Ankieta: Jak zakończy się ta walka?
Ankieta jest zamknięta.
Diablo wygra przed czasem 30.43% 7 30.43%
Czakijew wygra przed czasem 13.04% 3 13.04%
Diablo wygra na punkty 13.04% 3 13.04%
Czakijew wygra na punkty 43.48% 10 43.48%
Razem 23 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Włodarczyk vs Czakijew
21-06-2013, 08:44 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-06-2013 08:50 PM przez Splint3rPL.)
Post: #101
RE: Włodarczyk vs Czakijew
(21-06-2013 08:38 PM)AdamekFightPL napisał(a):  Ciekawe czy w HW Włodarczyk będzie siał taki postrach tym ciosem Smile
Całkiem możliwe. Jeżeli w CW każdemu wyłącza nim światło, w HW też powinna być to potężna broń. Gorzej może być z zadaniem tego ciosu, bo nie wiem jak Diablo radziłby sobie z dużo wyższymi od siebie pięściarzami. Mam jednak nadzieję, że niedługo zobaczymy Krzyśka w królewskiej kategorii wagowej, najlepiej z Adamkiem : ).
Można chyba powiedzieć, że Krzysiek ma najsilniejsze uderzenie w całym CW. Nie wyprowadza dużo ciosów, ale jak już trafi to nie ma co zbierać.

ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
21-06-2013, 08:48 PM
Post: #102
RE: Włodarczyk vs Czakijew
Diablo jesteś wielki!!!!!!
Czakijew pokazał sie z dobrej strony był aktywny agresywny ale sił mu starczyło na 6 rund. Krzysiu natomiast udowodnił że nie przypadkowo dzierży pas mistrza świata WBC. BRAWO!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
21-06-2013, 08:51 PM
Post: #103
RE: Włodarczyk vs Czakijew
Rewanż nie ma sensu. Czakijew po prostu nie potrafi się przestawić z amatorki na zawodowstwo. Drugi Harrison to może za dużo powiedziane, ale boksu zawodowego on nie zawojuje. Jones, Włodarczyk, Lebiediew, Hernandez i Masternak to poziom wyżej. Ciekawa byłaby walka Huck vs Czakijew.

Bym zapomniał: GRATULACJE DIABLO !

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
21-06-2013, 08:54 PM
Post: #104
Bug RE: Włodarczyk vs Czakijew
(21-06-2013 08:51 PM)Pakman napisał(a):  Jones, Włodarczyk, Lebiediew, Hernandez i Masternak to poziom wyżej.
Powoli z tym Masternakiem. Wszak jeszcze nie miał rywali naprawdę poważnych rywali.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
21-06-2013, 09:01 PM
Post: #105
RE: Włodarczyk vs Czakijew
Jak oceniacie ewentualny pojedynek Diablo vs Adamek w HW ?

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
21-06-2013, 09:10 PM
Post: #106
RE: Włodarczyk vs Czakijew
(21-06-2013 09:01 PM)Pakman napisał(a):  Jak oceniacie ewentualny pojedynek Diablo vs Adamek w HW ?

Zakładając, że zarówno Diablo jak i Góral byliby w formie to zapewne byłaby to niesamowita walka. Ale pod jednym warunkiem: najpierw Krzysiek musiałby stoczyć kilka walk w HW na przetarcie......jednak HW to nie to samo co CW.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
21-06-2013, 09:14 PM
Post: #107
RE: Włodarczyk vs Czakijew
(21-06-2013 08:38 PM)AdamekFightPL napisał(a):  Ciekawe czy w HW Włodarczyk będzie siał taki postrach tym ciosem Smile

(21-06-2013 08:44 PM)Splint3rPL napisał(a):  
(21-06-2013 08:38 PM)AdamekFightPL napisał(a):  Ciekawe czy w HW Włodarczyk będzie siał taki postrach tym ciosem Smile
Całkiem możliwe. Jeżeli w CW każdemu wyłącza nim światło, w HW też powinna być to potężna broń. Gorzej może być z zadaniem tego ciosu, bo nie wiem jak Diablo radziłby sobie z dużo wyższymi od siebie pięściarzami. Mam jednak nadzieję, że niedługo zobaczymy Krzyśka w królewskiej kategorii wagowej, najlepiej z Adamkiem : ).

No , też mnie interesuje jakby się spisał w ciężkej . Diablo świetnie się broni , wyłapuje strzały na gardę .Trzyma gardę w pewnej odległości od głowy i jest mało zwrotny , więc naprawdę może dziwić jakim cudem tak dużo ciosów wyłapuje . Ale to Jego technika na którą nikt nie znalazł dobrej metody Smile .W dodatku Krzysio ma mocną głowę i jest wyrachowany . To znaczy może przyjąć mocne ciosy na głowę , ale nadal robi swoje . Bez powodu nie atakuje , przyjmuje kolejne serie ciosy i po profesorsku wychodzi z opresji .Napewno jeśli chodzi o walki z ciężkimi ważacymi ponad setkę , którzy w reguły są powolni to może przynieść efekt . Diablo to szybkich się nie zalicza , ale ewentualni rywale w większości też do szybkich się nie zaliczają .Więc jeśli Diablo ulokował by konkretny mocny cios , serię to mógłby bez kłopotu nokautować cięższych .Bardzo ciekawa była by Jego walka z Powietkiniem .Sasza też powoli się rozkręca. I byłby bardzo nie wygodnym dla Krzyśka rywalem , bo Sasza lubi atakować ,ale gdy jest przyparty do muru w defensywie popełnia błędy .Diablo zaś lubi się bronić .To czego dochodzi twarda głowa Saszy , więc pojedynek z wieloma znakami zapytania . Ale nie wybiegajmy tak daleko w przyszłość .Trudno też powiedzieć jakby sobie radził w większymi rywalami .Chodziaż jeśli chodziłoby o ewentualne walki z Pricem , Furrym to myślę ,że gdyby Krzysiek trafił porządnie to rywale mieli by kłopot . Oczywiście wszyscy chcielibyśmy zobaczyć walkę z Adamkiem . Adamek waleczne serce , cały czas do przodu , lubi atakować całymi seriami ( w ciężkiej rzadko mu się udaje, ale w junior ciężkiej tak wygrał walki , zresztą Maddalone i Walkera tak doszedł , tylko ,że byli zdecydowanie słabsi Wink) w dodatku wojownik o mocnej głowie i przeciętnym ciosie kontra Włodarczyk oaza spokoju , która stoi nie wzruszona mimo ,że zanim przegrane rundy ,liczy na swoją szansę i zadaje ostateczny cios . Jednak nie ma co gdybać . Teraz zapewnie rewanż z Czakijewem
Znajdź wszystkie posty użytkownika
21-06-2013, 09:18 PM
Post: #108
Bug RE: Włodarczyk vs Czakijew
(21-06-2013 09:10 PM)Martin napisał(a):  najpierw Krzysiek musiałby stoczyć kilka walk w HW na przetarcie......jednak HW to nie to samo co CW.
Eee... tam. Umowny limit do 95 kg i jedziemy!

Myślę, że ta walka jest bardzo realna. Adamek gaśnie. Korzysta z ostatnich okazji do amerykańskich zarobków. Niezbyt medialny Diablo też raczej nie utrzyma pasa latami. Dla nich obu byłaby to ostatnia szansa na solidną wypłatę (no Adamek ma jeszcze Szpilkę w zapasie).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
21-06-2013, 09:23 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-06-2013 10:03 PM przez kantemir.)
Post: #109
RE: Włodarczyk vs Czakijew
ha-ha..Nikita Michalkov, slynny rezyser,i Ewkurov ,prezident Inguszetji okolo ringu..
nasi bija muzulmanow!!!hura..ja za polaka..
Cala gala czarna od Kawkazcykow..Zobaczcie,jaki zachowanie -zamiast tego,zeby pozdrawic polaka z wygrana, trzeba krzyczac bestialski po boju..jednym slowiem, gorale...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
22-06-2013, 01:32 AM
Post: #110
RE: Włodarczyk vs Czakijew
Nie wie ktoś do kogo Diablo krzyczał, że "teraz mu nie daruje"? Ciekawy jestem co tam się stało przed wywiadem.
No i mam nową ksywkę dla naszego mistrza - Krzysztof 'eta wsio' Włodarczyk.

ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości