Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
24-05-2017, 08:42 AM
Post: #5391
RE: Piłka nożna ogólnie
Hiszpański AS opublikował 11-tkę największych rozczarowań sezonu 2016/17, znalazł się w niej Grzegorz Krychowiak.

Bramkarz: Claudio Bravo (Manchester City)
Obrońcy: Serge Aurier (PSG), John Stones (Manchester City), Skhodran Mustafi (Arsenal), Lucas Digne (Barcelona)
Pomocnicy: Grzegorz Krychowiak (PSG), Paul Pogba (Manchester United), Renato Sanches (Bayern Monachium)
Napastnicy: Jese (PSG/Las Palmas), Gabriel Barbosa (Inter Mediolan), Nicolas Gaitan (Atletico Madryt)

Finał Ligi Europejskiej już dziś. Ajax tak czy siak zagra w el. do LM a ich zwycięstwo będzie co najwyżej przyjemną niespodzianką bo chyba nikt tam nie liczył na zdobycie europejskiego trofeum. Manchester ma na sobie większą presję bo ten mecz zdefiniuje cały sezon - albo to będzie klapa na całej linii, albo uratowanie sprawy i awans do LM.
Jednocześnie Manchester może zostać piątym zespołem (po Bayernie, Chelsea, Juventusie i właśnie Ajaksie), który zdobędzie trzy najważniejsze europejskie trofera (Puchar Europy/Ligę Mistrzów + Puchar UEFA/Ligę Europejską + Puchar Zdobywców Pucharów).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-05-2017, 09:03 AM
Post: #5392
RE: Piłka nożna ogólnie
Ajax vs MU
Dwie marki, które nie odnoszą ostatnimi czasy takich sukcesów jak kilka czy kilkanaście lat temu. Faworytem chyba jednak Manchester ale to jest finał i wszystko jest możliwe.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-05-2017, 12:37 PM
Post: #5393
RE: Piłka nożna ogólnie
Mam nadzieję że dzisiaj te trofeum unieśiemy w górę, będzie to ważne europejskie trofeum. Może ma mniejszy prestiż
od ligi mistrzów nie ulega to wątpliwości, ale byłoby pierwszym trofeum w Europie od 2008 roku i zwycięstwa w lidze
mistrzów przeciwko Chelsea.

Byłby to też duży zastrzyk gotówki, tu chodzi u kase w Champions league. Sam udział w Lidze Mistrzów gwarantuje dochody
rzędu kilkudziesięciu milionów euro. Manchester United walczy jednak o utrzymanie warunków swojej umowy sponsorskiej z Adidasem. Obecnie United otrzymują rocznie 88 milionów euro od Adidasa. Jeżeli jednak drugi rok z rzędu Czerwonym
Diabłom nie uda się wystąpić w Champions League, kwota ta ulegnie zmniejszeniu o 30%, czyli prawie 27 milionów euro.

Dotychczasowy udział w Lidze Europy pozwolił zarobić Manchesterowi United w tym sezonie około 40 milionów euro. Wygrana w finale zapewni dodatkowych dochód w wysokości 6,5 miliona euro.

Ajax Amsterdam to mocna ekipa, końcòwke sezonu w Eredivisie mieli bardzo mocną, w ostateczności o punkt przegrali mistrza
z Feyenoordem, ta ekipa jest bardzo młoda, średnia wieku 21 lat, kapitalne indywidualnośći, naprawdę większość tych zawodników
widział bym spokojnie w kadrze United. Dolberg, Traore, Younes, Klassen, Sanchez, to już jest wysoki poziom a będzie klasa
światowa.

Czeka nas ciężki mecz, to jest finał tu nie odpuszcza nawet Dnipro Dniepropetrowsk jak pamiętamy spotkanie z Sevillą u nas
w Warszawie. Stawiam jednak na niewielką wygraną Diabłów, 1:0 czy 2:1. Festiwalu bramek się nie spodziewam, obie ekipy
dysponują bardzo mocnymi liniami defensywynymi, pierwsza połowa to mogą być szachy i nuda.

GG Man United.

Transmisja finału przypominam w tvp 1 od godz 20:20 studio.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-05-2017, 01:06 PM
Post: #5394
RE: Piłka nożna ogólnie
Ja właśnie liczę na mega mecz. Pomijając finał Juve-Barca, to w ostatnich 6-8 latach zdecydowanie lepiej oglądało mi się LE bo tu jest mniejsza kalkulacja i radosny futbol,a wyniki są wysokie.

Szczerze to stawiam, że padnie powyżej 4 goli, a wydaje mi się, że będzie jakieś 4:2 Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-05-2017, 02:57 PM
Post: #5395
RE: Piłka nożna ogólnie
(24-05-2017 12:37 PM)Wietnam napisał(a):  Mam nadzieję że dzisiaj te trofeum unieśiemy w górę,

Uniesiemy?

Z kim go uniesiesz?

Zagrasz dzisiaj w finale?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-05-2017, 03:30 PM
Post: #5396
RE: Piłka nożna ogólnie
@Rsc tak potocznie mówią fani swojej drużyny, ty nie jesteś fanem żadnej ekipy i tego określania nie znasz.......
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-05-2017, 03:40 PM
Post: #5397
RE: Piłka nożna ogólnie
Teraz rozumiem.

A już miałem nadzieję że pisze tu któryś z piłkarzy Ajaksu lub United.
Taka znajomośc nawet "internetowa" byłaby dla mnie czymś.
A tu tylko fan.

A chociaż bilet masz wykupiony?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-05-2017, 03:43 PM
Post: #5398
RE: Piłka nożna ogólnie
Wstęp do Pubu wolny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-05-2017, 03:50 PM
Post: #5399
RE: Piłka nożna ogólnie
Rozczarowałeś mnie.
Nie będziesz na trybunach?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-05-2017, 04:28 PM
Post: #5400
RE: Piłka nożna ogólnie
Na świecie fanów MU.United jest kilkaset milionów czy każdy wejdzie dzisiaj na stadion w Sztokholmie ?
Odpowiedz krótko tak czy kur×× nie ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości