Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Fight Night Champion
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Witam.
Niedawno kupiłem sobie wreszcie konsolę PS3, a wraz z nią ostatnią odsłonę symulacji boksu od EA, czyli Fight Night Champion. Nie ma się tu co rozpisywać czym jest ta gra, bo większość pewnie ją kojarzy. Jeśli kogoś to interesuje, moje zdanie na jej temat możecie poznać tutaj:Pytanie brzmi, czy jest na forum ktoś kto chciałby zawalczyć przez sieć? Jeśli tak, dajcie znać : ).
Świetna recenzja! jak profesjonalista. Aż chciałoby się słuchać dalej. Jestem mega fanem gier z serii Fight Night aczkolwiek konsoli nie posiadam... żal serce ściska, że EA nie wprowadziło na rynek wersji PC.
Dzięki, miło to słyszeć z ust kogoś kto robi tak świetne filmy o tematyce bokserskiej : ).
Chętnie bym zagrał, ale posiadam niestety modem przenośny (blueconnect), więc nie ma szans ;/.
Wideorecenzje... To coś, co planowałem robić na mojej stronie, ale nigdy na to się nie odważyłem. Z prostej przyczyny - nie każdy posiada odpowiednią charyzmę i dykcję, by coś takiego porządnie zrobić. Ja jestem po prostu na to za słaby. W związku z tym pozostało to tylko sferą niezrealizowanych planów.

Stąd składam olbrzymie wyrazy szacunku widząc wideorecenzje robione naprawdę fajnie.

A 1:49 - super moment w tej wideorecenzji z tematu, świetnie to obmyśliłeś Big Grin
@Splint3rPL
Mógłbyś mi opowiedzieć coś o tym legacy mode?
Mogę wybrać Haye'a i poprowadzić go przez karierę? Tak to działa?
Tak, możesz wybrać Haye'a i poprowadzić go przez karierę, z tym że oczywiście nie jest to jego autentyczna kariera. Sam dobierasz przeciwników itd. Mi więcej radości dawała gra bokserem stworzonym przeze mnie. Można mu wybrać styl poruszania się po ringu, sposób trzymania grady, jego typ (puncher, swarmer itd). Według mnie w Legacy Mode takie rozwiązanie jest przyjemniejsze : ). Zaczyna się od amatorstwa, potem przejście na zawodowstwo i dość długie wspinanie w rankingach. A walki bywają trudne, bo nasz bokser początkowo nie ma zbyt wysokich statystyk.
A walczymy pnąc się w rankingach z prawdziwymi zawodnikami odwzorowanymi?
Póki co w Legacy Mode stoczyłem z 10 walk, więc wciąż jestem dość nisko w rankingu. Na moim poziomie nikogo autentycznego jeszcze nie widziałem. Może prawdziwi zawodnicy są w czołówce, a może nie ma ich wcale. Nie jestem w stanie na to pytanie odpowiedzieć.
Mimo to dziękuję.
Powiedz mi jeszcze na potwierdzenie. Walczy się "z komputerem", nie online?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Przekierowanie