Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gale bokserskie (6.06-10.06)
06-06-2018, 01:53 PM
Post: #1
Gale bokserskie (6.06-10.06)
Sporo gal nam się nawaliło w tym tygodniu. Taki temacik, żeby było gdzie sobie popisać, jakby ktoś coś oglądał.

ŚRODA:
Wielka Brytania
Luke Watkins - Lawrence Okolie (mój typ: Okolie KO)
Reece Bellotti - Ryan Doyle (Bellotti KO)
Ted Cheeseman - Paul Upton (Cheeseman PTS)
Deniyar Jeleusinnow - Zoltan Szabo (Jeleussinow KO)

PIĄTEK:
USA
Diego de la Hoya - Jose Salgado (de la Hoya PTS)
Travell Mazion - Daquan Arnett (Mazion KO)

SOBOTA:
Niemcy 1
Filip Hrgović - Filiberto Tovar (Hrgović PTS)

Niemcy 2
Jack Culcay - Adasat Rodriguez (Culcay PTS)

Meksyk
Francisco Rodriguez Jr - Yohei Tobe (Rodriguez Jr PTS)

Wielka Brytania
Terry Flanagan - Maurice Hooker (Flanagan PTS)
Tyson Fury - Sefer Seferi (Fury KO)
James Metcalf - Aitor Nieto (Metcalf PTS)
Mark Heffron - Andrew Robinson (Heffron PTS)

USA 1
Leo Santa Cruz - Abner Mares (Santa Cruz PTS)
Jermell Charlo - Austin Trout (Charlo PTS)

USA 2
Jeff Horn - Terrence Crawford (Crawford KO)
Maxim Dadaszew - Darleys Perez (Dadaszew PTS)
Jose Benavidez - Frank Rojas (Benavidez PTS)

NIEDZIELA
USA
Travis Kaufmann - Scott Alexander (Kaufmann PTS)
Gerald Washington - John Nofire (Nofire PTS)
Michael Hunter - Iago Kiladze (Hunter PTS)

Fajny tydzień Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-06-2018, 03:30 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-06-2018 03:34 PM przez Wietnam.)
Post: #2
RE: Gale bokserskie (6.06-10.06)
Po co to robić skoro tematy, Fury vs Seferi, Mares vs Santa
Cruz czy Horn vs Carwford już są??? .

Nie widzisz? Tak trudno je odnaleźć.

http://forum.bokser.org/thread-3504.html

http://www.forum.bokser.org/thread-3716.html

http://www.forum.bokser.org/thread-3423.html
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-06-2018, 04:29 PM
Post: #3
RE: Gale bokserskie (6.06-10.06)
Wrzuciłem tutaj wszystkie walki, które mogą kogoś zainteresować. Jak któraś gala na odrębne tematy, to będziemy tam pisać.

Już kiedyś tak robiłem ze trzy razy i się nie czepiałeś.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-06-2018, 04:35 PM
Post: #4
RE: Gale bokserskie (6.06-10.06)
Ok, o to chodzi. Jak tak to spoko.!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-06-2018, 05:06 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-06-2018 05:12 PM przez szalonyAli.)
Post: #5
RE: Gale bokserskie (6.06-10.06)
No faktycznie dużo tego w tym tygodniu. Nofire wypunktuje Wasingtona ? Nofire został znokautowany przez Abella.Abbell podobnie jak Gerald jest prosty w atakach ale silny fizycznie. Washington to jednak i tak poziom wyżej od Abella .obejrzałem teraz to starcie , no Nofire nic specjalnego nie prezentował w tym starciu, w dodatku został przełamany coś łatwo przez Abella. Wydaje mi się , że Washington też ogarnie temat przed czasem. Hunter Kiladze , w jakiej kategorii walczą , w ciężkiej przypuszczam. Wydaje mi się , że jednak Killadze to wygra na punkty albo przełamie Amerykanina w końcówce walki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-06-2018, 05:50 PM
Post: #6
RE: Gale bokserskie (6.06-10.06)
Z tych gal to musze zobaczyć koniecznie powrót Furego, kurcze jak on się ruszał na treningu medialnym
speed na kapitalnym poziomie, i co widać chce mu się bardzo, nie byłem pasjonatem cygana, ale lekko
denerwuje już mnie hype na samego Joshue i Wildera, którzy powoli świata nie widzą poza sobą.
Miss match ale powrót Gypsy Kinga trzeba zobaczyć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-06-2018, 05:57 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-06-2018 05:59 PM przez szalonyAli.)
Post: #7
RE: Gale bokserskie (6.06-10.06)
Fury ma przede wszystkim świetną genetykę tak , niesamowite warunki do boksu. Jest duży , ma naturalną siłę, jest mimo wagi bardzo dynamiczny na nogach , po za tym ma nieskoordynowaną technikę, która przy jego warunkach naturalnych jest jego atutem. Nigdy nie wiadomo , jak i kiedy zaatakuje . W ten sposób wypunktował Kliczkę. Który po prostu bał się zaatakować Furyego, nie będąc pewnym tego z jaki sposób ten akurat zaatakuje. Wymiana z takim olbrzymem, zawsze jest ryzykowna. Lubi pajacować , ale nie jest to dla niego aż tak ryzykowne. Zbierał wprawdzie dechy z Cunningamem ale szybko się ogarnął Dla mnie to po prostu genetyczny fenomen.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-06-2018, 06:55 PM
Post: #8
RE: Gale bokserskie (6.06-10.06)
@Gogolius mi to kiedyś tłumaczył, nie wierzyłem mu
ale trzeba przyznać że Tyson ma to coś, gość ma tą
lekkość poruszania i talent wrodzony. Przekonuje
się do tego coraz bardziej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-06-2018, 07:15 PM
Post: #9
RE: Gale bokserskie (6.06-10.06)
@szalonyAli
Myślę, że Abell i Washington to zupełnie inni zawodnicy. Abell zabrał Nofire'owi całą przestrzeń, Joey szedł do przodu, atakował, z czym Nofire nie mógł sobie poradzić. Washington najpewniej wycofa się trochę do tyłu, poczeka na jakieś akcje rywala. A naprawdę to żaden wybitny zawodnik. Jeśli Nofire rzeczywiście cokolwiek potrafi powyżej przeciętnej (a takie chodzą o nim głosy) to myślę, że może sprawić niespodziankę.
Jeśli chodzi o walkę Huntera z Kiladze to odbędzie ona w wadze ciężkiej. Sądzę, że wygra szybkość i praca nóg Huntera, chociaż zwycięstwo Kiladze nie będzie nawet niespodzianką.

Ja sobie pooglądam dzisiejszą galę, bo dość mocno mnie ciekawi. Jeleussinow to olbrzymi talent, Belottiego śledzę od dłuższego czasu i twierdzę, że zrobi dużą karierę, Cheeseman z walki na walkę radzi sobie coraz lepiej. Watkins vs Okolie również zapowiada się wybornie. W weekend na pewno dwie nocne gale, Santa Cruz - Mares to jest sztosik. Reszta tak bardziej przy okazji nieprzespanej nocy Smile Wielka Brytania i niedzielny event w USA to nie wiem, zobaczę jak będę stał z czasem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-06-2018, 10:09 PM
Post: #10
RE: Gale bokserskie (6.06-10.06)
Eddie Hearn i jego gala JD Next Gen znów nie zawodzi. Świetny występ Teda Cheesemana, który w czwartej rundzie znokautował Paula Uptona. Piękne były te podbródkowe w jego wykonaniu. Niespodziewaną porażkę poniósł Reece Bellotti z Ryanem Doyle'm. Wydawało się, że powinien wygrać, w pierwszych czterech rundach pięściarskiej wojny był górą. W piątej został skontrowany mocnym prawym i po zawodach. Bardzo fajne pojedynki.
Wcześniej wygrali Jeleussinow (mnie osobiście troszkę zawiódł) i Felix Cash. Tu było trochę nudno, ale można było tego spodziewać się przed galą.

Teraz już tylko Watkins - Okolie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: