Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mariusz Wach
01-12-2012, 04:00 PM
Post: #41
RE: Mariusz Wach
Tylko żeby tak ruszyć to też trzeba, by nadarzyła się odpowiednia sytuacja. Kliczko boksował tak, że rzadko kiedy udawało się tak ruszyć. Coś tam czasem Mariusz próbował się zbliżyć i wyciągnąć rękę (niby próby ciosu, ale przy szybkim Władimirze to nie wyglądało jak cios, tylko jak wyciągniecie ręki).

Ta udana akcja z 5. rundy to firmowa akcja Mariusza. Kliczko był na pewno przygotowany na takie ewentualności, wtedy dał się akurat złapać, ale generalnie wiedział na co Polaka stać i myślał w ringu.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-12-2012, 03:44 PM
Post: #42
RE: Mariusz Wach
Bild pisze o dopingu Mariusza Wacha w walce!
http://www.bokser.org/content/2012/12/03.../index.jsp

Oby to nie była prawda... Bild to Bild, pisząc to możliwe, że oparli się na tym, co komuś się przyśniło, albo przekręciło. Oby...

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-12-2012, 05:38 PM
Post: #43
RE: Mariusz Wach
Z jakimikolwiek komentarzami na ten temat wstrzymam się do czasu opublikowania oficjalnych informacji, bo chyba wszyscy wiemy jaki jest Bild...

Mam tylko nadzieję, że to nieprawda.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-01-2013, 08:56 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-01-2013 08:57 AM przez Adammobp.)
Post: #44
RE: Mariusz Wach
Wach potwierdził w wywiadzie, że dostał od Kliczków całą kasę. Więc najważniejsza sprawa - załatwiona. Ciekawe jaka będzie kara za doping.

Z rozmowy:

Cytat:Nie myślałeś o końcu kariery? Wierzysz, że będziesz jeszcze w stanie powalczyć o mistrzostwo świata?
Cytat:Tak drastycznych myśli, jak o końcu kariery, nie miałem. Jasnowidzem nie jestem, więc nie wiem, czy dojdę znów tak wysoko. Będę jednak z całych sił się starał i zrobię wszystko, co w mojej mocy, by dać kibicom jeszcze kilkanaście dobrych walk.

Wach mówi "nie wiem, czy dojdę znów tak wysoko". I ta wypowiedź trochę mnie zmartwiła. Bo wysoko Wach doszedł głównie dzięki promotorom. Ja oczekuję, że Wach zamiast być wysoko w rankingach, to w końcu pokona kogoś lepszego niż Fields, McBride czy Gavern.

Wtedy będzie dla mnie wyżej niż z czasu z przegranej walki z Kliczko

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2013, 11:54 AM
Post: #45
RE: Mariusz Wach
http://www.bokser.org/content/2013/01/23.../index.jsp

Uuuuuuu. Ostro i prosto z mostu

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2013, 04:24 PM
Post: #46
RE: Mariusz Wach
Hmm Kołodziej wie kto i jak podawał Mariuszowi doping... jestem ciekawy jak to w końcu było, ale raczej nigdy się tego nie dowiemy. W sumie to i tak już jest nie istotne. Wach pod koniec 2013 roku miał zawalczyć z innym polskim pięściarzem, ciekawe czy chodziło o Adamka...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2013, 05:34 PM
Post: #47
RE: Mariusz Wach
Wow! A więc doping to już fakt i nawet do tego stopnia, że szuka się winnych itd. Myślałem, że dopuszcza się go przez przypadek a tu się mówi o świadomych działaniach. Nie sądziłbym nigdy, że taka sprawa wyjdzie na jaw. Prędzej wersji wcześniej wspomnianej czyli zażycia czegoś przez przypadek. Chodzi mi o wersję dla prasy, rozumiecie. A jednak, bez ogródek. Niesamowite i smutne za razem. W Mariusza głęboko wierzyłem. Dał trochę emocji ale niesmak jaki tworzy się teraz jest obrzydliwy. Czekam na kontynuację oświadczeń. Pan Kołodziej imponuje mi swoją postawą - bardzo się z nim identyfikuję. To chyba pierwsza osoba która odbiera niektóre sprawy zupełnie jak ja. Super.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2013, 05:38 PM
Post: #48
RE: Mariusz Wach
Ja to już w nic nie wierzę. To wszystko mnie tak śmierdzi, że niemożliwe, by Wach nic nie wiedział o koksie. Walka życia i niestety kompromitacja życia (oczywiście nie za sprawą postawy w ringu, bo z Kliczkami większość się słabo prezentuje).

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2013, 05:47 PM
Post: #49
RE: Mariusz Wach
@Adammobp
Racja. Sytuacja pewnie wyglądała tak, że ktoś z teamu zaproponował Wachowi doping wmawiając, że nic nie wykryją a jak wykryją to się powie, że nic o tym nie wiedziałeś.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-01-2013, 11:24 AM
Post: #50
RE: Mariusz Wach
Pomiędzy Wachem, a jego promotorem Mariuszem Kołodziejem wynikł spór dotyczący kontynuacji kariery boksera. Kołodziej domaga się, aby Wach przybył do USA, trenował i toczył dalsze walki. Tymczasem Wachowi nieśpieszno rozstać się z rodziną i oświadczył, że trenować może w Polsce, a do USA jedynie jeździć na zakontraktowane walki. Jestem w tym sporze po stronie boksera. Po pierwsze, w walce z Kliczką Wach zebrał tyle na głowę, że dla jego zdrowia wskazana jest co najmniej półroczna (jeśli nie roczna) przerwa w uprawianiu boksu. Po drugie, koszty życia i treningu w USA są wielokrotnie droższe niż w Polsce. Co prawda, pokrywa je promotor, ale potem z nawiązką potrąca je sobie z gaż boksera za stoczone walki. Za darmo nic nie ma. Dla Wacha byłoby dobrze, gdyby przeprosił się z Gmitrukiem i wznowił z nim treningi, bo o innego dobrego trenera w Polsce będzie mu ciężko. A z walkami to lepiej niech sobie poczeka nawet do 2014.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości