Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Roy Jones Jr
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Nie sadzilem, ze doczekam dnia, ze Marco Huck pokona jednego z najwiekszych bokserow P4P all time. Trudno bedzie mi to ogladac, ale sie zapewne jakos zmusze.
Roy go znokautuje ciosem na wątrobę w 12 rundzie tuż przed gongiem Smile
BMH, myslisz ze Roy nie znajdzie recepty na blyskotliwy styl Hucka? Tongue
Ja myślę że może mieć z tym problem skoro przejebal walkę z Glazewskim.
(28-01-2015 05:19 PM)Gogolius napisał(a): [ -> ]BMH, myslisz ze Roy nie znajdzie recepty na blyskotliwy styl Hucka? Tongue

Cuda sie zdarzaja.Wink Jestem jednak bardzo sceptyczny.
wogòle co ze zdrowiem Roy'a , żadne źródła nie potwierdziły chyba jeszcze tych anomalii, z początkiem Parkinsona, ,?
Roy wygrał kolejną walkę z bumem. Czy to wystarczy na walkę z Huckiem dowiemy się po walce z Głowackim.
Wśród ostatnich przeciwników Roya nie było żadnego zawodnika, który byłby choćby średni. Choć można się spotkać z opiniami mówiącymi o dobrej dyspozycji Roya i braniem walki z Huckiem na poważnie, ale ja w to nie wierzę. Ciężko mi sobie wyobrazić zwycięstwo zawodnika, który przegrał z Głażewskim nad Huckiem, bez względu na to czy to jest Roy czy ktokolwiek inny. Różne rzeczy się już działy, ale bez przesady, Roy odcina kupony i kilka zwycięstw z przypadkowymi zawodnikami tego nie zmienia.
Roy ma nadal bardzo szybkie ręce i kombinacje. Ale totalnie bez nóg walczy.
Roy wraca 28 marca. Opublikował post ns oficjalnym koncie FB. Rywal pewnie śmieszny.

Roy wraca 28 marca na gali w usa
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Przekierowanie