Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Roy Jones Jr
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Ukraina oskarżyła Roya o nielegalne przekroczenie granicy państwowej (Krym)i wciągnęła go na czarną listę cudzoziemców zagrażających bezpieczeństwu narodowemu. A swoją drogą Rosjanie z premedytacją wykorzystują sport do propagandy politycznej. W Sewastopolu regularnie odbywają się ciekawe gale boksu (Sevastopol, Crimea, Russia jak podaje Boxrec). Najbliższa w niedzielę, z udziałem paru niezłych bokserów z Dominikany i Meksyku, a także Suchockiego, starszego Czudinowa, Satybaldijewa (krymski Tatar) i Kasztanowa (niegdyś reprezentant Ukrainy, a dzisiaj chyba Republiki Donieckiej).
Więcej o polityczno-bokserskim zamieszaniu z udziałem Roya na http://www.bokserzy.cba.pl
@Hugo, to Ty prowadzisz tę stronę? Fajny artykuł.
@BOKS
Tak się składa, że ją prowadzę. Zapraszam do częstszych wizyt.
No nie wierzę, Roy jeszcze wykorzysta zamieszanie w IBF na swoją korzyść Big Grin

Z głównej: "Roy Jones Jr (62-8, 45 KO) może się doczekać walki o mistrzostwo świata w wadze junior ciężkiej. 46-letni Amerykanin przymierzany jest do potyczki z Victorem Emilio Ramirezem (22-2, 17 KO), którego ogłoszono mistrzem IBF wskutek przedłużającej się absencji Yoana Pablo Hernandeza.

Pięściarz z Argentyny w pierwszej obronie tytułu zmierzy się 2 października z Ovillem McKenzie'em. Dokładnie dwa miesiące później, 2 grudnia w Moskwie, do kolejnego pojedynku ma podejść Jones. Jeżeli jeszcze nie w tym terminie, to w nieco późniejszym naprzeciw Amerykanina może stanąć nowy czempion. - Rozmawiamy już z promotorem Ramireza - zdradził Władimir Hriunow, promotor Jonesa."
W przyszłym roku będzie unifikacja Jones jr vs Głowacki Smile
Rosjanie mierzą w 4 pasy w cruiser. IBF ma być dla Jonesa (już Rosjanina), a WBO dla Kudriaszowa.
Czy można teraz rozpatrywać Roya Jonesa jr. jako najbardziej utytułowanego rosyjskiego boksera? Bo to tak trochę analogicznie do Michalczewskiego, cała kariera pod inną flagą, a są głosy, że to najbardziej utytułowany polski bokser Smile
No i mamy ciekawy zwrot akcji jeśli chodzi o Jonesa. Roy ma zawalczyć 28 listopada, na terenie Rosji, przeciwko byłemu mistrzowi WBO w Cruiser - Enzo Maccarinelliemu.

Fajne zestawienie dwóch weteranów po przejściach. Myślę, że faworytem jest Walijczyk, choć z racji tego, że obydwaj są porozbijani i nie trzymają ciosu walka może być bardzo nieprzewidywalna. Wydaje mi się jednak, że Enzo jest "świeższym" bokserem niż obecny Jones.
“Jestem Rosjaninem!" - powiedział po rosyjsku chwilę po otrzymaniu paszportu Roy Jones Jr.

Wink
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Przekierowanie