Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
20-06-2017, 04:17 PM
Post: #5531
RE: Piłka nożna ogólnie
Normalnie galaktikos
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-06-2017, 04:22 PM
Post: #5532
RE: Piłka nożna ogólnie
Śląsk ma problem taki iż zawsze oddaje dobrych napastników tak samo jak Legia tylko że ta Legia oddaje ich za większą
kasę do zagranicznych klubów a Śląsk nam do Gdańska w pakiecie z bratem Wink , nie wiem może to taki przyjacielski
wybryk. Śląsk niech postara się o dobrego napastnika z zagranicy, ja bym szukał w 2 Bundeslidze Niemieckiej.
Problemem Śląska nie są Pawełki czy Wrąmble,ale brak snajperów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-06-2017, 08:23 PM
Post: #5533
RE: Piłka nożna ogólnie
O rany, mając do wyboru Słowika, Pawełka i Wrąbla to naprawdę bym stawiał na tego ostatniego... Pierwsi dwaj to totalni nieudacznicy.

Kosecki i Tarasovs w jednym klubie? Big Grin Interesujące info...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2017, 10:20 AM
Post: #5534
RE: Piłka nożna ogólnie
Probierz trenerem Cracovii. Ciekawy ruch.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2017, 02:24 PM
Post: #5535
RE: Piłka nożna ogólnie
Myślałem że Trener Probierz ma większe ambicje. .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2017, 02:29 PM
Post: #5536
RE: Piłka nożna ogólnie
To jest chyba właśnie przykład wielkich ambicji, wziąć taki średni zespół i zrobić z niego coś dobrego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2017, 03:10 PM
Post: #5537
RE: Piłka nożna ogólnie
Gdyby miał ambicje zgodził by się na odbudowanie pozycji Śląska, ale on wybrał Cracovię. Ba Gdyby miał ambicje
trenował by dalej zespół który będzie grał w el LE, czyli Jage. A on podpisał kontrakt z zespołem który nie będzie
grał w tym roku w pucharach i z dużym prawdopodobieństwem nie zagra w przyszłym roku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2017, 05:36 PM
Post: #5538
RE: Piłka nożna ogólnie
Nie no nie zgodzę się z @Gogoliusem. Większą ambicją byłoby trenowanie Jagiellonii, ugruntowanie jej pozycji w lidze i dojście do takiego poziomu, że w pucharach zakręciłaby się koło fazy grupowej Ligi Europejskiej za rok czy dwa. To tak jakby Guardiola stwierdził, a walić Manchester City, pójdę do Norwich. Utrzymam się w lidze i będzie gitara.
W Cracovii pewnie zrobi górną połówkę w tym sezonie maksymalnie. Chyba, że Filipiak obiecał mu górę pieniędzy na transfery, co jest w sumie możliwe, ale znając Filipiaka nie znajdzie do przełożenia w praktyce.

Inna sprawa, że to pewnie wyglądało tak od strony Probierza. Odchodzę z Jagi, bo mam kilka ofert zagraniczny, tam więcej zarobię i w ogóle mogę wypromować się do jeszcze większych klubów. No i odszedł z tej Jagi, po czym okazało się, że oferty zagraniczne zaczęły wygasać i zrobił się problem. Potem pokazała się na horyzoncie opcja przejęcia Śląska, ale Probierz wyczuł, że tam raczej wielkich pieniędzy nie ma i dalej ściąga się szrot typu Słowik, więc odpuścił stwierdzając, że nie ma co inwestować w to własnych pieniędzy. Zrobił się spory problem, a trafiła się Cracovia. Wybór w tym wypadku już ostateczny, ale i dobry. Klub przecież ze sporym potencjałem sportowym jak na naszą ligę już teraz, stabilna i pewnie wysoka pensja, pewnie obietnica Filipiaka na jeszcze większe wzmocnienie zespołu. Mając do wyboru bycie bezrobotnym, a trenowanie Cracovii, Michał wybrał to drugie. Tak bym to widział Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2017, 06:59 PM
Post: #5539
RE: Piłka nożna ogólnie
Dobrze pisze @Kubala,Propozycje zagraniczne nie wypaliły, a odchodząc z Jagi miał już je w głowie Probierz, kierunkiem miała być Grecja, po zakończeniu sezonu w ekstraklasie okazało się że jednak klub o którym myślał zrezygnował, no więc Probierz musiał
wybrać pomiędzy dwoma klubami z ekstraklasy żeby nie zostać bez roboty, wybór Cracovii a nie Śląska ostro mnie
zdziwił, Filipiak musiał mu nieźle dać w kieszeń za kontrakt z klubem z Krakowa. Gdy się okazały nići z tych zagranicznych
wojaży to myślę że Probierz troszkę żałował tej decyzji odejścia z Białegostoku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-06-2017, 08:50 PM
Post: #5540
RE: Piłka nożna ogólnie
To już kwestia jak kto rozumie wyzwania. Co jest trudniejsze do osiągnięcia? Utrzymanie Norwich czy mistrzostwo z Barceloną?
Dobry występ Jagi w LE czy np. top4 Ekstraklasy Cracovii?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 23 gości