Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Łukasz Janik
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Po paromiesięcznej przerwie na ring powraca jeden z najlepszych polskich pięściarzy boksujących w CW Łukasz Janik.
5 grudnia wystąpi na gali w kopalni Soli w Wieliczce - i to jest dobra informacja. Zła jest jednak taka, iż nie wiadomo kto będzie jego przeciwnikiem.

Po świetnej walce z Afolabim wydawało się, że jego kariera nabierze rozpędu, ale nic z tych rzeczy. Szkoda by marnował czas bo wydaje mi się, że stać go na wiele. Być może jest nawet lepszy niż Głowacki. Mam nadzieję, że po przetarciu w Wieliczce promotorzy załatwią mu jakąś ciekawą walkę bo na to po prostu zasługuje.
To walka o EBU-EU nie wypaliła ?
No właśnie nie wiem, niby został wyznaczony do walki o pas EBU-EU a tu walka w Wieliczce...
Podobno ostatecznie rywalem Łukasza w Wieliczce będzie Argentyńczyk Raul Sanchez. Jednak co chwila padają nowe nazwiska, coś tam nawet była wzmianka o Palaciosie, ale temat już nieaktualny.
Janik domaga się Masternaka, ale ten ma w piątek walczyć z Mormeckiem. Ja byłbym ciekawy ich rewanżu.
Jeśli Janik zaprezentuje w ewentualnej walce z Masternakiem podobną formę jak w pojedynku z Afolabim to ma duże szanse na wygraną. Naprawdę od ich pierwszej walki Janik zrobił całkiem spory postęp, a Masternak cofnął się w rozwoju. Wydaje mi się też, że Łukasz przewyższa Mastera ambicją i sercem do walki. Musi jednak dostawać lepszych rywali, bo od pojedynku z Brytyjczykiem brakuje mu poważnych wyzwań w wymiarze sportowym.
Rozmawiałem wczoraj z Michałem Cieślakiem, który ma ciśnienie na walkę z Janikiem, dziś na boxing.pl wrzucę zapis całej rozmowy. Kto wie, może kolejna PBN z walką Janik vs Cieślak?
Dzisiaj też walczy Janik?
___________________________
Tak, widzę że tak z Franco Raulem. Wiecie może o której?
Dzisiaj, ale później Wink
Nawet nie oglądam. I tak miałem wątpliwości czy warto, ale po tym jak wydymali Szota odpuściłem zupełnie Smile
Bardzo słaba walka Janika. Na półmetku walki miałem remis, a ponadto w trzeciej rundzie Łukasz był na skraju KD. Ani obrony, ani ognia dzisiaj nie było. On chyba potrzebuje wyzwań, bo dwa ostatnie jego pojedynki, z średniakiem i journeymanem, były słabe.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Przekierowanie