Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mariusz Wach
26-01-2013, 08:31 AM
Post: #51
RE: Mariusz Wach
Tymczasem Juan deLeon opuścił Global Boxing i zajął się trenowaniem Orlando Cruza, który w ostatnim czasie zasłynął z przyznania się do orientacji homoseksualnej.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-01-2013, 09:51 AM
Post: #52
RE: Mariusz Wach
Sodomia i gomoria

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2013, 01:37 PM
Post: #53
RE: Mariusz Wach
Z cyklu "weltschmerz Mariusza Wacha":
(z ringpolska.pl)
Cytat:Rozmawiam z wspópromotorem Jimmym Bucherfieldem. Do Mariusza Kołodzieja na razie nie zamierzam się odzywać. Bolą mnie jego zaczepki, wie, jak ciężki okres mam za sobą. Jeszcze nie nadszedł czas na rozmowę z nim

Cóż napisać? Gdyby nie Kołodziej to Wach walczyłby dalej z groźnymi Łotyszami i niebezpiecznymi Czechami, a kasę, którą dostał za Kliczkę to zobaczyłby w co najwyżej monopoly. To nie piaskownica, a Wach zachowuje się jak primadonna. Jeżeli ma zobowiązania kontraktowe, to powinien je wypełniać. Bokser obraził się na promotora, pytanie tylko o co?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2013, 01:54 PM
Post: #54
RE: Mariusz Wach
Wach zebrał od Kliczki tyle na głowę, że starczyłoby na kilka nokautów. Jemu teraz się należy "jak psu kość" co najmniej półroczny urlop od boksu. Niezależnie od kontraktu i oczekiwań promotora.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2013, 02:52 PM
Post: #55
RE: Mariusz Wach
Wachowi zostanie odebrana niemiecka licencja na 1 rok.
Taki sam krok będzie musiał zrobić automatycznie i obowiązkowo polski związek, ponieważ obie federacje należą do EBU i jest to wymóg statutowy.
Nie ma też opcji, aby mógł walczyć na amerykańskiej licencji ,bo w przypadkach dopingu zawodnika spoza „amerykańskiego układu” Amerykanie są bardziej „święci od papieża”
Wach zdaje sobie z tego sprawę i dlatego nigdzie się nie spieszy bo najbliższą walkę będzie mógł stoczyć w 2014 roku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2013, 03:15 PM
Post: #56
RE: Mariusz Wach
A Luksemburg?
Haye?
Chisora?
Czemu Wach by nie mógł z nimi zagadać?

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2013, 03:35 PM
Post: #57
RE: Mariusz Wach
Jerome
Nie znam się zbytnio,a właściwie wcale na tych zawiłościach licencyjnych,ale tak sobie myślę że to zgoła odmienna sytuacja,tam chodziło o zwykłe chamstwo,tu zaś mamy do czynienia z dopingiem.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2013, 03:41 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-03-2013 03:52 PM przez RSC-2.)
Post: #58
RE: Mariusz Wach
A ponadto kasa.
A Wach miał nawet opory co do wykupienia próbki do badań antydopingowych.
Więc on nie za bardzo ma ochotę na płacenie.
Chyba, że w perspektywie byłby "kasowy" pojedynek , tak jak w przypadku Heye i Chisory.

Ale nie sądzę ,aby teraz Wach dostał taką kasę jak ci dwaj.

A ile kosztuje licencja w Luksemburgu?

Ja w tych licencjach nie do końca się orientuję.
Gdy Heye zawiesiła brytyjska federacja [zrzeszona w EBU] to uzyskał on licencję w Luksemburgu który do EBU nie należy. I to jest dla mnie logiczne.

Ale po zawieszeniu Heye przez brytyjską federację z propozycją dania mu licencji wystąpił Polski Związek Bokserski. Obie organizacje należą do EBU.


Więc niech ktoś biegły w tych sprawach wyjaśni jak się to „kręci”
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2013, 04:22 PM
Post: #59
RE: Mariusz Wach
Faktem jest, że Kołodziejowi wszystko zawdzięcza. On na niego kasę wyłożył, więcej raczej stracił niż na tym zyskał. Przecież Kołodziej nawet zrzekł się jakiegokolwiek procentu z gaży Wacha za walkę z Kliczko. Wach go po rękach powinien całować za wszystko, co dla niego zrobił.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2013, 04:53 PM
Post: #60
RE: Mariusz Wach
Jakoś wstyd mi za Wacha.
Był spoko, zimna głowa, dobre przygotowanie, koncentracja, pewność siebie. Wyszło bardzo średnio.
Po walce sprawa dopingu. Kołodziej go zjechał za to - szczerze a Wach ma focha. Jeszcze gdyby to było pomówienie a tymczasem obie próbki wykazały, że Wach doping zażywał. Wach też powinien się wstydzić.

No i kwestia licencji. Ja nie jestem za tym, aby obchodzić kary licencjami z innych krajów. Zawieszenie po coś zostało wydane. Propozycja Luksemburgu była tylko przypomnieniem z mojej strony, że takie coś miało miejsce.

(01-03-2013 03:41 PM)RSC-2 napisał(a):  Gdy Haye zawiesiła brytyjska federacja [zrzeszona w EBU] to uzyskał on licencję w Luksemburgu który do EBU nie należy. I to jest dla mnie logiczne.

Ale po zawieszeniu Heye przez brytyjską federację z propozycją dania mu licencji wystąpił Polski Związek Bokserski. Obie organizacje należą do EBU.

Bardzo podejrzane.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości