Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 10 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tomasz Adamek
11-06-2013, 05:52 PM
Post: #581
RE: Tomasz Adamek
Umiejętności czysto bokserskich to Jennings tak na prawdę nie miał jeszcze okazji zaprezentować... Jennings walczy fajnie, efektownie, jest zbudowany jak gladiator (choć nie przekłada się to na siłę ciosu) , ale czy to wystarczy na Adamka? większość wciąż nie docenia ''Górala''. Słabe walki dał tylko z rywalami dużo szybszymi od niego samego. Jennings na pewno nie posiada takiej szybkości jak Cunn czy Chambers.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-06-2013, 06:07 PM
Post: #582
RE: Tomasz Adamek
Ja Adamka doceniałem przez wiele lat wstając po nocach na jego walki i był to mój wielki bohater.
I lubię go i szanuję do dziś ale potrafię też realnie spojrzeć na jego obecne możliwości które są niestety mało imponujące już...
Obym się mylił ale już walka z Oquendo nie będzie łatwa a starcie z Jenningsem to już wgl ciężka robota. O ile do tych pojedynków dojdzie.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-06-2013, 06:20 PM
Post: #583
RE: Tomasz Adamek
@Sander
Ja także uważam, że Adamek nie jest już tym samym bokserem co chociażby przed walką z Kliczko, ale mimo takiej formy nie jest to dla mnie trudne wyobrazić sobie wygrywającego Tomka z Jenningsem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-06-2013, 07:58 PM
Post: #584
RE: Tomasz Adamek
Jennings Bryant ma szklaną szczenkę ,a świadczy o tym poniższa walka. Zaliczył dechy już w 3 rundzie. Niech Tomek bierze z nim walkę nawet teraz, łatwa wygrana. Jest on podobny do Walkera trochę słabszy fizycznie ale za to lepszy na nogach. Tomek musi poprawić nogi i będzie ok.

http://www.youtube.com/watch?v=4aENx56qG54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-06-2013, 08:01 PM
Post: #585
RE: Tomasz Adamek
Panowie pytam się Was: kogo liczącego się na świecie pokonał niejaki Jennings???
Gdyby doszło do ich pojedynku to Adamek byłby dla mnie zdecydowanym faworytem. Zarzut że ma już prawie 37 lat? W boksie zawodowym, a w szczególności w HW taki wiek to zaleta. Każdemu pięściarzowi (bez wyjątku) zdarzają się słabsze walki, tak jak Adamkowi z Cunnem, ale ile jeszcze będziecie ją rozpamiętywać? Była to jego czwarta walka w ciągu bodajże 10 miesięcy, nie uważacie że to za dużo?
Góral to wciąż ścisła czołówka światowa choć mistrzem świata już nie zostanie...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-06-2013, 08:11 PM
Post: #586
RE: Tomasz Adamek
Jennings to prospekt więc braci Kliczko na rozkładzie mieć nie może...
Adamek byłby sporym wyzwaniem po którym można by określić poziom Jenningsa precyzyjniej. Z tego co na dziś wiem o Jenningsie i Adamku lekkiego faworyta widzę w Amerykaninie. Chyba, że Tomek zaskoczy w sierpniu dobra postawą. A Jennings słabo wypadnie z Fedosovem.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-06-2013, 08:21 PM
Post: #587
RE: Tomasz Adamek
To, że Jennings Bryant dostanie baty od Tomka to pewne,a co mistrzostwa, jeśli dostanie taką szanse Tomek,a dostanie. Pewne jest również, że nie nie będzie uciekał uciekał jak David Haye ,,Paluszek". A kto nie ryzykuje ten szampana nie pije, wszystko jest możliwe.

I jeszcze jedno ! Do tych co mówią, że Tomek uciekał tak samo przed Arreolą jak USS przed Tomkiem - spójrzcie sobie jak wyglądał po walce Arreola,a jak Tomek ! Arreola wyglądał haj SHREK, sam to przyznał, jeszcze z 2 rudny i by nie wdział na oczy tak był napuchnięty.
Więc trochę obiektywizmu, chyba się trochę znacie na boksie.USS uciekał ale Tomkowi nic nie zrobił , Tomek też uciekał ale obił Arreole jak schabowego w niedziele. Takie są różnice tych walk.

Na koniec co do Davida Haye ,,Paluszek" to Tomek złożył kiedyś propozycję walki ale Haye ją odrzucił bo wiedział, że mit o jego wielkości by prysł.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-06-2013, 08:24 PM
Post: #588
RE: Tomasz Adamek
Jennings to dla mnie amerykańska wersja Puleva. Warunki fizyczne na HW - świetne, ale cios nie idzie z nimi w parze. W dodatku jak napisał kossmiczny szczęką Bryanta jest dosyć podejrzana... jego obrona za świetna nie jest. To byłaby ciekawa walka, ale dla mnie faworytem byłby Tomek. Nie widzę nic w Jenningsie co mogłoby sprawić Tomkowi problem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-06-2013, 08:29 PM
Post: #589
RE: Tomasz Adamek
(11-06-2013 08:11 PM)Sander napisał(a):  Jennings to prospekt więc braci Kliczko na rozkładzie mieć nie może...

Prospekt? To teraz pięściarze przed trzydziestką to są prospekci???
Weźmy takiego Marco Hucka - rówieśnik Jenningsa, a w sobote bodajże po raz jedenasty obronił pas mistrza świata...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-06-2013, 08:38 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-06-2013 08:45 PM przez Sander.)
Post: #590
RE: Tomasz Adamek
(11-06-2013 08:21 PM)kossmiczny napisał(a):  To, że Jennings Bryant dostanie baty od Tomka to pewne,.
- - - - - - - - - - - - -- - -- - - -
Na koniec co do Davida Haye ,,Paluszek" to Tomek złożył kiedyś propozycję walki ale Haye ją odrzucił bo wiedział, że mit o jego wielkości by prysł.
[Obrazek: jasne.jpg]

@Martin
Może i ma 28 lat ale na zawodowych ringach od zaledwie 3 lat...
Nic po głowie nie zbierał więc nawet mając 28 lat to organizm może mieć jak 20 latek. A taki Chisora kilka lat starszy a już poobijany niemiłosiernie.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości