Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polsat Boxing Night VII - Gdańsk 24.06.2017
16-05-2017, 02:26 PM
Post: #21
RE: Polsat Boxing Night VII - Gdańsk 24.06.2017
Cytat:Ale na wypłatę trzeba się dorzucić. Pomożecie?

Być może, chociaż jeszcze zdecydowany nie jestem.

Cytat:Serio Ewa tutaj zaboksuje? W sumie jest na tyle mocna i dobra, że może boksować dwa razy w miesiącu. Mam nadzieję że Różowa Puma pokaże pazur i udowodni, że walka sprzed kilku dni nie była pozytywnym wypadkiem przy pracy, ale oznacza przeistoczenie się ze stylu Klinczutsu and Pontonido w kogoś za kogo nie będzie wstyd w walce o mistrzostwo świata.

Podczas gali w Częstochowie Grabowski mówił, że Brodnicka może walczyć na PBN o pełnoprawne mistrzostwo WBO z jakąś Niemką, która jest w posiadaniu tego paska. Szanse ponoć są spore.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-05-2017, 03:04 PM
Post: #22
RE: Polsat Boxing Night VII - Gdańsk 24.06.2017
Gala jest niezła, ale tylko niezła. Niby nie ma za bardzo na co narzekać, ale też jakiegoś wypasu nie ma. Obecnie na karcie nie ma żadnego pojedynku z podtekstem, który jakoś elektryzowałby kibiców. Jest za to cała masa solidnych zestawień, a największym plusem całej imprezy jest to, że w jednym miejscu można zobaczyć sporo naszych topowych pięściarzy. Na plus, choć to akurat mnie osobiście ani trochę nie interesuje, można Borkowi zapisać to, że stara się dość profesjonalnie promować wydarzenie, przez co może przekonać sezonowych kibiców.

PPV na pewno nie wykupię, bo po prostu nie uważam, by wydarzenie było jakoś wybitnie intrygujące. Jeśli w okolicy nie będzie żadnych ciekawych koncertów, czy innych interesujących wydarzeń, tak może przejdę się do pubu popatrzeć na PBN. Uważam np. że gala Włodarczyk vs Gevor nie jest o wiele gorsza niż ta odsłona PBN.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-05-2017, 09:42 PM
Post: #23
RE: Polsat Boxing Night VII - Gdańsk 24.06.2017
Who's the fuck Brian Howard?

I to ma być najlepszy PBN w historii?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-05-2017, 09:55 PM
Post: #24
RE: Polsat Boxing Night VII - Gdańsk 24.06.2017
Zgadzam się Who is this fucking Howard?. No Name.

Cutuje post z głównej : Chłop 37 lat w 2010 zaczął karierę Smile żeby w 2012 przerwać na 3 lata ? no i ponownie się odrodził Smile no ale chociaż wygląda groźnie Smile

A rywalka Brodnickiej, no ja jebu...... 10 porażek. Nie wygrała nigdy z zawodniczką o dodatnim rekordzie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-05-2017, 10:37 PM
Post: #25
RE: Polsat Boxing Night VII - Gdańsk 24.06.2017
Panu Borkowi już dziękujemy...może miał dobre chęci ale...robi się ta gala w niektórych miejscach po prostu śmieszna.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-05-2017, 10:50 PM
Post: #26
RE: Polsat Boxing Night VII - Gdańsk 24.06.2017
Kojarzę tego Howarda tylko z tego, że dłuższy czas figurował w czołówce cruiserów USA w Boxrecu (co wielką sztuką nie jest i nigdy nie było). Przejrzałem sobie parę jego walk na YT i wydaje mi się, że jego zalety to mocny cios i niezła praca nóg. Poza tym bardzo chaotyczny siepacz. Atak oparty na zamachowych sierpowych i cepach, obrona na balansie, często z rękoma na jajach. Tylko 2 razy boksował dłużej, niż 4 rundy. Łatwy łup dla Głowackiego przy zachowaniu elementarnej ostrożności w początkowych rundach. W sumie i tak lepszy rywal, niż oczekiwałem.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-05-2017, 08:23 AM
Post: #27
RE: Polsat Boxing Night VII - Gdańsk 24.06.2017
Rywalka Brodncikiej trzy razy startowała do mistrzowskiego pasa więc jakieś tam obycie ma Wink
A tak serio to cudów się nie spodziewałem skoro Ewa dopiero co boksowała.

Jak idzie o rywala Głowackiego - będzie dobra walka. Rywal idący do przodu, lubiący wymiany - ktoś taki dla Krzysztofa pasuje bardzo dobrze, więc powinny być iskry i wygrana przez nokaut Polaka.

Ogólnie powiem Wam, że tak idąc od undercardu w górę to najlepiej prezentują się pierwsze cztery walki, a raczej wydaje mi się że pierwsze cztery pojedynki dadzą więcej emocji niż cztery "główne".
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-05-2017, 12:55 PM
Post: #28
RE: Polsat Boxing Night VII - Gdańsk 24.06.2017
Podsumowując:
> Różowa Puma vs Marisol Reyes
Mnie ta walka nie interesuje.
> Dąbrowski vs Talarek
Bardzo dobre zestawienie, choć atrakcyjne raczej dla hardkorowych kibiców. Powinna być dobra, zacięta i emocjonująca walka.
> Wierzbicki vs Tlatlik
Starcie pomiędzy dwoma prospektami, więc jak najbardziej okej.
> Balski vs Meroro
Ciekawe zestawienie, w którym prospekt będzie musiał rozgryźć cwanego weterana.
> Sulęcki vs Jerkic
Fajnie zobaczyć Sulęckiego, ale jego rywal to no - nejm.
> Masternak vs Siłłach
Starcie dwóch techników. Zapowiadają się bokserskie szachy. Podoba mi się to zestawienie.
> Głowacki vs Howard
Typowa walka na przetarcie.
> Adamek vs Haumono
Ten pojedynek mnie nie interesuje.

PBN miało być w zamyśle świętem boksu, podczas którego kibice obejrzą zacięte walki, w których nie ma wyraźnych faworytów. Ta gala nie jest zła, ale też nie jest dobra. Myślę, że walki nie wychodzą swoim ciężarem gatunkowym poza to, co jest serwowane na galach Wasyla, czy Tymexu, tyle że w jednym miejscu zobaczymy nagle sporo topowych polskich bokserów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-05-2017, 02:42 PM
Post: #29
RE: Polsat Boxing Night VII - Gdańsk 24.06.2017
Jak zdrowie da i będzie szybkość to to może być dobra gala. Może zobaczymy trochę amerykańskiej szkoły boksu na naszym krajowym podwórku.

Tak naprawdę wymienić rywali Adamkowi (choćby na Wacha, albo zestawić innych dwóch Polaków z HW) i Sulęckiemu i byłoby okej.

Ogólnie gala to takie szkolne 4, ze względu na to że PBN powinno kosić krajową konkurencję, to takie 3+.

Chyba jednak zadowolę się artykułami z głównej i odpuszczę oglądanie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-05-2017, 04:21 PM
Post: #30
RE: Polsat Boxing Night VII - Gdańsk 24.06.2017
Bardzo dobra gala i patrząc na promocje Mati Borek i Saint Tomasz rozjebią bank z PPV Big Grin.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: