Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Łukasz Janik
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Hehehe Janik nie pali się do walki z Czakijewem. Jakoś mu się nie dziwię. Wink Ale twierdzi, że w ciągu roku może być na taką walkę gotowy.

http://wideo.przegladsportowy.pl/wideo,j...,1060.html
Gali nie widziałem, ale jeżeli Janik faktycznie męczył się z tym grubaskiem Sanchezem to bardzo źle to o nim świadczy. Pozytywnie trzeba natomiast ocenić wygraną Szeremety, bo Yebes to całkiem solidny pięściarz.
Słabo to wyglądało. Wyczucie dystansu i precyzja na dramatycznym poziomie. Przecież ten pocieszny latynos bez trudu unikał większości ciosów Janika, a ruszał się jak wóz z węglem. Do tego w trzeciej rundzie "Lucky Look" w tarapatach..

Przeciwnik niemal sam wchodził Łukaszowi na ciosy, gdy szedł z ciosem, to kompletnie się odsłaniał, a nogi zostawały metr za nim - przycelować mocnym prawym i byłoby KO. Przeciętny występ po wątpliwym nokaucie. Janik wydaje się jednak ogarniętym, inteligentnym gościem i wie co ma poprawić, fajnie przemawiał po walce.
A jak uważacie, realna jest walka z Czakijewem? Czy rok czasu wystarczy Janikowi aby się do niej dobrze przygotować?
Wllku, ja tego nie widzę zupełnie. Myślę, że jakby Czakijew zastosował taktykę z walki z Włodarczykiem, Janik powtórzyłby wyczyn Pawła Kołodzieja. Inna sprawa, że Łukasz ma tak, że im lepszy rywal tym lepiej walczy. Więc może na to warto by liczyć w takiej potyczce.
Czy wystarczy rok? Ja myślałem, że ten będzie przełomowy. A jest krok w tył. Dwie walki, dwie fatalne postawy. Inaczej to sobie wyobrażałem.
Jeżeli Janik zdobyłby pasek EBU-EU (mistrz Unii Europejskiej), to walka o EBU (mistrzostwo Europy) byłaby na wyciągnięcie ręki. Myślę jednak, że do roku czasu Ruscy wypchają Czakijewa do pojedynku o tytuł, a EBU zostanie wtedy zwakowane. Z Janikiem to jest sprawa dziwna, bo dał niezłą walkę z Afolabim, ale zdarzało mu się też wypadać słabo na tle przeciętnych rywali. To chyba typ zawodnika, który potrzebuje wyzwań, aby odpowiednio się zmotywować do zrobienia formy. Jednak specjalnie nie wierzę w jego pojedynek z Czakijewem, choć w boksie niczego wykluczyć nie można. Na miejscu promotorów budowałbym jego pozycję w rankingu EBU i czekał na wakat po Czakijewie.
Niech Janik zawalczy o EBU-EU i czai się na wakat EBU. Z czołówką cruiser go nie widzę, zresztą tak samo jak Masternaka.
Według boxingscene Janik dla Czakijewa. No nieźle, Fonfara-Chavez i Janik-Czakijew zapowiedziane tego samego dnia. Polski boks idzie w dobrym kierunku, szkoda tylko, że nie ma kto tych wszystkich walk wygrywać. Choć w tych dwóch walkach raczej kompromitacji nie będzie.
Wasilewski już zdementował tą informację i powiedział że prowadzone są tylko luźne rozmowy,więc na boxignscene się pośpieszyli,i oficjalnie walki nie będzie,przynajmniej nie w tym terminie.
Świetna wiadomość,4 kwietnia w Moskwie dojdzie do walki Janika z mistrzem WBA Lebiediewem,który w ostatniej walce sprzątnął Kołodzieja.To on jest faworytem,szczególnie że Janik w ostatnich walkach za dobrze się nie pokazał,jestem jednak pewny że w przypadku tej walki kompromitacji nie będzie.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Przekierowanie