Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Reszta walk na Ergo Arenie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
No ale jeśli Szpilkę usadził ktoś taki jak Saulsberry, a czysto trafiał Basile, to tym bardziej może to zrobić Zimnoch. Poza tym już raz się zmierzyli ( na turnieju im. Feliksa Stamma ) i lepszy był Krzysztof.

PS: Szpilka nie pokonałby nawet 17-letniego Kliczki obudzonego o 3 rano na wakacjach.
@Pakman
Do tego można dodać, że 40 letni,wolny, McCline złamał mu szczękę ( przez przypadek, ale kto wie czy w walce z Zimnochem Artur przez przypadek nie otworzy na chwilę szczęki)
Dobra, wychodzę. Antyszpila ciąg dalszy. Aż się czytać nie chce.

P.S.: Szpilka ma pitbulla. To taki agresywny pies, ale ten Artur jest nieodpowiedzialny.
@Jerome
Dlaczego zaraz nieodpowiedzialny... pitbull to pies jak każdy inny, ważne, żeby potrafiło się go wychować a będzie łagodny jak jamnik. Najważniejsze jest to żeby małych dzieci nie zostawiać z takimi psami a z tego co wiem Artur takowych jeszcze nie ma.
@Jerome

Nie chcę wyjść na jakiegoś hejtera, ale Szpilka całym swojem zachowaniem mnie po prostu denerwuje. Chisora przynajmniej prezentuje umiejętności na światowym poziomie. Artur to taki polski Manuel Charr tylko mniej pomysłowy.
@AdamekFightPL
Naprawdę myślisz, że chciałem abyś się do tego odnosił? -_-

@Pakman
Ja w żadnym wypadku Artura nie bronię. Zachował się źle, nawet jak na "badboya". Po prostu są pewne granice, zasady i tyle. Rozumiem bójkę ewidentnie sprowokowaną a tu taki cyrk że nie wiadomo kto zaczął, kto coś powiedział itd. Denerwuje mnie natomiast totalna jazda po Arturze. Rozumiem analogię do Chisory i popieram ale nie widzisz, że w ten sposób Szpila jest na ustach wszystkich zainteresowanych i na tym mu zależy? Bądź co bądź jego plan się realizuje sam ;]
@Jerome

Pewnie masz rację, ale ta uwaga może się obrócić przeciwko niemu. Charr też był na ustach wszystkich przez jakiś czas, a potem wszyscy się z niego śmiali. Ze Szpilką może być podobnie.
Undercard ciekawy i jak na Polskie realia będzie dużo się działo.

Brakuje mi tutaj Proksy, ale on szybko nie zawalczy w Polsce...
(08-01-2013 09:12 PM)AdamekFightPL napisał(a): [ -> ]Artur przez przypadek nie otworzy na chwilę szczęki)
Już on do Zimnocha zbyt wiele razy szczękę otwierał niepotrzebnie Smile
Nie najgorsza gala ale trochę mnie zawiodły walki Sęka i Głażewskiego. Nie mogli im dać chociaż jakiegoś boksera? Stanęli na ulicy, podeszli do pierwszego lepszego "damy ci 2 tyś za walkę z Sękiem" i mają przeciwnika... Skoro to ma być PPV to powinni skonfrontować ich ze sobą a nie dawać im bumów do obicia.

Mówi się, że ani Adamek ani Jones Jr nie byli warci PPV. A co powiedzieć o tym? Zarabiając miliony i tak bym nie zapłacił za tą galę
Stron: 1 2 3
Przekierowanie