymusił" do kontynuacji

po trzecie i najwazniejsze, brawo dla Diablo za przetrzymanie, obrona moze nie mistrzowstwo swiata ale przy solidnym naporze rywala daje rade ustać do czasu kiedy rywal troche sie wystrzela no i brawo za młotek w łapie, z tym sie trzeba urodzić, ale nawet jak sie z tym urodzisz to trzeba to wykorzystywac i Diablo to zrobił po mistrzowsku!
Diablo rusza sie niezbornie,sztuka bokserska troszke chropawa, pieciu groszy bym nie dał za niego w pierwszej chwili ale jednak cos w sobie ma i to coś pokazał, rehabilitujac się w moich oczach za pawia w 1 walce z Palaciosem

oczywiscie daleki jestem od standardowego w tej chwili przejscia od wątpliwosci do hurraoptymizmu pt jak to Diablo zamiata wszystko w CW i wszystko w HW obrócz K2, są bokserzy którzy stylistycznie mniej by podeszli Diablo, którzy biją mocniej, walczą ekonomiczniej, w sposób bardzie zróżnicowany i trudniejszy do zneutralizowania ale to już może melodia przyszłosci a na razie
gratulasją dla Mistrza za Mistrzostwo
Znajdź wszystkie posty użytkownika
22-06-2013, 09:47 AM
Post: #118
RE: Włodarczyk vs Czakijew
@Pakman
Dlaczego od razu do ciężkiej? Fragomenii to żadne ryzyko, easy work dla Włodarczyka. Przecież gość też nie będzie walczył co chwile z czołówką Big Grin teraz dla odpoczynku Fragomenii żeby WBC się nie zdenerwowało a później Huck/Jones. Fajna byłaby też walka z Lebedievem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
22-06-2013, 09:59 AM
Post: #119
RE: Włodarczyk vs Czakijew
Jakie są wyniki sprzedaży ppv?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
22-06-2013, 10:12 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-06-2013 10:17 AM przez kantemir.)
Post: #120
RE: Włodarczyk vs Czakijew
ha-ha...czytaja teraz posty moskali pod wideo w Youtube.ru -80 procentow w ejforii od tego,ze W;odarczyk wygral..

ot typowy post-(w moim tlumaczeniu)-,, nudny i ciężkii Inguszka nie pokonał inteligentnego i rozumnego Polaka, pochwalby za dużo, ale wynik jest oczywisty))

mam obawa , że na koniec walki w ringu wyskoczyć tlum rodaków Czajkijewa z nożami i spróbuje Polaka zarznac))),,

,,Słowianie - naprzod !

choc polacy- chyzmatycy- katolicy, ale i tak bardzo miło,,.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: