Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
10-06-2017, 07:29 PM
Post: #5481
RE: Piłka nożna ogólnie
Skład Polaków na dzisiejszy mecz z Rumunią:

Szczęsny - Piszczek, Cionek, Pazdan, Jędrzejczyk - Mączyński, Linetty - Błaszczykowski, Zieliński, Grosicki - Lewandowski

Za pauzującego Glika - Cionek, zmiana tez dość nieoczekiwanie w bramce, za Fabiańskiego - Szczęsny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-06-2017, 10:37 PM
Post: #5482
RE: Piłka nożna ogólnie
Rumuni rozpykani, nie licząc ostatniego kwadransa to zagraliśmy tak jak trzeba czyli jak zdecydowani faworyci tej grupy. Zieliński, czapki z głów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-06-2017, 11:37 PM
Post: #5483
RE: Piłka nożna ogólnie
Mamy super kadrę. Do 3:0 mecz idealny. Potem słabiej, ale z kontrolą wydarzeń na boisku. Rewelacyjny środek pomocy, najlepszy mecz w kadrze Mączyńskiego, dobry Cionek (ewidentnie stoper nr 3 w kadrze po Gliku i Pazdanie). No i oczywiście Lewandowski. Tu nie są tylko wyniki, ale i atrakcyjny styl gry.

Dożyliśmy czasów, w których można być dumnym z reprezentacji. A w składzie są gwiazdy, nie boję się tego napisać, światowego formatu. Brakuje tylko sukcesu na miarę 1974 lub 1982 roku. Choć ćwierćfinał EURO 2016 to najlepszy wynik kadry od 1986 roku. Na mundialu w Rosji (awans to tylko formalność) możemy nawiązać do pięknych tradycji polskiej piłki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-06-2017, 10:27 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-06-2017 10:30 AM przez RSC-2.)
Post: #5484
RE: Piłka nożna ogólnie
Najsłabszym zawodnikiem w tym meczu był Lewandowski.

1.Regularnie nie nadążał za Grosickim i nie zamykał jego akcji na polu karnym.
Po trzech takich akcjach, gdy na polu karnym nie miał kto dobić dośrodkowania Grosickiego , Nawałka powinien zdjąć Lewandowskiego i posadzić go na ławie, a nawet na trybunach.

2.Fatalne przyjęcie piłki. Piłka „odbijała” mu się od nogi i do tego na taką odległość i w takim kierunku ,że prawie zawsze przejmował ją przeciwnik. Czy Nawałka jest ślepy i tego nie widzi?

3. Podanie piłki. Większość jego podań to trafienie w przeciwnika. Lewandowski miał w tym meczu największą ilość strat piłki.




Do tego dochodzą jego prostackie gesty pod publikę i „rozmowa migowa” z żoną na trybunach poprzez pokazywanie sobie serduszek i całusków.
On jest „pusty”jak beczka po kapuście kiszonej.
Do tego dochodzą te jego „gwiazdorskie” uwagi w stosunku do innych zawodników kadry jak gdyby był drugim trenerem , lub grającym trenerem.
Zwłaszcza ,że niektórym zawodnikom z naszej kadry to on może piłki nosić na trening ,a nie pouczać ich odnośnie gry.

Jedyne co zrobił prawidłowo to strzelona bramka z gry i wykonanie rzutów karnych.
Ale do takich prostych zagrań nie trzeba wirtuoza.
Równie poprawnie mając piłkę „na tacy” zrobiłby to Fidziukiewicz ,czy Goncerz , albo nawet mój dziadek.


Celebrytom mówimy” nie” dla kadry.
Nam potrzeba piłkarzy.
Takich jak Zieliński, Grosicki ,Błaszczykowski.
Lewandowski powinien zwracać się do nich „Pan Piłkarz” mówiąc to „dużymi literami” i na stojąco.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-06-2017, 10:38 AM
Post: #5485
RE: Piłka nożna ogólnie
XD
Dobra pasta
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-06-2017, 03:11 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-06-2017 03:12 PM przez Wietnam.)
Post: #5486
RE: Piłka nożna ogólnie
Daj już spokój rsc z tym hejtem na Lewego, gdyby nie on
mieli byśmy teraz o połowę punktów mniej.

To już się robi passe z twojej strony.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-06-2017, 03:46 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-06-2017 03:48 PM przez RSC-2.)
Post: #5487
RE: Piłka nożna ogólnie
To nie jest hejt tylko zdrowa ocena tego co działo się na boisku.

Gdyby nie Lewandowski mielibyśmy nie tylko więcej punktów , czyli komplet ,ale także więcej strzelonych bramek.
Patałach zmarnował tyle 100% sytuacji ,że tylko Włodarczyk był lepszy od niego w marnowaniu setek.
[Zresztą na temat Włodarczyka i jego marnowaniu szans. krążyły anegdoty. Podobnie było z Lewandowskim na początku jego kariery w Niemczech, gdy Bild zamieścił "rysunek" jak Lewandowski załatwia się obok "muszli" i dopisek "nawet do ubikacji nie potrafi trafić".

Ale wróćmy do meczu z Rumunią

Chyba wszyscy widzieli jak Lewandowski znalazł się sam na sam z bramkarzem.

I co?

Tak zachowuje się ponoć "światowa gwiazda" piłki?

Bramkarz Rumuni wyciągnął mu piłkę jak juniorowi, a Lewandowski zmieszany zaczął rżnąć głupa ,że niby myślał ,że jest spalony.
Tak pod bramką zachowują się tylko niedojrzali piłkarze.

Ale wazeliniarze oczywiście tego nie widzieli.
Jedynie Hajto zwrócił na to uwagę , bo Borek oczywiście był wtedy ślepy.

Przez tego celebrytę wykreowanego przez wazeliniarzy polska reprezentacja traci bardzo dużo.
Przez niego nie było sukcesu na Euro.

Zobaczymy jak będzie w Rosji.
Mamy drużynę jak nigdy ,którą strać na spektakularny sukces większy niż w 1974 czy w 1982 roku.
Ale czy ten pseudonapastnik znowu czegoś nie zawali?

Zobaczymy.
Jeżeli będzie inaczej to wszystko "odszczekam"
Ale na razie jest tak jak napisałem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-06-2017, 04:12 PM
Post: #5488
RE: Piłka nożna ogólnie
@Wietnam
Nie karm trolla.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-06-2017, 04:22 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-06-2017 04:28 PM przez RSC-2.)
Post: #5489
RE: Piłka nożna ogólnie
(11-06-2017 04:12 PM)Martin napisał(a):  @Wietnam
Nie karm trolla.


A dlaczego?

Boisz się że prawda którą piszę jest zbyt brutalna dla Twojej ślepoty?

Jestem wystarczająco dobrze "nakarmiony" aby pisać jak na Naczelnego Trolla Forum przystało.
Nie potrzebuję niczyjego impulsu aby pisać na tym forum.
Wszyscy jak jeden możecie dodać mnie do ignorowanych a ja i tak będę pisał bo to forum czytają także Ci ,,którzy tu nie piszą a zgadzają się z moją opinią , która nie jest całkiem odosobniona co widać w komentarzach na innych stronach internetu.

Tylko tutaj panuje "zaćma" albo "jaskra"


Udowodnij mi ,że to co napisałem na temat Lewego jest nieprawdziwe.

Nie masz argumentów i dlatego najprościej napisać "nie karm trolla"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-06-2017, 04:53 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-06-2017 05:22 PM przez Martin.)
Post: #5490
RE: Piłka nożna ogólnie
RSC
Bede pisał co mi sie podoba. Tam gdzie piszesz z sensem i na temat bede cie chwalił, a tam gdzie hejtujesz i trolujesz bede cie ganił .

Podobnie traktuje Lewandowskiego. Przez długi czas byłem zniesmaczony grą Lewego w kadrze. Jednak od mniej wiecej dwóch lat Robert to nasz najlepszy zawodnik, klasa sama w sobie. Jak nie idzie to pojawia sie i strzela bramki. Tak samo gra ostatnio Ronaldo niby go nie ma ale to on rozstrzyga często losy spotkania. Gdyby przestrzelił wczoraj te dwa karne i nie trafił tej pięknej główki i zremisowalibyśmy lub przegrali z Rumunią to twój wpis miałby jeszcze jakiś sens, a tak to po raz kolejny w temacie Lewandowskiego się ośmieszasz i wykazujesz ślepotą którą zarzucasz innym. Ogarnij sie chłopie, tak jak to zrobił Lewy w reprezentacji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości