Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oceń utwór poprzednika
10-11-2017, 02:31 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-11-2017 02:31 PM przez RSC-2.)
Post: #501
RE: Oceń utwór poprzednika
Nie podam swego utworu, bo muzyki poważnej chyba nikt tu nie słucha i nie będzie w stanie jej ocenić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-11-2017, 03:06 PM
Post: #502
RE: Oceń utwór poprzednika
No to w takim razie nie zaśmiecaj tematu, który stworzony został przez kogoś dla określonej czynności,
do wywodòw jest offtop. !
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-11-2017, 03:21 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-11-2017 03:23 PM przez RSC-2.)
Post: #503
RE: Oceń utwór poprzednika
To Ty zaśmiecasz ten temat pisząc niemądre i nieprawdziwe rzeczy.

[Gogolius i tak przeniesie to tam gdzie trzeba. Ciekawe czy także Twoje stwierdzenie o "klasyce" ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-11-2017, 06:46 PM
Post: #504
RE: Oceń utwór poprzednika
Do radia spoko, jak całe The Kelly Family w sumie Tongue 6/10

Ode mnie chyba największa psychodela jaką znam...


Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-11-2017, 08:59 PM
Post: #505
RE: Oceń utwór poprzednika
Kubala, ale żeś miazge zarzucił Smile, 4/10.


(10-11-2017 01:54 PM)RSC-2 napisał(a):  Gdy Martin zaliczył Pet Shop Boys do klasyki to się jedynie uśmiałem.
Nie chciałem z nim polemizować, bo byłby w stanie podać jakieś minimalne argumenty na obronę.

Ale gdy Ty zalczyłeś Kelly Family do klasyki to już musiałem to skomentować.
Albo nie rozumiesz znaczenia słowa "klasyka" albo robisz sobie jaja.
Jeżeli Kelly Family to dla Ciebie klasyka to ja dziekuję i pozdrawiam Cię serdecznie.

RSC Ty to jesteś jednak "ciężki" przypadek. Nie wierzę, że nie skumałeś o co chodzi z tą klasyką w kontekście Pet Shop Boys czy Kelly Family. Próbujesz nas sztucznie wciągnąć w jałową dyskusję. Ale w końcu jesteś naczelnym trollem forum to wybaczam Ci tę dziecinadę.

Wrzucam w takim razie coś "klasycznego" (w rozumieniu RSC...)



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-11-2017, 12:01 AM
Post: #506
RE: Oceń utwór poprzednika
Za same nazwisko dam mocne 4/10 ale utwór ten mnie nie jara, do
spania w kalimacie Dobry. Tongue

Ode mnie klasyka stulecia.



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-11-2017, 06:22 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-11-2017 06:26 AM przez RSC-2.)
Post: #507
RE: Oceń utwór poprzednika
(10-11-2017 08:59 PM)Martin napisał(a):  Wrzucam w takim razie coś "klasycznego" (w rozumieniu RSC...)

Ty mnie masz jednak za idiotę.

Mnie wcale nie chodziło o muzykę poważną określaną jako klasyczną.
Muzyka klasyczna w dosłownym tego słowa znaczeniu to inny temat i ja go w ogóle nie poruszałem.
Mazarta tu w nic nie mieszam bo to nie to miejsce.
-------------------------------------------------------------------------------------------


W muzyce rozrywkowej polskiej, czy światowej są utwory, czy zespoły, które można zaliczyć i określić jako "klasyka gatunku"

Ale żeby Kelly Family zaliczyć do klasyki gatunku to trzeba nie mieć wiedzy i wyobraźni.

1.Muzyka klasyczna - to inaczej muzyka poważna tworzona na przestrzeni lat.

2.Klasyka gatunku- to dzieła wybitne i wielkie w danym gatunku muzyki, literatury itp

Ja cały czas odnosiłem się i odnoszę do tego drugiego określenia.
Pierwszego nie brałem pod uwagę ,dlatego "sugerowanie" mi Beethovena jest nieuprawnione.

Utwór Queenu można już zaliczyć do klasyki. I tu nie ma się do czego przyczepić.

Ale Kelly?
No wybaczcie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-11-2017, 09:07 AM
Post: #508
RE: Oceń utwór poprzednika
Tu akurat @RSC ma pełną rację. Queen w 100% można nazwać klasykiem w obrębie muzyki rockowej, ponieważ odcisnął swoją twórczością piętno na szeroko rozumianej popkulturze, a ich piosenki są grane po dziś dzień. a The Kelly Family? Jakimś dziwnym trafem zespół ten zdobył dużą popularność w Polsce na początku lat '90 (chyba na bazie zachłyśnięcia zachodnią kulturą po czasach komuny), serwując banalne pop piosenki, które zyskały jakąś tam grupę fanów. Czas jednak obszedł się z tą muzyką dość brutalnie, przykrywając ją (moim zdaniem w pełni zasłużenie) grubą warstwą kurzu. Żaden album TKM nie wpłynął na kształt gatunku, ani nie zaistniał w świadomości jego odbiorców na taką skalę, by po latach dalej budzić emocje - ot, jak wiele kapel zyskali trochę sławy, a potem przeszli do lamusa. W latach '90 działało wiele zespołów, które przynajmniej dla swoich gatunków zyskały status kultowych, czy klasycznych - jednak z pewnością nie było to The Kelly Family.

A co do "We are the champions" - niby okej utwór, ale przez to że jest puszczany non stop w radiu i tv, tak totalnie mi się przejadł. 5/10.



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-11-2017, 09:21 AM
Post: #509
RE: Oceń utwór poprzednika
(11-11-2017 06:22 AM)RSC-2 napisał(a):  Ty mnie masz jednak za idiotę.

Przecież napisałem, że "nie wierzę, że nie skumałeś o co chodzi z tą klasyką w kontekście Pet Shop Boys czy Kelly Family".
Zatem nie mam Cię za idiotę. Czytaj dokładnie co piszę.


(11-11-2017 06:22 AM)RSC-2 napisał(a):  W muzyce rozrywkowej polskiej, czy światowej są utwory, czy zespoły, które można zaliczyć i określić jako "klasyka gatunku"

Serio? Normlnie odkrywasz"Amerykę".

(11-11-2017 06:22 AM)RSC-2 napisał(a):  Ale żeby Kelly Family zaliczyć do klasyki gatunku to trzeba nie mieć wiedzy i wyobraźni.

OK, masz prawo tak myśleć. Akurat Kelly Family ja też nie zaliczam do klasyki jak np. Pet Shop Boys, ale trzeba im oddać, że byli jedną z najpopularniejszych grup w latach 90-tych na świecie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-11-2017, 01:43 PM
Post: #510
RE: Oceń utwór poprzednika
@Martin, on tego nie potrafi zrozumieć, bo
jest tak poważny aż para z niego wychodzi,
zero rozumowania luźnego, zero dystansu
zero pojmowania swego rodzaju Ironii.

Podałem Kelly Family, jako klasyke czy
ty Pet shopów, jako klasykę w połowie
ironicznie ale i jako popularne od dawna
stwierdzenie "Klasyka" nie jako poprawne
znaczenie tego określania dla muzyki tylko
iż jako drugie znaczenie tego słowa, "Było Kiedyś"!!
Zenka można nazwać klasyką, nie za jego muze
tylko że jest już na rynku tyle lat.

Białe skarpety też są klasyką, Modern Talking
to też klasyka, szeroko rozumiane pojęcie.

Ale nie RSC tego nie rozumie, on nie ma dystansu.
Myśli że forum to sejm. I każde zdanie prowadzi
go do bycia premierem on myśl że forum to
uczelnia. Zgrywa rolę napiętej nauczycielki
Biologii przed okresem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości