Ankieta: Jak zakończy się rewanżowy pojedynek?
Kovalev KO
Ward PTS
Kovalev PTS
Ward KO
Remis
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ward vs Kovalev II
18-06-2017, 10:03 AM
Post: #131
RE: Ward vs Kovalev II
Najbardziej żałuje Gołota.

Żałuje ,że jego walki z Bowe nie sędziował Tony Weeks.

Szkoda, bo Andrzej miałby pas.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-06-2017, 11:47 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-06-2017 11:49 AM przez KrychuTMT.)
Post: #132
RE: Ward vs Kovalev II
Hahahaha , ale Andre sprawił mi radość. Nie ma nic lepszego niż widok stłuczonego komucha Big Grin. Szkoda, że Weeks przerwał w takim momencie, Andre mógł go jeszcze trochę pobijać i odesłać na Ural. Swoją drogą sowiet chyba niedługo zawita w cruiser, chyba męczy się z wagą . Co do Andre, liczę na unifikacje z Adonisem.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-06-2017, 12:44 PM
Post: #133
Bug RE: Ward vs Kovalev II
(18-06-2017 11:47 AM)KrychuTMT napisał(a):  Nie ma nic lepszego niż widok stłuczonego komucha
Jest - widok komucha stłuczonego w efektowny i przepisowy sposób.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-06-2017, 01:11 PM
Post: #134
RE: Ward vs Kovalev II
(18-06-2017 11:47 AM)KrychuTMT napisał(a):  Nie ma nic lepszego niż widok stłuczonego komucha

A ja mam czasem w tej sprawie "rozdarte serce"
Co lepsze.

Widok stłuczonego komucha ,czy czarnucha.

Abym nie miał wątpliwości mógłbyś podać gdzie jest ten Kowaliow w koszulce z "Che"?

Wtedy już bardziej "zaakceptuję" Warda
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-06-2017, 02:20 PM
Post: #135
RE: Ward vs Kovalev II
(18-06-2017 11:47 AM)KrychuTMT napisał(a):  Hahahaha , ale Andre sprawił mi radość. Nie ma nic lepszego niż widok stłuczonego komucha Big Grin. Szkoda, że Weeks przerwał w takim momencie, Andre mógł go jeszcze trochę pobijać i odesłać na Ural. Swoją drogą sowiet chyba niedługo zawita w cruiser, chyba męczy się z wagą . Co do Andre, liczę na unifikacje z Adonisem.

Tak jest. ! #TeamWard.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-06-2017, 04:31 PM
Post: #136
RE: Ward vs Kovalev II
Obejrzałem sobie właśnie powtórkę na Polsacie Sport Extra na drugim telewizorze w dużo lepszej jakości. Aż mi się smutno zrobiło. To jest jeden z największych wałków w boksie jakie widziały moje oczy. Aż ciekawy jestem czy Tony Weeks będzie bezkarny, co będzie oznaczać, że te ciosy były z góry zaplanowane i ustalone na linii Ward <-> sędzia <-> federacje, czy jednak zostanie zawieszony jak choćby sędzia punktowy walki Burnett - Haskins.

Ward jest dla mnie nikim, straciłem do niego cały szacunek, którego miałem bardzo dużo.

Ostatnia nocka zarwana na jakąkolwiek galę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-06-2017, 04:48 PM
Post: #137
RE: Ward vs Kovalev II
@RSC
[Obrazek: 6nrvvd.png]

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-06-2017, 05:18 PM
Post: #138
RE: Ward vs Kovalev II
Ward nauczył się tych ringowych trików od Hopkinsa, genialny zawodnik, ale tak samo jak wspomniany Kat przechyla szalę zwycięstwa nie przepisowo. Co nie zmienia faktu, że jest lepszym bokserem od Kovaleva.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-06-2017, 05:23 PM
Post: #139
RE: Ward vs Kovalev II
Mnie niesamowicie mierzi zachowanie internetu, już pomijając pojedynczych ludzi, ale portale bokserskie:

"Powtórki pokazały jednak, że ostatnie uderzenie - tak jak sygnalizował Kowaliow, rzeczywiście było poniżej pasa. Pozostał mały niesmak, ale Ward dziś wyglądał naprawdę bardzo dobrze..."
albo
"W ósmej odsłonie Amerykanin zamroczył "Krushera" mocnym prawym, później zadał kombinację ciosów na dół, po której sędzia ringowy Tony Weeks, chyba nieco przedwcześnie, przerwał walkę.
Kowaliow skarżył się, że rozstrzygające uderzenia były poniżej pasa, co częściowo potwierdziły powtórki. "

Jakie częściowo... Ludzie mają problem napisać, że Ward prezentował się lepiej, zamroczył rywala, prawdopodobnie by wygrał, ale samo zwycięstwo osiągnął przez ciosy poniżej pasa, a ringowy nawet nie liczył Kowaliowa przez co jest masa kontrowersji.

Weeks przynajmniej przeprosił: "- Przerwałem walkę, ponieważ Kowaliow nie bronił się. Gdybym widział, że to był cios poniżej pasa, nie zrobiłbym tego. Popełniłem błąd - skomentował doświadczony amerykański arbiter."

Duva złożyła protest.

Jeden Paulie mówi jak jest "- Dla mnie przerwanie walki było okropne - powiedział Malignaggi. - Pięściarze bywają w walkach "zranieni", ale to nie znaczy, że za każdym razem, gdy odczują cios, trzeba kończyć pojedynek.

- Kowaliow nie był aż tak "zraniony", żeby stopować walkę. To była typowa sytuacja, gdy facet w ringu jest trafiony, ale nie można za każdym razem w takim momencie kończyć walki. Do tego zawodnik musi być naprawdę "ranny", zwłaszcza w walce o mistrzostwo świata - tłumaczył swoje stanowisko popularny "Magic Man". - Dodatkowo Kowaliow mógł przecież wygrywać, na mojej karcie punktowej prowadził, wychodząc do ostatniej rundy.

- Według mnie Kowaliow faktycznie odczuwał ciosy Warda na korpus, ale wolałbym zobaczyć prawidłowe zakończenie walki. O co chodziło z tym przerwaniem? Nagle walka została zatrzymana, nie wiedziałem w ogóle co się dzieje. Sądziłem, że sędzia zauważył cios poniżej pasa. Ostatnią myślą, która by mi wówczas przyszła do głowy, to zakończenie pojedynku - przyznał Paul Malignaggi."

W sumie to w punkt komentarz, nic dodać nic ująć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-06-2017, 06:28 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-06-2017 06:28 PM przez RSC-2.)
Post: #140
RE: Ward vs Kovalev II
@KrychuTMT
Rzeczywiście.
Nigdy wcześniej nie zwróciłem na to uwagi.

Wydawało mi się że Kowaliow jest w ringu zawsze z różańcem , oraz ,że kiedyś skarżył się ,że gdy był amatorem to "ustrój" zawsze go "wydymał" bo mieli innego swojego faworyta chyba Beterbijewa.
A to przeczyłoby tezie ,że jest komuchem.

Ale noszenie na koszulce wizerunku Che Guevary wyjaśnia wszystko.

Bardzo dobrze że Ward go zlał. Nawet poniżej pasa mu się należało.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości