Ankieta: Kto wygra walkę wieczoru?
Ankieta jest zamknięta.
Mayweather na punkty 26.67% 4 26.67%
Mayweather przed czasem 53.33% 8 53.33%
Conor na punkty 0% 0 0%
Conor przed czasem 6.67% 1 6.67%
Będzie remis 13.33% 2 13.33%
Razem 15 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mayweather vs McGregor
02-07-2017, 08:42 PM
Post: #221
RE: Mayweather vs McGregor
(02-07-2017 03:20 PM)Wirtutti napisał(a):  Ile by ich nie miał, siła tego podbródkowego jest niepodważalna.

W oktagonie te podbròdkowe wyglądają naprawdę bardzo dobrze. Jest ogromna
siła w nich.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-07-2017, 08:58 PM
Post: #222
RE: Mayweather vs McGregor
Już był taki jeden "super szybki leworęczny puncher" który w walce z TBE nie był ani szybszy, ani silniejszy. On w przeciwieństwie do Conorka był bokserem, dlatego przetrwał. Rudemu to się nie uda i zostanie zbity jak pies.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-07-2017, 09:41 PM
Post: #223
RE: Mayweather vs McGregor
Czy wy nie rozumiecie, że klucz do zwycięstwa opiera się właśnie w tym, że Conor nie jest bokserem. Floyd nigdy nie walczył z kimś takim jak Conor, dlatego nie wygra, bo nie będzie wiedział jak. Co mnie obchodzi jakiś ,,jeden super szybki leworęczny puncher, który był bokserem". Krul nie będzie musiał przetrwać, bo zakończy walkę pierwszym silniejszym ciosem. Gdyby jednak mu nie poszło, czyli musiałby się rozchorować w dniu walki, to i tak Floyd go nie skończy. Z całej mojej rodziny tylko moja 100-letnia babcia pamięta ostatni nokaut Floyda. Twierdzi, że jeszcze młoda wtedy była jak to się zdarzyło.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-07-2017, 09:45 PM
Post: #224
RE: Mayweather vs McGregor
Floyd prędzej sobie obie dłonie złamie na rudej brodzie niż znokautuje Conora, taka smutna prawda. Lata kontuzji dłoni, bezpieczny styl i przede wszystkim różnica w warunkach fizycznych. W wieku 40 lat przyjdzie mu się zmierzyć z największym dotychczas zawodnikiem.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-07-2017, 09:57 PM
Post: #225
RE: Mayweather vs McGregor
Nokaut Floyda, już to widzę. Dostanie pierwszy mocny ćios od Conora i będzie płakał do sędziego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-07-2017, 10:08 PM
Post: #226
RE: Mayweather vs McGregor
Klucz do zwycięstwa opiera się na tym, że nie jest bokserem. XDDDDDDDD W takim razie byle jaki bum obdarzony mocnym ciosem mógłby być mistrzem. @@ Wirtutti boks to nie MMA więc to nie działa w ten sposób. Zobaczysz to 26 sierpnia jak Twój idol będzie leżał u stóp Cesarza boksu i sportów walki.

@Wietnam
Płacz to domena fanów małego Azjaty Smile

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-07-2017, 10:19 PM
Post: #227
RE: Mayweather vs McGregor
Mayweather nie robi nawet konferencji prasowej bo boi się stanąć oko w oko z Conorem, niestety
w końcu będzie musiał to zrobić a jak już stanie na przeciwko McGregora, jądra wykręcą mu się
w drugą stronę jak u Jose Aldo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-07-2017, 10:26 PM
Post: #228
RE: Mayweather vs McGregor
(02-07-2017 10:19 PM)Wietnam napisał(a):  Mayweather nie robi nawet konferencji prasowej bo boi się stanąć oko w oko z Conorem, niestety
w końcu będzie musiał to zrobić a jak już stanie na przeciwko McGregora, jądra wykręcą mu się
w drugą stronę jak u Jose Aldo.

Ty tak serio czy to żarty?

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-07-2017, 10:28 PM
Post: #229
RE: Mayweather vs McGregor
Cesarz boksu?? hahahahahhaha
Współczuje wszystkim fanom boksu takiego cesarza, u którego sędziowie muszą decydować, czy wygrał walkę. Krul sam o tym decyduje. Potrzebuje, a raczej jego przeciwnik potrzebuje tylko sędziego w oktagonie żeby zdecydował kiedy przerwać walkę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-07-2017, 10:29 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-07-2017 10:29 PM przez Tar-Ellendil.)
Post: #230
RE: Mayweather vs McGregor
Będą konferencje prasowe, i to po całym świecie. Ale nie będzie żadnej w Dublinie tylko w Londynie. Jak się dziwicie czemu nie chcą robić przystanku w Irlandii to sobie obejrzyjcie tą z Aldo.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości