Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
11-06-2017, 05:30 PM
Post: #5491
RE: Piłka nożna ogólnie
O czym my gadamy... Przecież Robert strzela z przypadku. Te 5 bramek z Wolfsburgiem swego czasu to też zrządzenie losu. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-06-2017, 06:00 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-06-2017 06:15 PM przez Wietnam.)
Post: #5492
RE: Piłka nożna ogólnie
@Boks, no a jak według rsc to był czysty przypadek, jak i pamiętne 4 bramki w lidze mistrzów przeciwko Realowi,
w barwach BvB.

Przypadkowo też wpakował dla Bayernu 30 goli w tym sezonie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-06-2017, 06:46 PM
Post: #5493
RE: Piłka nożna ogólnie
Ew. zaraz będzie riposta, że tylko dostawia nogę. ;D
A prawda jest taka, że ustawiać też się trzeba umieć. Jak Milik się ustawia, to RSC po nim nie jedzie. Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-06-2017, 07:50 PM
Post: #5494
RE: Piłka nożna ogólnie
Przede wszystkim to ja nic nie piszę o grze i strzelaniu bramek przez Lewandowskiego w klubie.

Ja piszę o reprezentacji.

A w reprezentacji gra ostrożnie, zachowawczo bez zaangażowania na 100% aby jakaś przypadkowa kontuzja nie zatrzymała mu wpływu dużej gotówki z klubowej kasy na jego konto.

Przecież wiadomo ,że gdyby w reprezentacji w tym wieku złapał poważną kontuzję to traci miliony.

W historii polskiej piłki było wielu dobrych zawodników grających w mocnych klubach a w reprezentacji byli bardzo słabi.
Przecież nie zapomnieli jak kopie się piłkę.

Jedną z przyczyn był właśnie ten problem o którym piszę.

Sprawę pewnego razu bardzo jasno naświetlił i wyjaśnił Czerkawski.
Swój przyjazd na kadrę uzależnił od kilkudziesięciokrotnego podniesienia stawki ubezpieczeniowej.
Powiedział wtedy ,że wszystkie polskie związki sportowe płacą małe składki na kadrę i zawodnicy mający w klubach bardzo wysokie kontrakty tracą bardzo dużo w przypadku kontuzji na kadrze i dlatego wielu najlepszych zawodników nie będzie grało na 100%

I Lewandowski jest tego doskonałym przykładem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-06-2017, 08:57 PM
Post: #5495
RE: Piłka nożna ogólnie
To czy Lewandowski strzela czy nie strzela w swoim zagranicznym klubie szczerze mam to w dupie. Mnie interesuje Lewandowski wyłącznie w kadrze. A w kadrze od dłuższego czasu gra zajebiście, na pełnym zaangażowaniu - to zauważy nawet ślepiec, więc jeśli ktoś krytykuje go za ostatnie mniej więcej dwa lata gry w reprezentacji jest zwykłym hejterem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-06-2017, 09:02 PM
Post: #5496
RE: Piłka nożna ogólnie
@Martin

Swojej krytyki n ie oparłem na fikcji.

Powyżej podałem konkretne przykłady.

Oglądałeś mecz?

Więc napisz gdzie skłamałem .

A ja wtedy podam Ci minuty w których miały miejsce wydarzenia o których pisałem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-06-2017, 09:11 PM
Post: #5497
RE: Piłka nożna ogólnie
RSC
Ja już skończyłem ten temat.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-06-2017, 09:16 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-06-2017 09:17 PM przez RSC-2.)
Post: #5498
RE: Piłka nożna ogólnie
No widzisz?

Gdy chodzi o konkrety wtedy ...........................

Uznajmy ten temat za zakończony.

Ale gdyby ktoś nie zauważył akcji Lewandowskiego sam na sam z bramkarzem , czy wielu przypadków jego braku na polu karnym po dośrodkowaniach Grosika , oraz regularnych podań do przeciwnika przy przyjmowaniu piłki to mogę podać konkretne minuty meczu gdy wiele takich zdarzeń miało miejsce.

Ślepcom założę na nos okulary.
[Jednego mam już z głowy. Ze strachu skończył temat]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-06-2017, 12:10 PM
Post: #5499
RE: Piłka nożna ogólnie
Lewandowski nie grał super meczu, ale trzy bramki wpadły. To jest niesamowite, ale od 2 lat cały czas tak samo strzela karne i ma 100 % skuteczności.
Odpowiedz cytując ten post
12-06-2017, 12:21 PM
Post: #5500
RE: Piłka nożna ogólnie
Awans praktycznie już mamy, pytanie czy z pierwszego miejsca. Myślicie że na MŚ uda się trochę zamieszać? Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 17 gości