Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Travis Kauffman vs Amir Mansour / Z piątku na sobotę 18/03/17
14-03-2017, 03:08 AM
Post: #1
Travis Kauffman vs Amir Mansour / Z piątku na sobotę 18/03/17
[Obrazek: 7653412_kauffman-mansour_1.jpg]

Amerykanie od dłuższego czasu mają ze sobą na pieńku. Wielokrotnie zaczepiali się w wywiadach i mediach społecznościowych. Teraz w końcu skrzyżują rękawice. Zapowiada się doby pojedynek. Młodość czy doświadczenie i siła fizyczna wezmą górę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-03-2017, 11:57 AM
Post: #2
RE: Travis Kauffman vs Amir Mansour / Z piątku na sobotę 18/03/17
Wydaje mi się, że od kilku walk Mansour jest lekko schyłkowy ze względu na wiek (niedługo 45 lat). Kauffman natomiast jest teraz w optymalnym wieku i formie. Dlatego stawiam na jego zwycięstwo, choć oczywiście wyniku odwrotnego też wykluczyć nie można. Na tej samej gali powróci na ring Steve Cunningham, który zmierzy się z Felipe Romero, niegdyś przyzwoitej klasy pięściarzem, ale od paru lat journeymanem łapiącym walki jak się da od półciężkiej po ciężką i często przegrywającym przed czasem. Cunningham nie powinien mieć z nim żadnego problemu.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-03-2017, 03:45 PM
Post: #3
RE: Travis Kauffman vs Amir Mansour / Z piątku na sobotę 18/03/17
Kauffman jest w optymalnej formie?? Mnie zastanawia, że z Arreolą był taki spasiony, a z Tony Grano wręcz chudy. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-03-2017, 05:52 PM
Post: #4
RE: Travis Kauffman vs Amir Mansour / Z piątku na sobotę 18/03/17
(14-03-2017 03:45 PM)BOKS napisał(a):  Kauffman jest w optymalnej formie?? Mnie zastanawia, że z Arreolą był taki spasiony, a z Tony Grano wręcz chudy. Wink
Walka z Grano to zamierzchła historia (2009). Od ponad 5 lat Kaufmann ma bardzo niewielkie wahania wagi, która chyba jest optymalna, bo jest skuteczny i wygrywa. 107-108 kg przy wzroście 191 cm to wprawdzie dość dużo, ale niższy o 3 cm Hammer ważył ostatnio 120 kg i też wypadł dobrze w pojedynku z Price'em. Walka bokserska to nie pokaz kulturystyczny, a wygląd nie boksuje.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-03-2017, 07:55 PM
Post: #5
RE: Travis Kauffman vs Amir Mansour / Z piątku na sobotę 18/03/17
W końcu nadrobiłem walkę. W dobrej jakości jest do obejrzenia tutaj.

Bardzo zaskakująca i dość ciekawa walka. Zaskoczyło mnie przede wszystkim to, że w początkowych rundach to Kauffmann był bardziej aktywny a w końcówce Amir. Według moich przewidywań miało być na odwrót. Amir miał dobrze zacząć a w końcówce spuchnąć. Tymczasem w ringu to się wydawało, że to Mansour jest młodszy przynajmniej o 10 lat od Kauffmanna. Zasłużone zwycięstwo Amira.

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-03-2017, 09:28 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-03-2017 09:29 PM przez Wit.)
Post: #6
RE: Travis Kauffman vs Amir Mansour / Z piątku na sobotę 18/03/17
(21-03-2017 07:55 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  W końcu nadrobiłem walkę. W dobrej jakości jest do obejrzenia tutaj.

Bardzo zaskakująca i dość ciekawa walka. Zaskoczyło mnie przede wszystkim to, że w początkowych rundach to Kauffmann był bardziej aktywny a w końcówce Amir. Według moich przewidywań miało być na odwrót. Amir miał dobrze zacząć a w końcówce spuchnąć. Tymczasem w ringu to się wydawało, że to Mansour jest młodszy przynajmniej o 10 lat od Kauffmanna. Zasłużone zwycięstwo Amira.

Myślę, że jakby u Mansoura dokonano tego zabiegu, co na kolonii nigeryjczyków sprowadzanych do Polski, to mało kto by się połapał, że ma faktycznie tyle lat na karku i można by mu było spokojnie te -10 wpisać do papierów. Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: